×
Група компаній ТДС
Укр  
Група компаній ТДС
Укр  
Виробник
Zoomlion
номінальна потужність
81 л.с.
Колісна база
1200 мм
Мінімальна операційна вага
4000 кг
Мінімальний дорожній просвіт
500 мм
Виробник
Zoomlion
номінальна потужність
194 кВт (264 л.с.)
Колісна база
3085 мм
Мінімальна операційна вага
8575 кг
Мінімальний дорожній просвіт
430 мм
Виробник
Zoomlion
номінальна потужність
172 кВт (234 л.с.)
Колісна база
3085 мм
Мінімальна операційна вага
8500 кг
Мінімальний дорожній просвіт
350 мм
Виробник
Zoomlion
номінальна потужність
110,3 кВт (150 л.с.)
Колісна база
2616 мм
Мінімальна операційна вага
5200 кг
Мінімальний дорожній просвіт
520 мм
Виробник
Zoomlion
Двигун
Weichai (Stage III)
номінальна потужність
88,2 кВт (120 к.с.)
Колісна база
2352 мм
Мінімальна операційна вага
4250 кг
Виробник
Zoomlion
Двигун
Weichai (Stage III)
номінальна потужність
95,6 кВт (130 л.с.)
Колісна база
2352 мм
Мінімальна операційна вага
4250 кг
Виробник
Zoomlion
Двигун
Weichai (Tier III)
номінальна потужність
81 кВт (110 к.с.)
Колісна база
2352 мм
Мінімальна операційна вага
4620 кг

Трактори

Група компаній "TDC" гарантує високу якість агрегатів та вузлів, а також оригінальну збірку тракторів Zoomlion. Компанія професійно обслуговує спецтехніку, виконує гарантійний та післягарантійний ремонт, постачає весь спектр додаткового обладнання та запасних частин.

Детально про трактори

Як придбати трактор

Трактор (англ. tractor — «тягач») — саморушійна (гусенична або колісна) машина, що виконує сільськогосподарські, дорожньо-будівельні, землерийні, транспортні та інші роботи в агрегаті з причіпними, навісними або стаціонарними машинами. Відрізняється низькою швидкістю та великою силою тяги. Широко застосовується у сільському господарстві для оранки та переміщення несамохідних машин та знарядь, як правило обладнується знімним або незнімним навісним та напівнавісним обладнанням сільськогосподарського, будівельного чи промислового призначення (наприклад, буровим обладнанням) залежно від завдань, що виконуються. Наприклад, промисловий трактор, обладнаний бульдозерним ножем, називається бульдозер.

Слово "трактор" походить від англійського track (трак - основний елемент гусениці), "слід". Англійське слово своєю чергою походить від латинського trahere, що означає «тягнути», «волочити».

Як влаштований трактор

Основні елементи трактора: двигун, трансмісія, ходова частина, механізми керування, робоче та допоміжне обладнання. Незалежно від типу силовою установкою сучасних тракторів є дизельний двигун (раніше також використовувалися бензинові, гасові, газогенераторні, нафтові двигуни внутрішнього згоряння). Рульовий пристрій колісних тракторів аналогічний автомобільному. Для повороту гусеничних тракторів пригальмовують одну з гусениць фрикціоном.

Робоче обладнання: трактори обладнуються гідравлічною навісною системою (ГНС), яка служить для з'єднання трактора з навісною та напівнавісною машиною, та управління роботою цих машин. ДПС складається з двох основних частин: з навісного пристрою та гідравлічної системи. Також на багатьох тракторах є вал відбору потужності (ВОМ), який призначений для приводу робочих органів, що агрегатуються з тракторами пересувних чи стаціонарних машин.

Відмінності від інших транспортних засобів

Необхідність реалізації великої сили тяги вимагає використання рушія, відповідного завдання. У більшості випадків трактори призначені для руху поверхнями, не пристосованими для руху транспорту, і можуть бути не розраховані на рух дорогами загального користування. Найбільш поширені колісні трактори, в яких провідні, або всі колеса мають велику площу контакту з поверхнею і ґрунтозачепи, а також гусеничні та напівгусеничні. Для збільшення сили тяги застосовується баластна вага. Коробка передач трактора зазвичай має велику кількість передач для того, щоб забезпечувати роботу двигуна в оптимальному діапазоні оборотів при різних навантаженнях і швидкостях руху. Також на тракторах можуть застосовуватись гідротрансформатори або навіть електрична передача.

З тракторами агрегуються різні навісні та причіпні агрегати, а також робочі органи. Деякі з них вимагають для роботи підведення енергії. Для цієї мети на тракторах встановлюються вали відбору потужності, а також гідронасос, що створює тиск для роботи гідроприводів.

Трактори за типом рушія поділяються на колісні та гусеничні. Обидва типи мають переваги та недоліки.

Колісні трактори

Сучасні колісні трактори можна використовувати на дорогах загального користування, де можуть розвивати відносно велику швидкість. Однак їх сила зчеплення з ґрунтом обмежена, а отже, обмежена і сила тяги. На пухкому ґрунті такі трактори можуть пробуксовувати. Для усунення цього недоліку були створені трактори з приводом на всі колеса, проте такі машини відрізняються великою вагою і під час руху по полю вони дуже ущільнюють землю. Для зниження тиску на ґрунт ширина шин тракторів останнім часом збільшується (особливо важкі моделі оснащуються здвоєними і навіть будованими колесами, як правило, на обох осях). Деякі колісні трактори мають можливість переходу на напівгусеничний хід, а також шини низького тиску для роботи на перезволожених та пухких ґрунтах.

Гусеничні трактори

Гусеничні трактори мають більшу силу тяги, ніж колісні. Основний недолік більшості гусеничних тракторів - неможливість переміщення асфальтованими дорогами без руйнування покриття, виняток становлять трактори з гумотросовими гусеницями. Невеликі швидкості руху гусеничних тракторів (5-40 км/год) компенсуються зменшеним тиском на ґрунт через велику площу контакту з ґрунтом, при тій же масі, що й у колісного трактора. Гусеничні трактори широко застосовуються в сільському господарстві, на слабонесучих ґрунтах і в промисловості через свою невибагливість. Залежно від призначення трактори суттєво відрізняються конструктивними рішеннями.

Особливості експлуатації тракторів на сільськогосподарських роботах, а саме, сезонність робіт і великі площі, що обробляються, пред'являють до конструкції сільськогосподарського трактора такі вимоги:

  • можливість швидкої зміни навісного та причіпного обладнання;
  • можливість роботи та пересування на підвищених швидкостях за збереження можливості працювати з деякими машинами на гранично малих швидкостях;
  • необхідність уніфікації приєднувальних пристроїв у різних моделей тракторів та навісних машин;
  • можливість обслуговування та ремонту в польових умовах.

Промисловий трактор призначений для роботи як базова машина в землерийному або будівельному агрегаті: бульдозері, скрепері, трубоукладачі. Промисловий трактор характеризується такими особливостями:

  • двигун із підвищеною кількістю оборотів;
  • багатоступінчаста коробка;
  • можливість встановлення ходоуменьшителя
  • підресорна підвіска;
  • уніфікована задня навісна система (маятникова, важільно-маятникова, важільна);
  • експлуатація протягом усього терміну служби з одним і тим самим типом робочого обладнання;
  • робота на знижених швидкостях з великим тяговим зусиллям за умов буксування ходової частини;
  • можливість роботи на твердих (у тому числі скельних) ґрунтах;
  • можливість роботи на перезволожених ґрунтах;
  • необхідність точного позиціонування робочого органу щодо ґрунту;
  • доставка до місця проведення робіт на спецтранспорті.

Як придбати трактор

На нашому сайті передбачено оформлення замовлення через зв'язок із менеджером. Вам лише необхідно перейти на вкладку "Контакти", вибрати свого регіонального менеджера та замовити зворотній дзвінок. Буквально за кілька хвилин з вами зв'яжеться представник. Ви зможете обговорити всі фінансові питання, отримати консультацію щодо оформлення замовлення, дізнатися про терміни доставки, гарантійні умови та всі інші нюанси стосовно придбання трактора, що Вас зацікавлять.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити заявку