Автобуси Yutong в Україні!

smileyYutong Group Co., Ltd. - найбільша промислова група у світі, яка була заснована у 1963 році. Основною спеціалізацією Yutong Group є виготовлення автобусів. Сьогодні автобуси Yutong експортуються по всьому світу і займають 15% світового ринку та 1 місце у світі за обсягом продажів електричних автобусів. Щорічно 4% річного обороту компанії прямує на дослідження передових технологій автобусів.

Yutong застосовує той же процес електрофорезу, що і Mercedes-Benz, BMW та інші провідні автовиробники, який повністю використовують технології та сировину з Німеччини та Японії. Усі автобуси (включаючи кузов, раму, шасі) проходять обробку катодним електрофорезом повного занурення, що значно підвищує антикорозійний та естетичний ефект автомобіля. Електрофоретичне покриття може витримувати більше 1000 годин випробувань у сольовому тумані та запобігати структурній корозії, такій як перфорація та іржа, протягом 10 років.

Автобуси Yutong відповідають європейським стандартам якості, зокрема Євро-5, який регулює кількість викиду шкідливих речовин в атмосферу. Представлені різні параметри: є автобуси з 2-ма та 3-ма дверима. Залежно від моделі автобуса, розташована різна кількість пасажирських сидінь: 64, 39+1+1, 76 та 27+2+1. Також є різна нормативна потужність двигуна (кВт/к.с.): 247/1900, 180/2500, 243/2200 та 120/2600.

Yutong розвивається в напрямках таких, як⇒: 
міжміські пасажирські автобуси:

Міський автобус YUTONG ZK6118HGA
Міський автобус YUTONG ZK6121HQ
Міський автобус YUTONG ZK6938HB9
Шкільний автобус YUTONG ZK6875DX
туристичні автобуси.

Нічого не стоїть на місці, починаючи з часу і до транспорту. Нові, неймовірно стильні, практичні, а головне - екологічні електроавтобуси від YUTONG. Нова технологія дарує справжнє задоволення від поїздки і не завдає шкоди навколишньому середовищу. Запас ходу – 300 та 320 км.

 

Нова модель батареї покращеної якості з функцією рідинного охолодження та рідинного нагріву, азотний захист та окремий запобіжник у кожному батарейному відсіку, є інтелектуальна система керування акумуляторами за низької температури. Нормально працює за температури навколишнього середовища в діапазоні від -35°С до +55°С. 

Електроавтобуси:

Електроавтобус YUTONG ZK6106BEVG
Електроавтобус YUTONG ZK6126BEVG

База YUTONG - найтехнологічніша у світі. Завдяки 1,33 мільйона квадратних метрів площі заводу щорічно може вироблятися до 90 тисяч автобусів. У тому числі як звичайні - дизельні, які працюють на альтернативних джерелах енергії.

Група компаній ТДС yes – офіційний представник YUTONG в Україні. Ми гарантуємо приємне обслуговування, індивідуальний підхід та післягарантійний сервіс.