Бульдозери Zoomlion серії ZD160-3

Компанія Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co., Ltd., створена в 1992 році, в основному займається розробкою та виробництвом високотехнологічного обладнання для машинобудівної та сільськогосподарської промисловості. Маючи більш ніж 20-річний досвід інновацій та розробок, компанія в даний час є глобальним підприємством, що володіє 10 основними категоріями та 56 лінійками товарів. Серед землерийної техніки Zoomlion представлено: екскаватори та бульдозери. Бульдозери широко використовуються на будівельних майданчиках, таких як енергетика, транспорт, будівництво, комунальне господарство, водне господарство, гірські райони та ліси.

Лінійка бульдозерів Zoomlion ZD160-3 представлена в Україні:

Стандартна комплектація бульдозера ZD160-3 передбачає наявність прямого відвалу, що нахиляється, шириною 341,6 см, висотою 115 см і об'ємом 4,6 м³. Підйом відвалу (максимальний – 1,095 м) та опускання (0,545 м) здійснюються за допомогою гідроприводу. Опціональне встановлення паралелограмного тризубого розпушувача ґрунту з максимальним заглибленням рівним 0,572 м, а також заміна основного відвалу на кутовий або напівсферичний.

В залежності від умов роботи бульдозера ZD160-3 можна встановити різне робоче обладнання, таке як прямий відвал, сферичний відвал, кутовий відвал та відвал полігонів. Можливе встановлення конструкції захисту від падіння об'єктів (FOPS) та конструкції захисту при перевертанні (ROPS). Системи кондиціонування повітря, пристрої холодного запуску двигуна та пристрої автоматичного натягу гусениці задовольнять потреби різних користувачів.

Характеристики бульдозера Zoomlion ZD 160-3:

- потужність двигуна, кВт – 131

- експлуатаційна маса, кг - 16610

- габаритні розміри, мм - 6360х3416х3095

- гарантія – 18 місяців або 1500 мт/год

Послуги ТДС:

- оперативне сервісне обслуговування

- ремонт бульдозерів

- запчастини для бульдозерів в наявності по всій Україні

Група компаній "ТДС" є офіційним представником Zoomlion на території України. До вашої уваги пропонуються різні моделі бульдозерів за вигідними цінами. Спеціалісти ТДС розкажуть вам всю необхідну інформацію щодо обслуговування, експлуатації та підбору необхідних запчастин для вашої моделі бульдозера. Купуючи бульдозер в ТДС, ви не тільки економите час і гроші, а ще здобуваєте надійного партнера на довгі роки.

Сервісна служба ТДС працює по всій Україні