Електроавтобуси YUTONG

Постійні затори, спека, велика кількість пасажирів та ще й запах в салоні від палива - НІ, НІ та ще раз НІ!
Майбутнє українців - комфортабельний міський транспорт, безконтактна оплата проїзду та автоматизований запит зупинки 
Рішення є! Електроавтобуси від всесвітньо відомого виробника YUTONG не поступаються європейським виробникам і не шкодять навколишньому середовищу.

 Модельний ряд електроавтобусів YUTONG
Електроавтобус YUTONG ZK6106BEVG
Електроавтобус YUTONG ZK6126BEVG

Компанія «Zhengzhou Yutong Bus Co., Ltd» є найбільшим у світі виробником автобусів середнього та великого класу. На сьогоднішній день автобуси YUTONG реалізуються у понад 100 країнах світу, у тому числі у Франції, Англії, Ізраїлі та ін.
Міські електроавтобуси YUTONG мають сучасний дизайн, двигун потужністю 247/1900 кВт/л.с. Електроавтобуси мають літієво-іонну батарею, захищеного класу: IP68, моделі WP10.336E53. В автомобіль вбудована повна пневмопідвіска. Електроавтобуси розраховані на 27 та 34 пасажирські місця, для зручності вбудовані 3 дверей, напівм'які сидіння з тканинною оббивкою, також на стійках підлокітників є кнопки виклику водія. Електроавтобуси мають спеціальні місця для пасажирів з обмеженими можливостями для 1-ї інвалідної коляски, де є 2 відкидних сидіння.

Водій має закриту кабіну з пневматичною амортизацією з регулюванням висоти сидіння, обов'язково є ремінь безпеки з кріпленням у трьох точках та подушка з підігрівом.
Плюсом електроавтобусів YUTONG є система спостереження та 7-ми дюймовий вбудований пульт з функцією монітора заднього ходу та 3-канальний відеореєстратор.

Переваги електроавтобусів YUTONG:

  • Yutong єдина компанія у світі, яка першою запровадила «Технології безпеки 3S» щодо безпеки герметизації та структурної безпеки.
  • Рівень захисту повної системи електроприводу відповідає вимогам IP68.
  • Акумулятори Yutong пройшли ряд руйнівних випробувань, таких як висока температура, коротке замикання, стиснення, замочування, перезаряджання, прокол функції попередження.
  • На даний момент Yutong є абсолютним лідером електротранспорту. Самостійно розроблена Yutong система живлення автобусів на новій енергії стала основним силовим агрегатом у галузі, сформувавши портфоліо продукції автобусів на новій енергії завдовжки від 6 до 18 м
  • Запас ходу від 300 км 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Група компаній ТДС – офіційний представник YUTONG в Україні. Ми гарантуємо приємне обслуговування, індивідуальний підхід та післягарантійний сервіс