Майбутнє - електрофургон BAIC EV5

Вітаємо в родині ТДС нового електрокрасеня BAIC EV5 (full electric) – повністю електричний фургон, здатний на одному заряді проїхати 210 км (за циклом NEDC). Електродвигун, встановлений в EV5, розвиває максимальну потужність 82 к.с., що дозволяє розвинути швидкість 90 км/год.

BAIC EV5
Довжина кузова BAIC EV5 складає 4500 мм при колісній базі 2920 мм. Об'єм вантажного відсіку 4500 літрів (4,5 м3), фургон може взяти на борт до 1200 кг.

Дизайн фургона виконаний згідно з новою концепцією електричних автомобілів Baic. У моделі EV5 сучасний дизайн, зручний інтер'єр та висока функціональність.

Візуально, електрифікація підкреслюється за допомогою вставок синього кольору на бамперах, молдінгах, ручках дверей, а також на колісних дисках. Baic EV5 отримав дуже футуристичні світлодіодні денні ходові вогні. Ззаду також встановлені високоякісні ліхтарі LED. Розміри шин: 175/R14LT.

BAIC EV5

Дизайнери приділили особливу увагу якості обробки, комфорту та ергономіці інтер'єру.

За замовчуванням салон фургона двомісний із можливістю скласти пасажирське сидіння.
У центральній консолі розташувався зручний селектор режимів трансмісії, який виконаний у вигляді шайби, що обертається.

Baic EV5 має підвищену вантажопідйомність, що робить його ідеальним вибором комерційного міського транспортного засобу. Фургон здатний перевозити важкі (до 1180 кг) та об'ємні вантажі (корисний об'єм 4500 літрів).

Задні двері для зручності відчиняються під широким кутом у пропорції 60:40.

В електричному фургоні Baic EV5 доступні два види заряджання:

  • швидка зарядка (30%-80% заряд батареї, 25℃) - 40 хвилин
  • стандартна зарядка (100% заряд батареї, 25℃) - 6 годин

У групі компаній ТДС є спеціальні пропозиції щодо купівлі електрофургону BAIC EV5. Ви залишитеся приємно здивовані сервісом, цінами та професіоналізмом наших співробітників.

ТДС – це ваш надійний партнер при купівлі електромобіля.