Поставка бульдозера HBXG TYS165-3HW в Ніжин

Сьогоднішній день можна вважати святом не тільки для комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства», а й для всього міста.

Бульдозер HBXG TYS165-3HW

До Ніжина прибув довгоочікуваний новий бульдозер китайського виробництва. Бульдозер HBXG TYS165-3HW – це спеціалізована машина для планування та ущільнення твердих побутових відходів. Він побудований на базі болотохідного бульдозера TYS165-3. Оснащується гусеницями з трикутним башмаком шириною 800 мм, відвалом збільшеного об’єму з гратами для захисту радіатора від падаючих предметів. Призначений для роботи на полігонах захоронення побутових відходів, забезпечує більш високу продуктивність, ніж стандартний бульдозер і високий коефіцієнт ущільнення. Бульдозер комплектується відвалом типу HW для полігонів побутових відходів 4222мм (призма волочіння 7,9м3). Потужність – 178 к.с. Продуктивність – переміщення грунту до 260 м3 на 40 метрів в годину.

Основними перевагами HBXG TYS165-3HW є:

  • Встановлений турбований двигун Steyr – WD10G178E25 (Австрія) з великим резервом коефіцієнту крутного моменту.
  • Гідротрансформатор і коробка передач Power Shift об’єднані в гідравлічну систему, яка здатна задовольнити найвибагливіші вимоги і виконує багато видів робіт.
  • Система управління і гальмування оснащені гідравлічним приводом. Бульдозерний відвал і розпушувач управляються легко, безпечно і надійно всього лише одним джойстиком.
  • Сучасна кабіна оператора і якісні матеріали з яких зроблена внутрішня обробка, сидіння і панель приладів, відрізняється своєю високою ефективністю і комфортом.
  • Бульдозер має сучасну технічну конструкцію і відмінний зовнішній вигляд.
  • Мінімальні експлуатаційні витрати, простий в управлінні і обслуговуванні, що дозволяє експлуатувати його бульдозеристам з мінімальним досвідом роботи.
  • Мобільність: бульдозер транспортується зі знятим відвалом в напівпричепі, що не перевищує дозволений дорожній габарит.

Щоб оглянути нове придбання до міського полігону по захороненню твердих побутових відходів прибули: міський голова – Анатолій Лінник, профільні заступники – Григорій Олійник та Сергій Осадчий, начальник УЖКГ та Б – Анатолій Кушніренко та представники постачальника ТОВ "Логістик Машинері". Всі присутні дали позитивну оцінку новому бульдозеру, а присутній представник від фірми продавця розповів про основні характеристики та переваги цієї машини.

Нагадаємо, що цей чудовий бульдозер було придбано восени минулого року на тендерній основі за ціною 2 776 140 гривень.

Сталась дуже важлива подія, яка вагомо вплине на благоустрій міста, його екологію та на загальний стан міського полігону по захороненню твердих побутових відходів.

Офіційний ресурс: http://unenizh.org.ua/на-міському-полігоні-поселився-справ/