Урочиста передача бульдозеру Zoomlion ZD160-3 для КП "Еко-Сан"

Успішне закінчення року можна проаналізувати за рахунок кількості здійснених відвантажень. Щоб вдало увійти в 2022 рік, потрібно підрахувати кількість задоволених клієнтів. З гордістю хочемо розповісти про нове відвантаження бульдозеру Zoomlion ZD160-3 для КП "Еко-Сан". Бульдозер буде ущільнювати відходи та засипатиме їх ґрунтом, щоб не виникало займань. Бульдозер Zoomlion ZD160-3 оснащений додатковим захистом для водія та кондиціонером для комфортнішої роботи оператора.

Силова система бульдозера серії ZD160 оснащена турбованим двигуном WEICHAI WD10G178E25. Завдяки зниженню витрати палива на 20-25% екологічно чистий двигун відрізняється високою надійністю, енергозбереженням і меншим шумом. Працюючи разом із передовою трансмісією, він забезпечує вдосконалене узгодження потужності та високу номінальну потужність. Точна та надійна електронна система моніторингу дозволяє операторам знати про стан роботи обладнання в режимі реального часу.

Відповідно до різних умов роботи та середовищ бульдозер може бути обладнано прямонахильним відвалом, U-подібним відвалом, санітарним відвалом, кутовим відвалом і лебідкою. Бульдозер Zoomlion ZD160-3 оснащений напівжорсткою системою підвіски і механічною трансмісією. Механічна трансмісія відрізняється високою надійністю, простим обслуговуванням, високою ефективністю приводу, низьким споживанням палива та високою продуктивністю.

Нова техніка була гостро необхідна КП «Еко-Сан», адже міське сміттєзвалище переповнене. Його потрібно якісно ущільнювати, щоб надалі використовувати. 

Група компаній ТДС працює для створення комфорту міст України та мешканців Лозівської громади зокрема!

   

Купити бульдозер Zoomlion ZD160-3 можна в ТДС.

+38 /044/ 238 82 00