×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Автогрейдер SDLG G9290F

Категорія:
Країна виробник:
Китай
Завод виробник:
SDLG (Shandong Lingong Construction Machinery Co., Ltd)
Експлуатаційна маса, кг
24165
Модель двигуна
SD130B13-130
Розмір шин
20.5-25
Гарантія
36 місяців або 3000 мт/год

Найбільший китайський бренд спецтехніки SDLG у вересні 2020 презентував нову модель автогрейдера з приставкою G9290. Для виробника з Піднебесної це стало дебютом у класі машин, призначених для важких умов експлуатації. Модель створена насамперед для проведення будівельно-дорожніх робіт та обслуговування великих об'єктів інфраструктури.

Грейдер має дуже цікаві технічні характеристики. При значній експлуатаційній масі в 22,9 тонни він оснащений двигунами потужністю 211 кВт виробництва Volvo. Примітно, що трансмісія HTE840S, встановлена на нових автогрейдерах, також має шведське походження. Будучи з 2007 року частиною Volvo Group, бренд SDLG вже багато років активно впроваджує у свою спецтехніку найкращі європейські розробки та технологічні знахідки.

Автогрейдер G9290 має високі показники продуктивності та надійності, будучи гідним представником свого класу. Розробники досягли вражаючого притискного зусилля та хорошої тяги. Двигун забезпечує високий крутний момент, навіть на низьких оборотах, що є критично важливим показником для спецмашини, що працює в умовах складного рельєфу. Охолодження двигуна здійснюється з кабіни оператора за допомогою спеціального термостатично керованого вентилятора з гідравлічним приводом.

Пересування техніки можливе на восьми швидкостях переднього ходу і чотирьох — заднього, що перемикаються автоматично. Додаткову надійність та стійкість на дорозі забезпечують ланцюговий привід із блокуванням диференціала, а також посилені підшипники.

Автогрейдер SDLG повертається навколо своєї осі за рахунок гідроциліндрів із двома зубчастими колесами, практично розташованими на зовнішній стороні кільця. При цьому відвал завжди залишається закріпленим на одному рівні та вільно обертається навіть за умови великих навантажень.

Гідравлічна система складається з одного аксіально-поршневого насоса зі змінним робочим об'ємом, що подає масло до пропорційного основного регулюючого клапана, чутливого до навантаження. Це гарантує, що достатній потік завжди доступний.

Конструкція кабіни G9290 забезпечує відмінний огляд для оператора. Всередині кабіни ергономічно розташовані важелі управління з мінімальними зусиллями та широким діапазоном регулювання для задоволення потреб кожного оператора. Опора рульового колеса регулюється для оптимального комфорту.

Також зазначимо, що продумана конструкція грейдера SDLG G9290 забезпечує чудовий доступ до всіх основних точок технічного обслуговування.

Основні характеристики
Експлуатаційна маса, кг
24165
Модель двигуна
SD130B13-130
Розмір шин
20.5-25
Гарантія
36 місяців або 3000 мт/год
Потужність, кВт
211 (287)
Габаритні розміри, мм
10170х2910х3390
Розмір грейдерного відвалу, мм
4267х680х25
Модель трансмісії
HTE840S
Тип трансмісії
електрогідравлічна, з перемиканням під навантаженням
Тип основного гідравлічного насоса
аксіально-поршневий
Особливості грейдера
система VHP
*
Габаритні розміри та вага машини можуть відрізнятися від зазначених, залежно від комплектації

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме