×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Автокран Zoomlion ZTC250А

Категорія:
Країна виробник:
Китай
Завод виробник:
Zoomlion
Макс. вантажопідйомність, кг
25000
Макс. висота підйому стріли з гуськом, м
48,8
Повна маса крана в транспортному положенні, кг
32300
Споряджена маса, кг
32170

Автокран ZTC250A – результат багаторічного досвіду компанії Zoomlion у проектуванні та виробництві мобільних кранів з використанням передових технологій. Мобільний кран є високопродуктивною машиною нового покоління, розробленою для задоволення потреб зарубіжних ринків. Відмінними рисами автокрана Zoomlion ZTC250A є технічні характеристики відповідно до міжнародних стандартів. Варто виділити наступні конкурентні параметри автокрана: висота підйому, довжина основної стріли, робоча швидкість, вантажопідйомність і т.д.

Двигун відповідає стандарту викидів Euro 5. Дизельний двигун Weichai WP7 потужністю 199 кВт і максимальним моментом, що крутить - 1900 Нм, ідеально підходить автокрану Zoomlion ZTC250A . Надійний двигун WP7.270E51 відмінно зарекомендував себе на українському ринку і середній термін служби складає 1 800 000 км/ 30 000 год . Двигун може запускатися у звичайному режимі при -25°C без додаткових заходів (-35°C з додатковою системою впускного обігріву), та тепловому режимі при +40 °C, що свідчить про хорошу пускову здатність при роботі у складних кліматичних умовах. .

Переваги автокрана Zoomlion ZTC250A:

 • максимальна висота підйому стріли з гуськом – 48,8 м;
 • вантажопідйомність – 25 т.

Стріла та механізм телескопування стріли

Секції телескопічної стріли висуваються/засуваються за допомогою 2 телескопічних циліндрів та 2 тросів висування/засування стріли. 1-й телескопічний циліндр надає руху секцію 1 телескопічної стріли для висунення/засування; 2-й телескопічний циліндр надає руху секції 2, 3 і 4 телескопічної стріли для одночасного висунення і засуву за допомогою троса висунення/засуву стріли. Ця компактна конструкція забезпечує надійну роботу крана. Кожен циліндр має балансувальний клапан. Швидкість вітру під час роботи крана має перевищувати 14,1 м/с.

Односекційний подовжувач гратчастий складається збоку від основної стріли, коли він не використовується, і може встановлюватися і зніматися за допомогою вставних штифтів. Секція стріли може бути зібрана під кутом 0°, 15° або 30° по відношенню до телескопічної стріли відповідно до ваших потреб. Зміщення можна легко змінити за допомогою штифтів та тягового кронштейна.

Zoomlion ZTC250A являє собою автокран з 5 телескопічними секціями стріли і ручною гідравлічною системою управління, здатний виконувати поворот в повному діапазоні. Кран оснащений 3-ою шасі спеціального призначення (привід 6×4), розробленим компанією Zoomlion. Повнорозмірна кабіна забезпечує широкий огляд.

Моделі редукторів та двигунів головної та допоміжної лебідки однакові. Крім того, основна лебідка та допоміжна лебідка наводяться в рух регульованими двигунами.

Основна лебідка також оснащена кінцевим вимикачем опускання. Вбудований двоступінчастий планетарний редуктор має такі переваги: ​​компактна конструкція, мала власна вага та висока надійність.

Технічні характеристики високоміцного підйомного каната, стійкого до кручення:

 • Діаметр: φ 17 мм
 • Клас міцності: 1870 Н/ мм 2
 • Довжина основного підйомного каната: 175 м
 • Довжина допоміжного підйомного каната: 105 м
 • Основні та допоміжні гаки
 • Головний гак, що обертається: 25 т, з 4 шківами, натискним ніпелем і запобіжним пристроєм гака
 • Поворотний допоміжний гак (1 запасовка): 4 т, із запобіжником гака

Гідравлічна система

Новий гідророзподільник та гідравлічний пристрій керування, встановлені у гідравлічній системі крана, забезпечують повне використання працездатності кожного виконавчого механізму, що підвищує надійність та безпеку системи. Запобіжні пристрої, такі як запобіжний клапан, балансувальний клапан, гідравлічний замок та гальмівний клапан запобігають нещасним випадкам, спричиненим перевантаженням та розривами маслопроводів. Удосконалені гідравлічні пропорційні важелі управління та гідравлічна пропорційна система управління використовуються для керування механізмами повороту, телескопування, вежі та підйому відповідно. Врізний фітинг, що захищає від забруднення, забезпечує високу надійність та чистоту гідравлічної системи. Основним силовим елементом є шестерний трисекційний насос. Серед яких два шестерних насоси подають гідравлічне масло до основного і допоміжного підйомних механізмів, деррикінгового і телескопічного механізмів; інший шестерний насос подає гідравлічне масло в гідравлічну систему шасі, поворотний механізм і систему кондиціювання повітря.

Безпека

Цей кран оснащений автоматичним обмежувачем вантажопідйомного моменту, індикація та попереджувальні пристрої якого встановлені в кабіні оператора.
Коли фактичне навантаження наближається до 90% від номінальної, спалахує сигнальна лампочка і лунає звуковий сигнал.
Коли фактичне навантаження досягає 100% від номінальної, обмежувач вантажного моменту автоматично подає стоп-сигнал і відключає всі небезпечні рухи крана через схему керування надбудовою та механізм керування.
Основні параметри, такі як співвідношення моментів, кут нахилу основної стріли, довжина стріли, робочий радіус, фактична вантажопідйомність та номінальна вантажопідйомність відображаються на цифровому РК-дисплеї.
Цей кран також оснащений такими запобіжними пристроями для безпеки крана: кінцевий вимикач підйому, пристрій безпеки гака, кінцевий вимикач опускання, пристрій захисту від надлишкового тиску 5-ї виносної опори, двосторонній гідравлічний замок, балансувальний клапан, запобіжний клапан.

Автокрани Zoomlion чудово зарекомендували себе в експлуатації у різних кліматичних умовах, надійно та точно працюючи у всіх куточках земної кулі. З цієї причини навіть часом суворі українські зими не стануть перешкодою для роботи ZTC250А. Автокран ZTC250A має сучасний дизайн, сильні технічні параметри та розширену технічну підтримку.

Купити автокран ZoomlionZTC 250A

Спецтехніка Zoomlion – це Ваш надійний бізнес-партнер від лідера індустрії. Придбати автокран Zoomlion ZTC250A та іншу техніку Zoomlion Ви можете у офіційного дилера компанії Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co., Ltd. в Україні - КМ «ТДС» .

Послуги ТДС:

 • ремонт автокранів усіх моделей
 • підбір запчастин для автокранів
 • діагностика автокранів у будь-якому регіоні України

Гарантія на автокран Zoomlion ZTC250A - 12 місяців або 2000 мотогодин.

Основні характеристики
Макс. вантажопідйомність, кг
25000
Макс. висота підйому стріли з гуськом, м
48,8
Повна маса крана в транспортному положенні, кг
32300
Споряджена маса, кг
32170
Габаритні розміри (д*ш*в), мм
12950×2500×3450
База виносних опор, м
5,4
Відстань між виносними опорами, м
6,2 (повністю висунуті), 4,25 (наполовину висунуті)
Довжина стріли, м
11,2 - 41,0
Кут нахилу стріли, °
-1 - 80
Довжина гуська, м
8
Кут установки гуська, °
0, 15, 30
Макс. швидкість пересування, км/год
90
Макс. долаючий підйом, %
42
мін. діаметр повороту, м
≤20
мін. дорожній просвіт, мм
250
Витрата палива на 100 км пробігу, л
28
Норми викидів
Euro 5
Номінальна потужність, кВт (к.с.)
199 (281)
Частота обертання, об/хв
1900
Макс. крутний момент, Нм (кгс х м)
1160/(1200-1700)
Макс. вантажний момент основної стріли, кНм
1013
Макс. вантажний момент повністю висунутої стріли, кНм
613
Макс. висота підйому основної стріли, м
10,9
Макс. висота підйому без гуська, м
41,5
Макс. швидкість одинарного каната (головної лебідки), м/хв
125
Макс. швидкість одинарного каната (допоміжної лебідки), м/хв
125
Час повної зміни вильоту стріли (від максимального до мінімального), сек
28
Час повного висування секцій телескопічної стріли, сек
80
Частота обертання поворотної частини, об/хв
0 – 2,7
Навантаження на передню вісь, кг
6580
Навантаження на задню вісь, кг
25720
Радіус повороту хвостової частини, мм
3245

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме