×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Автокран Zoomlion ZTC350H

Категорія:
Країна виробник:
Китай
Завод виробник:
Zoomlion
Макс. вантажопідйомність, кг
35000
Макс. висота підйому стріли з гуськом, м
60
Повна маса крана в транспортному положенні, кг
39000
Споряджена маса, кг
38805

Стріловий кран ZTC350H на автомобільному шасі з чотирма осями, дві з яких ведучі, з колісною формулою 8×4 – це кран нового покоління із чудовими технічними характеристиками. Автокран компанії Zoomlion підкорив світовий ринок за рахунок багаторічного досвіду виробництва, досліджень та застосування передових технологій машинобудування. Повнорозмірна кабіна з відмінним оглядом дозволяє сповна скористатися всіма перевагами роботи на стріловому крані з можливістю повороту платформи в круговій зоні 360 градусів, телескопічною п'ятисекційною стрілою і пропорційним гідравлічним управлінням. Чотири осі забезпечують автокрану гарну маневреність та прохідність. Викиди автокрана ZTC350H відповідають нормам стандарту Euro 5.

Дизельний двигун Weichai WP9H потужністю 228 кВт і максимальним крутним моментом 1900 об/хв ідеально підходить автокрану Zoomlion ZTC350H . Надійний двигун 310E50 відмінно зарекомендував себе на українському ринку і середній термін служби складає 1 800 000 км / 30 000 год . Двигун може запускатися у звичайному режимі при -25°C без додаткових заходів (-35°C з додатковою системою впускного обігріву), та режимі при +40 °C, що свідчить про хорошу пускову здатність під час роботи у складних кліматичних умовах.  

Переваги автокрана Zoomlion ZTC 350H :

  • максимальна висота підйому стріли з гуськом – 60 м;
  • вантажопідйомність – 35 т.

Автокран Zoomlion ZTC350H оснащений комплектними освітлювальними пристроями, обмежувачем вантажного моменту та іншими безпековими пристроями, що забезпечують безпечну та надійну експлуатацію крана, а також можливість роботи крана в нічний час. Загалом все продумано, спроектовано та зроблено для по-справжньому високопродуктивної роботи оператора.

Стріла та механізм телескопування стріли

Телескопічна стріла даного крана є коробчастою конструкцією, що складається з п'яти секцій стріли багатокутного профілю. Стріла виготовлена ​​з низьколегованої високоміцної листової сталі і відрізняється високою міцністю на вигин, високою здатністю, що несе, малою вагою, великою бічною жорсткістю і малою деформацією на головках секцій стріли.

За рахунок застосування повзунів та вдосконалення конструкції, власна вага стріли знижується та здійснюється розподіл зусиль на секції стріли більш рівномірний, що дозволяє запобігти деформації стріли через нерівномірний розподіл зусиль. Крім того, можна регулювати зазор між сусідніми секціями стріли та уникнути вигину. Висунення та втягування секцій стріли здійснюються за допомогою двох гідроциліндрів телескопування, канатів висування та канатів втягування. Друга секція стріли висувається і втягується гідроциліндром телескопування I. Третя, четверта і п'ята секції стріли висуваються і синхронно втягуються гідроциліндром телескопування II за допомогою канатів висування і втягування.

Механізм телескопування стріли характеризується компактною конструкцією та надійністю роботи. На кожному гідроциліндрі телескопіювання встановлено балансувальний клапан. Дві стріли розташовані на боці основного важеля, коли вони не використовуються – кріпляться болтами та збираються. Відповідно до експлуатаційних вимог розраховані довжини плечей 9,5 м і 16 м. Перша стріла шарнірно прикріплена до головки п'ятої секції основного важеля, а основний важіль має три кути нахилу 0°, 15° і 30°. Нахил змінюється. Форма валу та жолоба легко змінюються.

Гідравлічна система

Автокран ZTC350H оснащений пропорційними направляючими гідророзподільника зі зворотним зв'язком по навантаженню і чотирисекційним шестерним насосом, який встановлюється переливними клапанами, балансувальними клапанами, гідрозамками, гальмівними клапанами та іншими запобіжними пристроями, що дозволяють запобігти перевантаженню більш ефективне функціонування виконавчих механізмів крана, підвищуючи надійність та безпеку системи.

Безпека

Комп'ютерна система – обмежувач вантажного моменту (ОВМ). ОВМ є вимірювально-контрольним пристроєм, призначеним для керування та контролю крана. За допомогою датчиків тиску, довжини та кута та інших моніторів стану, ОВМ збирає робочі параметри крана в реальному часі. Після обробки цих інформацій він може визначати безпеку роботи крана, показувати на рідкокристалічному дисплеї довжину стріли, кут нахилу стріли, робочий виліт, вантажопідйомність, частоту обертання двигуна, рівень палива тощо, сигналізувати звуковим та світловим сигналами та відключати механізми, продовження роботи яких спрямовано зниження стійкості крана і виникнення аварій.

Коли фактичне навантаження становить 90% - 100% від номінального навантаження крана, відповідна лампа горить, зумер звучить уривчасто. У цей час кранівник повинен бути обережнішим при проведенні подальших операцій. Коли фактичне навантаження перевищує або дорівнює 100% номінального навантаження, відповідна лампа горить, зумер звучить безперервно і видається сигнал заборони. У цей час забороняється виконання операцій, у яких збільшується вантажний момент.

Відзначимо і оновлений сучасний дизайн екстер'єру стрілових автокранів Zoomlion ZTC350H, який наголошує на приємній колірній гамі машини у фірмових кольорах бренду. Автокрани Zoomlion чудово зарекомендували себе в експлуатації в різних кліматичних умовах, надійно та точно працюючи у всіх куточках земної кулі. З цієї причини навіть часом суворі українські зими не стануть перешкодою для роботи ZTC350H.

Спецтехніка Zoomlion – це Ваш надійний бізнес-партнер від лідера індустрії. Придбати автокран Zoomlion ZTC350H та іншу техніку Zoomlion Ви можете у офіційного дилера компанії Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co., Ltd. в Україні - КМ «ТДС» .

Послуги ТДС:

  • ремонт автокранів усіх моделей
  • підбір запчастин для автокранів
  • діагностика автокранів у будь-якому регіоні України

Гарантія на автокран Zoomlion ZTC 350H- 12 місяців або 2000 мотогодин.

Основні характеристики
Макс. вантажопідйомність, кг
35000
Макс. висота підйому стріли з гуськом, м
60
Повна маса крана в транспортному положенні, кг
39000
Споряджена маса, кг
38805
Габаритні розміри (д*ш*в), мм
13480×2600×3700
База виносних опор, м
7,3
Відстань між виносними опорами, м
5,95 (опори повністю висунуті), 4,8 (опори наполовину висунуті)
Довжина стріли, м
11,2 - 44,0
Кут нахилу стріли, °
-2 - 80
Довжина гуська, м
9,5 або 16,0
Кут установки гуська, °
0, 30
Макс. висота над рівнем моря при експлуатації, м
2000
Макс. швидкість пересування, км/год
85
Макс. долаючий підйом, %
43
мін. діаметр повороту, м
≤22
мін. дорожній просвіт, мм
220
Витрата палива на 100 км пробігу, л
38
Норми викидів
Euro 5
Номінальна потужність, кВт (к.с.)
228 (310)
Частота обертання, об/хв
1900
Макс. крутний момент, Нм (кгс х м)
1500/(1000-1400)
Макс. вантажний момент основної стріли, кНм
1568
Макс. вантажний момент повністю висунутої стріли, кНм
940,8
Макс. висота підйому основної стріли, м
11,8
Макс. висота підйому без гуська, м
44
Макс. швидкість одинарного каната (головної лебідки), м/хв
135
Макс. швидкість одинарного каната (допоміжної лебідки), м/хв
120
Час повної зміни вильоту стріли (від максимального до мінімального), сек
45
Час повного висування секцій телескопічної стріли, сек
95
Частота обертання поворотної частини, об/хв
0 – 2,2
Навантаження на передню вісь, кг
13000
Навантаження на задню вісь, кг
26000
Радіус повороту хвостової частини, мм
3690

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме