×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Класичні бортові напівпричепи — це найпоширеніший тип напівпричепів, що входить до складу більшості автопоїздів. Цей вид напівпричепів є вантажною платформою, обмеженою металевими бортами. Такі борти можна нарощувати для перевезення легкого вантажу, вони виготовляються із алюмінію (для мінімізації власної ваги) або зі сталі. Найчастіше бортові напівпричепи оснащуються міцними тентами, що дозволяє використовувати їх для далеких перевезень і не залежати від погодних умов. Втім, використовувати бортовий напівпричіп для перевезення вантажів, нечутливих до погодних умов та впливу дорожнього пилу та забруднення, можна і у вигляді відкритих конструкцій. Бортові напівпричепи часто використовують для транспортування будівельних та оздоблювальних матеріалів: цегли, блоків, металу, арматури, плитки, труб, бетонних кілець тощо. Допускається перевезення деяких видів сипких матеріалів (якщо фракція не надто дрібна). Знімні або відкидні борти значно полегшують і спрощують навантаження та розвантаження.

Серед спеціалізованих видів транспорту бортові вантажні платформи відрізняються великою варіативністю виконання. Додатково на них можуть бути спеціальні механізми кріплення вантажу, гідростійки, розсувні платформи, підйомні осі. Існують модифікації, пристосовані під перевезення універсальних контейнерів для вантажу. Підлога напівпричепа покривається або міцною фанерою, або, що частіше, рифленим залізом.

Бортові напівпричепи підходять для будь-яких сфер господарювання: будівництва, логістики, виробництва чи сільського господарства — практично в усіх сферах діяльності людини такому виду вантажних платформ неодмінно знайдеться робота. Напівпричепи цього виду невибагливі до якості доріг та типу покриття, а через відносну простоту конструкції дуже надійні та витривалі в процесі експлуатації. Також окремо варто відзначити ремонтопридатність «бортовиків».

Незалежно від конструкції, бортові моделі мають гарну вантажопідйомність і керованість. Сам напівпричіп зазвичай дво-, рідше — тривісний, при цьому варіантів підвіски три: на пневмоелементах, ресорна або балансирна. Рівномірний розподіл навантажень по ходовій частині напівпричепа прямо впливає на безпеку автопоїзда в русі та одним із рішень цієї проблеми стала підйомна вісь напівпричепа. Середня максимальна вантажопідйомність бортового напівпричепа – близько 40 тонн, а максимальна швидкість – до 120 км/год.

NURSAN TRAILER

Група компаній "ТDС" постачає бортові напівпричепи виробництва турецької компанії Nursan Trailer. Напівпричепи NURSAN TRAILER - це спеціальна техніка, в якій застосовані найсучасніші технічні рішення, при виробництві якої використані лише якісні матеріали, а надійність та довговічність конструкції, вузлів та агрегатів гарантує наявність міжнародних сертифікатів.

Вся техніка, що випускається заводом NURSAN, проходить багаторівневий контроль якості на всіх етапах виробництва. На сьогоднішній день, компанія займає лідируючі позиції на ринках Туреччини та Східної Європи, експортує напівпричепи до 35 країн світу, що підтверджує високий рівень довіри до продукції NURSAN TRAILER, видатні характеристики техніки, близьке до оптимального співвідношення ціни та якості турецьких бортових напівпричепів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме