×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Бульдозер Zoomlion ZD160F-3 з поворотним відвалом

Категорія:
Країна виробник:
Китай
Завод виробник:
Гарантія
18 місяців або 1500 мт/год
Потужність, кВт (к.с.)
131
Робоча вага, кг
16700
Габаритні розміри (Д*Ш*В), мм
6360х3416х3095

Одним з найвідоміших китайських заводів-виробників навантажувачів є Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co., Ltd , компанія входить в першу десятку світових виробників будівельної техніки. Техніка Zoomlion забезпечується практично всіма видами двигунів: електричними, газовими, дизельними, бензиновими, але акцент робиться на дизелях. Маючи двигуни у широкому діапазоні потужності, різну вантажопідйомність та інші різноманітні показники, китайські бульдозери Zoomlion мають значні переваги. Бульдозери широко використовуються на будівельних майданчиках, таких як енергетика, транспорт, будівництво, комунальне господарство, водне господарство, гірські райони та ліси.

Система живлення бульдозера серії ZD160F із поворотним відвалом оснащена турбованим двигуном WEICHAI WD10G178E25. Завдяки зниженню витрати палива на 20% - 25% екологічно чистий двигун відрізняється високою надійністю, енергозберігаючими характеристиками та меншим рівнем шуму. Працюючи разом із удосконаленою трансмісією, він забезпечує покращене узгодження потужності та високу номінальну потужність. Точна та надійна електронна система моніторингу дозволяє операторам у режимі реального часу дізнаватись про робочий стан обладнання. Управління провідним розподільчим клапаном здійснюється за допомогою робочої гідроустановки. Крім контрольного клапана гідросистема включає шестерний насос робочим об'ємом 207 л/хв і тиском в системі 14 мПа. Швидкість ходу бульдозера в межах 3,8 – 13,6 км/год забезпечує гідромеханічна трансмісія 3х3 із планетарною КПП та 3-х елементним гідротрансформатором.

Бульдозер ZD160F-3 з поворотним відвалом призначений для спекотних місць обладнаний системою кондиціювання повітря та резервуаром для води, спеціально розробленим для пустельних територій. УФ-захисна плівка для вікна кабіни та УФ-захисний шар для шланга є додатковими. Він може працювати за високих температур близько 50 ℃.

Характеристики бульдозера Zoomlion ZD 160F-3 з поворотним відвалом:

  • потужність двигуна, кВт – 131
  • експлуатаційна маса, кг – 16700
  • габаритні розміри, мм – 6360х3416х3095
  • гарантія – 18 місяців або 1500 мт/год.

Послуги ТДС:

  • оперативне сервісне обслуговування
  • ремонт
  • запчастини для бульдозерів в наявності по всій Україні

Група компаній "ТДС" є офіційним представником Zoomlion на території України. До вашої уваги пропонуються різні моделі бульдозерів за вигідними цінами. Спеціалісти ТДС розкажуть вам всю необхідну інформацію щодо обслуговування, експлуатації та підбору необхідних запчастин для вашої моделі бульдозера.
Купуючи бульдозер у ТДС, ви не тільки економите час і гроші, а ще здобуваєте надійного партнера на довгі роки. Сервісна служба ТДС працює по всій Україні.

Співпраця з вами – найвища цінність для нас!

Основні характеристики
Гарантія
18 місяців або 1500 мт/год
Потужність, кВт (к.с.)
131
Робоча вага, кг
16700
Габаритні розміри (Д*Ш*В), мм
6360х3416х3095

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме