×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Бульдозер Zoomlion ZD220-3

Категорія:
Країна виробник:
Китай
Завод виробник:
Zoomlion
Гарантія
18 місяців або 1500 мт/год
Потужність, кВт (к.с.)
220
Робоча вага, кг
27000
Габаритні розміри (Д*Ш*В), мм
5750х3725х3354

Одним з найвідоміших китайських заводів-виробників навантажувачів є Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co., Ltd , компанія входить в першу десятку світових виробників будівельної техніки. Техніка Zoomlion забезпечується практично всіма видами двигунів: електричними, газовими, дизельними, бензиновими, але акцент робиться на дизелях. Маючи двигуни у широкому діапазоні потужності, різну вантажопідйомність та інші різноманітні показники, китайські бульдозери Zoomlion мають значні переваги. Бульдозери широко використовуються на будівельних майданчиках, таких як енергетика, транспорт, будівництво, комунальне господарство, водне господарство, гірські райони та ліси.

Бульдозери Zoomlion серії ZD220 оснащені двигуном Cummins NT855-C280 (BC3) з турбокомпресором, який може похвалитися ідеальною системою сервісного обслуговування, високою надійністю, тривалим терміном служби, низькою витратою палива та низьким рівнем шуму. Номінальна вихідна потужність не зміниться навіть під час роботи на висоті 3000 метрів над рівнем моря. Машина розроблена, щоб бути зручною в експлуатації.

В залежності від умов роботи бульдозера Zoomlion ZD220-3 можна встановити різне робоче обладнання: прямий відвал, сферичний відвал, кутовий відвал та відвал для полігонів. Можливе встановлення конструкції захисту від падіння об'єктів (FOPS) та конструкції захисту при перевертанні (ROPS). Системи кондиціонування повітря, пристрої холодного запуску двигуна та пристрої автоматичного натягу гусениці задовольнять потреби різних користувачів.

Характеристики бульдозера Zoomlion   ZD220-3 :

  • потужність двигуна, кВт – 220
  • експлуатаційна маса, кг – 27000
  • габаритні розміри, мм – 5750х3725х3354
  • гарантія – 18 місяців або 1500 мт/год.

Послуги ТДС:

  • оперативне сервісне обслуговування
  • ремонт
  • запчастини для бульдозерів в наявності по всій Україні

Група компаній "ТДС" є офіційним представником Zoomlion на території України. До вашої уваги пропонуються різні моделі бульдозерів за вигідними цінами. Фахівці ТДС розкажуть вам всю необхідну інформацію щодо обслуговування, експлуатації та підбору необхідних запчастин для вашої моделі бульдозера.
Купити гусеничний бульдозер ZOOMLION ZD220-3 можна у ТДС. Сервісна служба ТДС працює по всій Україні.

Співпраця з вами – найвища цінність для нас!

Основні характеристики
Гарантія
18 місяців або 1500 мт/год
Потужність, кВт (к.с.)
220
Робоча вага, кг
27000
Габаритні розміри (Д*Ш*В), мм
5750х3725х3354

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме