×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Бульдозер Zoomlion ZD320-3

Категорія:
Країна виробник:
Китай
Завод виробник:
Zoomlion
Гарантія
18 місяців або 1500 мт/год
Потужність, кВт (к.с.)
323
Робоча вага, кг
42528
Габаритні розміри (Д*Ш*В), мм
6684х4130х3725

Одним з найвідоміших китайських заводів-виробників навантажувачів є Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co., Ltd , компанія входить в першу десятку світових виробників будівельної техніки. Техніка Zoomlion забезпечується практично всіма видами двигунів: електричними, газовими, дизельними, бензиновими, але акцент робиться на дизелях. Маючи двигуни у широкому діапазоні потужності, різну вантажопідйомність та інші різноманітні показники, китайські бульдозери Zoomlion мають значні переваги. Бульдозери широко використовуються на будівельних майданчиках, таких як енергетика, транспорт, будівництво, комунальне господарство, водне господарство, гірські райони та ліси.

Бульдозери Zoomlion серії ZD320 оснащені двигуном з турбонаддувом Cummins NTA855-C360, який може похвалитися ідеальною системою післяпродажного обслуговування по всьому світу, високою надійністю, тривалим терміном служби, низькою витратою палива та низьким рівнем шуму. Він може відповідати робочим вимогам на висоті понад 3000 метрів над рівнем моря та у спеку.

Гусеничний бульдозер розроблений, щоб бути зручним, міцним та надійним. В залежності від умов роботи бульдозера Zoomlion ZD320-3 можна встановити різне робоче обладнання, таке як прямий відвал, сферичний відвал, кутовий відвал та відвал для полігонів. Можливе встановлення конструкції захисту від падіння об'єктів (FOPS) та конструкції захисту при перевертанні (ROPS). Системи кондиціонування повітря, пристрої холодного запуску двигуна та пристрої автоматичного натягу гусениці задовольнять потреби різних користувачів.

Гусеничний бульдозер Zoomlion ZD320M-3 оснащений системою кондиціювання повітря, спеціальним резервуаром для води, розширеним черевиком гусениці та системою фільтрації повітря для повітряної турбіни. Захисна кришка двигуна спеціально розроблена для вентиляції та відведення тепла. Також додатково можна встановити триступінчасту систему фільтрації повітря, захисну плівку від ультрафіолетових променів для вікна кабіни та захист від ультрафіолетових променів для шланга.

Характеристики бульдозера Zoomlion ZD320-3:

  • потужність двигуна, кВт – 323
  • експлуатаційна маса, кг - 42528
  • габаритні розміри, мм – 6684х4130х3725
  • гарантія – 18 місяців або 1500 мт/год.

Послуги ТДС:

  • оперативне сервісне обслуговування
  • ремонт
  • запчастини для бульдозерів в наявності по всій Україні.

Група компаній "ТДС" є офіційним представником Zoomlion на території України. До вашої уваги пропонуються різні моделі бульдозерів за вигідними цінами. Фахівці ТДС розкажуть вам всю необхідну інформацію щодо обслуговування, експлуатації та підбору необхідних запчастин для вашої моделі бульдозера.
Купити гусеничний бульдозер ZOOMLION ZD320-3 можна у ТДС. Сервісна служба ТДС працює по всій Україні.

Співпраця з вами – найвища цінність для нас!

Основні характеристики
Гарантія
18 місяців або 1500 мт/год
Потужність, кВт (к.с.)
323
Робоча вага, кг
42528
Габаритні розміри (Д*Ш*В), мм
6684х4130х3725

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме