×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС
Виробник
TDC
Двигун
YUCHAI
Коробка передач
Mechanically Operated Shift
Колісна база, мм
2200
Шини
14-17.5/19.5L-24
Виробник
TDC
Двигун
YUCHAI
Коробка передач
Mechanically Operated Hydraulic Synchronized Shift MODEL 15
Колісна база, мм
2335
Шини
16.9-28

Екскаватор-навантажувач

Екскаватори-навантажувачі, що реалізуються в нашій компанії, виготовлені відомим виробником SDLG (VOLVO GROUP). Надійність техніки дає безліч вигідних переваг. Гарантія обслуговування, економія витрат палива, безперебійність роботи. Вигідна ціна від компанії-дилера Логістик Машинери. Комп'ютерна діагностика спецтехніки, професійний ремонт.

Детально про екскаватори-навантажувачі

Як купити екскаватор-навантажувач

Переваги екскаватора-навантажувача

Екскаватор навантажувач (іноді зустрічається назва ”навантажувач зі зворотною лопатою”) – це найпопулярніша на будівельному та сільськогосподарському ринках землерийна машина. Таку популярність екскаватор навантажувач завоював завдяки оптимальній та компактній конфігурації навісного обладнання - з одного боку зворотної лопати (тобто функціонал екскаватора), з іншого – стрілою з ковшем або щелепним захватом (функціонал фронтального навантажувача).

Экскаваторы-погрузчики Экскаваторы-погрузчики sdlg Экскаваторы-погрузчики продажа Экскаваторы-погрузчики купить купить в киеве экскаватор-погрузчик

Найчастіше екскаватори навантажувачі SDLG використовуються міськими службами або підрядними фірмами для прокладання, ремонту теплотрас, кабельних каналізацій, при будівництві доріг, для копання котлованів під проектовані будівлі, прибирання снігу, навантаження сипучих матеріалів, переміщення землі для благоустрою територій та багато іншого. Також незаперечною перевагою екскаватора навантажувача є порівняно невелика площа для маневрування (наприклад, мінімальний радіус розвороту моделі LGB677 складає всього 5,2м). вантажів у ковші або на вилах, а працюючи в бульдозерному режимі – використовується для переміщення та розрівнювання землі.

Экскаваторы-погрузчики продажа в Украине

Екскаватори навантажувачі SDLG спроектовані на основі розробок VOLVO, що забезпечило їхню високу надійність і довговічність. Крім того, оптимальне розподілення ресурсів гідропідсилювачів забезпечує максимальну прохідність машини під час руху або максимальні зусилля під час копання траншей та піднімання вантажів. Також прохідність бездоріжжям покращена за рахунок повного приводу машини, посиленої рами, спеціальних демпфуючих пристроїв і великого кліренсу. Кут повороту стріли складає 200°, таким чином, екскаватор навантажувач зможе точно виконувати поставлені завдання навіть на найменших та незручних територіях.

Детальна характеристика

Екскаватор навантажувач має також добре спроектовану кабіну водія: - Повна оглядовість 360 °;

 • основне управління спецмашиною - два незалежні джойстики;
 • зручна система телеметрії та оперативної діагностики;
 • крісло, що обертається; кондиціювання та підігрів кабіни (у деяких комплектаціях – клімат-контроль);
 • стійкість машини (досягається за рахунок продуманої системи противаг та балансування);
 • захист кабіни від матеріалів, що падають;
 • безпечний доступ до кабіни (нековзний матеріал покриття сходів);
 • шумо- та віброізоляція;
 • внутрішня оббивка виконана з зносостійкого матеріалу, що легко чиститься.

Екскаватор навантажувач SDLG може комплектуватися таким навісним обладнанням:

 • ківш з прямою ріжучою кромкою. Ковші можуть бути різних обсягів, прості та армовані (найчастіше застосовуються для переміщення землі, глини, піску, дрібного гравію);
 • щелепний ківш (для поштучного захоплення вантажів, засипання канав тощо);
 • можливе використання специфічного навісного обладнання (гідромолотів, гідробурів або фрези для асфальту).

Як купити екскаватор-навантажувач

На нашому сайті передбачено оформлення замовлення через зв'язок із менеджером. Вам лише необхідно натиснути на кнопку "Замовити дзвінок" нагорі сторінки або перейти на вкладку "Контакти", вибрати свого регіонального менеджера та замовити зворотній дзвінок. Буквально за кілька хвилин з вами зв'яжеться представник. Ви зможете обговорити всі фінансові питання, отримати консультацію щодо оформлення замовлення, дізнатися про терміни доставки, гарантійні умови та всі інші нюанси стосовно придбання екскаватора-навантажувача, що Вас зацікавлять.

 

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме