×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Газові напівпричепи-цистерни, LPG цистерни або газовози - це спеціально обладнана причіпна техніка, що представляє собою ємності різного об'єму для транспортування зрідженого вуглеводневого газу (СУГ, англ. Liquefied petroleum gas, LPG), обладнані спеціальною газовою системою.

Вуглеводневий зріджений газ відносять до категорії небезпечних вантажів, оскільки це вибухонебезпечна речовина. Для транспортування LPG використовується виключно спецтранспорт, обладнаний для таких завдань і відповідний певним вимогам.

цистерна для газа

Спеціальні вимоги до конструкції та обладнання транспортних засобів, задіяних для перевезення небезпечних вантажів, визначені та регламентуються Європейською угодою – ADR (ДОПОГ).

Європейська Угода про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ), з фр. ADR - це європейська угода про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів, створена за ініціативою ООН. Окрім ДОПНВ, в Україні перевезення небезпечних вантажів регулюється Законом України «Про перевезення небезпечних вантажів», Правилами дорожнього перевезення небезпечних вантажів, затверджених Наказом МВС України від 26.07.2004р. №822. Українські правила дорожнього перевезення небезпечних вантажів гармонізовані та базуються на положеннях ДОПНВ.

Автоцистерна, що застосовується під час перевезення газу – це сталевий резервуар у формі циліндра. Спеціальні автомобілі, оснащені напівпричепами газовими цистернами, дозволяють у найкоротші терміни доставити газ або іншу подібну речовину при максимальному рівні безпеки, як для водія автомобіля, так і для оточуючих. Для того щоб підвищити рівень безпеки конструкції корпусу цистерн для перевезення газу використовують високоміцну сталь товщиною від 10 до 12 мм. Така товщина не тільки робить стінки корпусу особливо стійким до зовнішніх впливів, а й разом із спеціальною конструкцією автоцистерни виконує роль тіньового кожуха, необхідного для захисту від проникнення прямих сонячних променів. Перевезення зрідженого газу здійснюють при показнику робочого тиску 16 атмосфер (1,6 МПа) і температурі від -40 до +50 градусів Цельсія.

В даний час існують газові цистерни великого об'єму і навіть автопоїзди, що складаються з двох цистерн, що значно збільшує кількість газу, що перевозиться за один рейс. Автоцистерна газова повинна бути повністю пристосованою до кліматичних умов регіону або країни, де використовуватиметься.

Газовоз має бути укомплектований точними лічильниками і газомірами, системою датчиків контролю, всілякими клапанами. Напівпричіп цистерна газова оснащується спеціальними датчиками температури, тиску та рівня газу, що дає можливість водієві контролювати та перевіряти стан цистерни та вантажу на ходу, не перериваючи руху, що значно знижує час знаходження в дорозі та позитивно впливає на строки доставки.

При перевезенні подібних матеріалів велике значення має рівень якості кріпильних матеріалів та посиленої гальмівної системи — все це сприяє безпеці транспортування та тимчасового зберігання газу. При регулярному технічному огляді напівпричепа-цистерни та обслуговуванні на спеціалізованій станції подібна техніка прослужить максимально довго.

NURSAN TRAILER

Група компаній "ТDС" постачає газовози виробництва турецької компанії NURSAN TRAILER. Напівпричепи автоцистерни LPG NURSAN TRAILER - це спеціальна техніка, в якій застосовані найсучасніші технічні рішення, при виробництві якої використані лише якісні матеріали, а надійність, безпека та довговічність конструкції, вузлів та агрегатів гарантує наявність міжнародних сертифікатів, у тому числі ADR (ДОПНВ).

Вся техніка, що випускається заводом NURSAN, проходить багаторівневу перевірку на всіх етапах виробництва. На сьогоднішній день, компанія займає лідируючі позиції на ринках Туреччини та Східної Європи, експортує напівпричепи до 35 країн світу, що підтверджує високий рівень довіри до продукції NURSAN TRAILER, видатні характеристики техніки, близьке до оптимального співвідношення ціни та якості турецьких напівпричепів газових цистерн.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме