×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС
Виробник
MADROG
Тип
Автономний
Розташування двигуна
У передньому відсіку цистерни
Об'єм цистерни, л
2 000-14 000
Ширина розподілу, мм
Від 250 до 5000

Гудронатори

Один із важливих етапів ремонту дорожнього полотна – процес нанесення бітумної емульсії. Остання є густою в'яжучою масою. Вона виходить шляхом змішування нафтопродуктів, смол та інших інгредієнтів органічного характеру та подальшого перетворення цієї отриманої суміші. Завдяки її гарній тікучості вона здатна заповнити тріщини, що з'явилися в дорожньому покритті, сколи, різного роду нерівності. Будучи в той же час і сполучною сумішшю, вона разом з наповнювачем забезпечує цілісність дорожнього покриття, посилюючи його міцність. Волога процесу не перешкода, оскільки вода є одним із компонентів бітумної емульсії. Використовувати цю масу для відновлення доріг вигідно, адже вміст бітуму в ній обмежується тридцятьма відсотками.
 
Гудронатор — спеціальне обладнання, призначене для нанесення на поверхню дороги в'яжучих консистенцій органічного характеру під тиском, у тому числі і бітумної емульсії. Для отримання хороших адгезійних властивостей шарів асфальтного полотна, що укладаються, перед нанесенням кожного з них здійснюється процес підгрунтування бітумною емульсією за допомогою гудронатора. Цілісність отриманої в такий спосіб дорожньої конструкції гарантована тривалий час.
 
Існують різні конструкції гудронаторів. Це і самохідна техніка, здатна переміщатися в межах будівельної території зі швидкістю ≤ 9 км/год, і гудронатор-причіп, коли основне обладнання змонтовано на причепі, і гудронатори, встановлені на шасі автомобіля, що забезпечують як перевезення в'язкої бітумної маси, так і її нанесення на поверхню дорожнього полотна.
 
Група компаній "TDC" — надійний постачальник різних моделей гудронаторів
Група компаній "TDC" давно зарекомендувала собі як надійний постачальник високоякісного спецобладнання. Для ремонту та будівництва дорожніх автомагістралей компанія пропонує такі моделі гудронаторів польського машинобудівного заводу Мадрог: SMB 10000 на шасі, SMB 2000 причіп, UDM універсальна дорожня машина.

Автогудронатор SMB 10000 є гудронатором, змонтованим на шасі автомобіля. У конструкції моделі SMB 2000 установка змонтована на причепі. Універсальність машини UDM полягає у багатофункціональності. В одній цій моделі поєднані функції одразу трьох машин: автогудронатора, паливозаправника, водяної цистерни. Цікаво, що модель UDM єдина на сьогоднішній день у своєму роді. Подібних машин інших виробників немає.
Група компаній "TDC" пропонує вітчизняним дорожньо-будівельним компаніям найкращі моделі гудронаторів польського бренду Madrog за розумною вартістю та з гарантійними зобов'язаннями. Сервісний центр ТDС завжди готовий надати послуги зі здійснення як гарантійного, так і післягарантійного технічного обслуговування цих машин, а також швидкого ремонту обладнання, що вийшло з ладу, з наданням величезного вибору запчастин за розумними цінами.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме