×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Гусеничний екскаватор SDLG E6250F

Країна виробник:
Китай
Завод виробник:
SDLG (Shandong Lingong Construction Machinery Co., Ltd)
Максимальний крутний момент, Нм
870
Об'єм ковша, м3
1,4
Паливний бак, л
380
Тип
Подвійний насос з постійною потужністю та системою регулювання потоку

Екскаватор SDLG E6250F із власною масою 24,4 тонни зі штатним ковшем у 1,4 м³ та двигуном потужністю 187 к.с. - Це потужна, універсальна машина.

Такі машини дуже потрібні і можуть бути задіяні на розробці різних грунтів, навіть пухких, де, наприклад, тридцяти тонна техніка може вже загрузнути. Такі екскаватори добре себе зарекомендували під час роботи в кар'єрах, прокладання трубопроводів, будівництві доріг та будівель. Та й планування майданчика завдяки точному настроюванню гідравліки їм під силу. Ще одна важлива відмінність цих машин від більш важких побратимів – економічність у плані палива та технічного обслуговування.

Техніка під маркою SDLG виробляється компанією Shandong Lingong Construction Machinery Co., Ltd. , штаб-квартира якої знаходиться в китайському місті Ліньї в провінції Шаньдун. Завод спеціалізується на виробництві фронтальних навантажувачів та екскаваторів. Після створення в 2006 році спільного підприємства з Volvo китайська компанія почала випускати екскаватори за ліцензією та технологіями шведської фірми. Тим самим фактично китайці пропонують перевірені європейські технології, але за доступнішими цінами.

Екскаватор SDLG E6250F відрізняється класичною конструкцією, властивою такого роду техніці. Рядний 6-циліндровий турбодизель Deutz SD70B встановлений позаду повноповоротної платформи поперек поздовжньої осі машини. Цей двигун розвиває потужність 187 к.с. і широко застосовується у будівельній техніці та промислових установках. З особливостей варто відзначити рідинну систему охолодження, безпосереднє упорскування палива, литу чавунну головку блоку циліндрів, біметалічні підшипники розподільного валу, і інтегровану в картер систему повного балансу маси з двома валами. Загалом це традиційний перевірений часом мотор. Збоку башти через люк відсіку радіатора відкривається доступ до радіаторів двигуна, обладнаними захисними сітками. Останні легко можна демонтувати та почистити за потреби. Тут під радіаторами знаходяться акумулятори. Таке їхнє розташування, на думку виробника, забезпечує їм найкращий температурний режим роботи.

Трансмісія екскаватора повністю гідростатична. Тандемний аксіально-поршневий гідронасос Kawasaki , приєднаний до двигуна, передає весь потік потужності. Його секції виробляють два гідропотоки, які прямують або на гідромотори ходової частини, або на робоче обладнання. Також можливий поєднаний режим, тобто коли один потік відповідає за пересування машини, а інший забезпечує робочі операції та поворот платформи, що обертається гідромотором із планетарним редуктором. Гідролінії до механізмів ходу проходять через центральний колектор, тому поворотну платформу можна обертати у будь-який бік без обмеження обертів. Додатковий пілотний насос необхідний для контурів керування (джойстики та інші органи керування в кабіні). Також керуючий тиск може короткочасно прямувати в робочі контури при граничних навантаженнях, наприклад, збільшення зривного зусилля при розробці твердого грунту. За це відповідає автоматична електронна система.

Сучасна кабіна відповідає всім вимогам безпеки та комфорту. Зручне ергономічне крісло з підголовником, бічною та поперековою підтримкою має багато регулювань та налаштувань під конкретного оператора навіть з урахуванням його маси. У базовій версії вже є система мікроклімату та обігріву, повітропроводи якої розташовані знизу та зверху салону. Також є магнітола, електророзетки та скриньки для інвентарю. Велике скло забезпечує хорошу оглядовість, причому лобове можна прибрати під стелю для вентиляції або щоб визирнути з кабіни. Важелі, що відповідають за переміщення екскаватора, жорстко з'єднані з педалями, які стануть у нагоді, якщо руки водія лежать на джойстиках. Всі основні клавіші управління розташовані під правою рукою оператора, а на передній рідкокристалічний дисплей виводиться необхідна інформація про робочі режими систем, обороти двигуна і рівні рідин. Грамотне налаштування гідравліки та достатня потужність дозволяє за допомогою джойстиків точно та плавно керувати робочим обладнанням. Втішно відзначити, що тут застосована не повністю електронна, а електронно-гідравлічна схема з підведеними рукавами високого тиску та золотниками у джойстиках. Тобто, при відмові електроніки в аварійному режимі оператор зможе завершити поточні операції.

Для забезпечення робочих операцій використовуються чотири гідроциліндри: два підйомні для стріли, один відповідає за рух рукояті і ще один перекидає або піднімає ківш. Металоконструкції зібрані на шарнірах із втулками із легованої сталі. Нижня частина рукояті посилена литими елементами. У базовій версії екскаватор поставляється з ковшем, але на рукояті є штатне місце для прокладання додаткової гідролінії, що забезпечує роботу опціонального додаткового обладнання. Конструкція гусеничного шасі та поворотної платформи аналогічна такій у моделей інших провідних світових фірм. Ходовий візок з Х-подібною рамою, опорно-поворотний механізм на гігантському роликовому підшипнику. Привід гусениць із двошвидкісними аксіально-поршневими гідромоторами, планетарними редукторами із вбудованими дисковими гальмами.

Вся гусенична техніка малорухлива, як правило, привозиться тралом на об'єкт і залишається там до повного закінчення робіт. Тому щотижневе технічне обслуговування покладається безпосередньо на самого оператора. Благо для цього в моделі SDLG E6250F передбачена зручна система мастила вузлів та агрегатів через прес-масляни. Для пам'ятки на дверях кабіни є схема, де вказані місця обслуговування та графік проведення робіт. Періодичність ТО становить 250 мотогодин, а проблем з його проведенням у власників цього екскаватора не виникне – мережа філій компанії «TDC» досить широка, і є можливість обслуговування на території клієнта за допомогою виїзних сервісних бригад. Хоча, як показує практика, техніка SDLG дуже надійна та довговічна, що дозволяє її успішно експлуатувати в інтенсивному режимі навіть у складних природних та кліматичних умовах.

Основні характеристики
Максимальний крутний момент, Нм
870
Об'єм ковша, м3
1,4
Паливний бак, л
380
Тип
Подвійний насос з постійною потужністю та системою регулювання потоку
Потужність, кВт (к.с.)
138 (187)
маса, кг
24400
Колія, мм
2590
Гідравлічна система, л
330
Тиск на ґрунт, кПа
48
Габаритні розміри (довжина), мм
10205
Габаритні розміри (ширина), мм
3190
Ширина гусениці, мм
600
Швидкість пересування (висока/низька), км/год
5,5/3,3
Максимальна глибина копання, мм
6980
Максимальний радіус копання, мм
10260
Максимальна висота вивантаження, мм
6800
Виробник
Deutz
Екологічний стандарт
Tier 3
Модель основного насосу
Kawasaki K3V112DT
Максимальний гідропотік, л/м
2х230+20
Довжина гусениці, мм
4650
Мінімальний кліренс, мм
470
Ширина по верхній частині, мм
2840
Радіус порота на противагу, мм
2940
Висота по руховому відсіку, мм
2390
Кліренс до противаги, мм
1080
Висота за складеною стрілою, мм
3040
Максимальна висота копання, мм
9690
Мінімальний радіус повороту, мм
3890
Питома витрата палива, г/кВт*год
≤227
Робочий тиск, мПа
330/350
Циліндр стріли, мм
135x90x1345
Циліндр рукояті, мм
140x100x1665
Циліндр ковша, мм
130x90x1150
Тип управління
Пілотний пропорційний клапан керування
Кількість провідних катків
2
Кількість опорних котків
9
Тип гальма
Дисковий мокрий
Поворотна частина
Однорядний шарикопідшипник гідроприводу з внутрішніми зубцями
Гальмо поворотної частини
Дисковий мокрий
Двигун, л
30
Редуктор руху, л
2×5,2
Редуктор повороту, л
5
Швидкість розвороту, об/хв
11
Висота по кабіні, мм
2990
Довжина опорної поверхні, мм
3850
Об'єм двигуна, л
7,1
Номінальні обороти, об/хв
1800
Діаметр циліндра, мм
108
Хід поршня, мм
130

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме