×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Гусеничний екскаватор SDLG E6500F

Країна виробник:
Китай
Завод виробник:
SDLG (Shandong Lingong Construction Machinery Co., Ltd)
Максимальний крутний момент, Нм
1720
Об'єм ковша, м3
2,8
Паливний бак, л
Потужність, кВт (к.с.)
245 (333)

Екскаватор E6500F фірми SDLG — оновлений продукт, виготовлений на основі просунутих європейських виробничих технологій, розроблений та підходить для різних жорстких умов експлуатації. Обладнаний спеціалізованим двигуном SD130A Stage III з високим крутним моментом, надійністю та низьким споживанням пального. Широко використовується у великомасштабних проектах з розробки родовищ та будівельних проектів.

Екскаватор SDLG E6500F із власною масою 49,5 тонн, зі штатним ковшем у 2,8 м³ та двигуном потужністю 333 к.с. - Це по-справжньому дуже потужна і важка машина. Модель оснащена високоміцною ходовою частиною та робочим обладнанням посиленого типу, покращеною силовою гідросистемою.

Важлива відмінність цих машин SDLG від побратимів за класом важких екскаваторів – економічність у плані палива та технічного обслуговування.

Техніка під маркою SDLG виробляється компанією Shandong Lingong Construction Machinery Co., Ltd. , штаб-квартира якої знаходиться в китайському місті Ліньї в провінції Шаньдун. Завод спеціалізується на виробництві фронтальних навантажувачів та екскаваторів. Після створення в 2006 році спільного підприємства з Volvo китайська компанія почала випускати екскаватори за ліцензією та технологіями шведської фірми. Тим самим фактично китайці пропонують перевірені європейські технології, але за доступнішими цінами.

Трансмісія екскаватора повністю гідростатична. Тандемний аксіально-поршневий гідронасос Kawasaki , приєднаний до двигуна, передає весь потік потужності. Його секції виробляють два гідропотоки, які прямують або на гідромотори ходової частини, або на робоче обладнання. Також можливий поєднаний режим, тобто коли один потік відповідає за пересування машини, а інший забезпечує робочі операції та поворот платформи, що обертається гідромотором із планетарним редуктором. Гідролінії до механізмів ходу проходять через центральний колектор, тому поворотну платформу можна обертати у будь-який бік без обмеження обертів. Додатковий пілотний насос необхідний для контурів керування (джойстики та інші органи керування в кабіні). Також керуючий тиск може короткочасно прямувати в робочі контури при граничних навантаженнях, наприклад, збільшення зривного зусилля при розробці твердого грунту. За це відповідає автоматична електронна система.

Сучасна кабіна відповідає всім вимогам безпеки та комфорту. Зручне ергономічне крісло з підголовником, бічною та поперековою підтримкою має багато регулювань та налаштувань під конкретного оператора навіть з урахуванням його маси. У базовій версії вже є система мікроклімату та обігріву, повітропроводи якої розташовані знизу та зверху салону. Також є магнітола, електророзетки та скриньки для інвентарю. Велике скло забезпечує хорошу оглядовість, причому лобове можна прибрати під стелю для вентиляції або щоб визирнути з кабіни. Важелі, що відповідають за переміщення екскаватора, жорстко з'єднані з педалями, які стануть у нагоді, якщо руки водія лежать на джойстиках. Всі основні клавіші управління розташовані під правою рукою оператора, а на передній рідкокристалічний дисплей виводиться необхідна інформація про робочі режими систем, обороти двигуна і рівні рідин. Грамотне налаштування гідравліки та достатня потужність дозволяє за допомогою джойстиків точно та плавно керувати робочим обладнанням. Втішно відзначити, що тут застосована не повністю електронна, а електронно-гідравлічна схема з підведеними рукавами високого тиску та золотниками у джойстиках. Тобто, при відмові електроніки в аварійному режимі оператор зможе завершити поточні операції.

Для забезпечення робочих операцій використовуються чотири гідроциліндри: два підйомні для стріли, один відповідає за рух рукояті і ще один перекидає або піднімає ківш. Металоконструкції зібрані на шарнірах із втулками із легованої сталі. Нижня частина рукояті посилена литими елементами. У базовій версії екскаватор поставляється з ковшем, але на рукояті є штатне місце для прокладання додаткової гідролінії, що забезпечує роботу опціонального додаткового обладнання. Конструкція гусеничного шасі та поворотної платформи аналогічна такій у моделей інших провідних світових фірм. Ходовий візок з Х-подібною рамою, опорно-поворотний механізм на гігантському роликовому підшипнику. Привід гусениць із двошвидкісними аксіально-поршневими гідромоторами, планетарними редукторами із вбудованими дисковими гальмами.

Вся гусенична техніка малорухлива, як правило, привозиться тралом на об'єкт і залишається там до повного закінчення робіт. Тому щотижневе технічне обслуговування покладається безпосередньо на самого оператора. Благо для цього в моделі SDLG E6500F передбачена зручна система мастила вузлів та агрегатів через прес-масляни. Для пам'ятки на дверях кабіни є схема, де вказані місця обслуговування та графік проведення робіт. Періодичність ТО становить 250 мотогодин, а проблем з його проведенням у власників цього екскаватора не виникне – мережа філій компанії «TDC» досить широка, і є можливість обслуговування на території клієнта за допомогою виїзних сервісних бригад. Хоча, як показує практика, техніка SDLG дуже надійна та довговічна, що дозволяє її успішно експлуатувати в інтенсивному режимі навіть у складних природних та кліматичних умовах.

Основні характеристики
Максимальний крутний момент, Нм
1720
Об'єм ковша, м3
2,8
Паливний бак, л
Потужність, кВт (к.с.)
245 (333)
маса, кг
49500
Тиск на ґрунт, кПа
89,6
Габаритні розміри (довжина), мм
11630
Габаритні розміри (ширина), мм
3465
Ширина гусениці, мм
600
Довжина рукояті, мм
3000
Довжина стріли, мм
6500
Максимальна сила копання, кН
≥276,5
Швидкість пересування (висока/низька), км/год
4,8/2,9
Максимальна глибина копання, мм
6580
Максимальний радіус копання, мм
10930
Максимальна висота вивантаження, мм
6970
Виробник
Volvo
Екологічний стандарт
Stage III
Модель основного насосу
Kawasaki K3V200DTH
Основний гідравлічний клапан
UZ36
Максимальний гідропотік, л/м
2х345+2×40

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме