×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС
Виробник
SDLG (Shandong Lingong Construction Machinery Co., Ltd)
Вантажопідйомність, кг
30000
Максимальна швидкість, км/год
32
Тип
Дизель
Потужність, кВт (к.с.)
178 (242)
Виробник
SDLG (Shandong Lingong Construction Machinery Co., Ltd)
Вантажопідйомність, кг
26000
Максимальна швидкість, км/год
30
Тип
Дизель
Потужність, кВт (к.с.)
178 (242)

Навантажувачі для гранітних блоків

Вантажно-розвантажувальна техніка для кар'єрів - невеликий, але досить значущий сектор ринку спеціалізованої техніки.

Отримання гранітних блоків

Кар'єр, в якому видобувають корисні копалини, як правило, є величезним і глибоким котлованом. Процес видобутку граніту в кар'єрі – робота дуже трудомістка, адже вона здійснюється у важких умовах. Це відбувається так: на черговій ділянці кар'єру ґрунтовий шар, що покриває гранітні поклади, спочатку розпушують, а потім обережно знімають. Після того, як кам'яний шар оголився, гранітні брили обережно розпилюють на заготовки, придатні для перевезення. Маса кожної з них має бути в межах 5 - 30 тонн. Блоки перевозять до місця обробки. Тут здійснюють контроль якості, після чого кожному присвоюється їх відповідна категорія. Далі настає черга навантаження блоків на магістральні вантажні машини, які доставляють їх на залізничну станцію.

Група компаній "TDC" — надійний постачальник фронтальних навантажувачів

Група компаній "TDC" представляє нову техніку вузької спеціалізації китайського виробника SDLG – лінію високонадійних фронтальних навантажувачів LFT для навантаження гранітних блоків: моделі від LFT 16 до LFT 30.

Навантаження, транспортування гранітних блоків навіть на невеликі відстані в межах кар'єру – робота досить складна та унікальна. Машини цієї серії впевнено пересуваються по нерівній поверхні кар'єру, долають круті схили. Представлені моделі відрізняються багатофункціональністю, великою потужністю, демонструють високу продуктивність, максимальну мобільність, безвідмовність під час роботи в екстремальних умовах.

Навантажувачі LFT обладнані пристроями, що ефективно діють, для зміни навісного обладнання: вилкових захватів, спеціальних кар'єрних граблів, гігантських скельних ковшів. Шини цих машин відрізняються продуманою конструкцією, особливою міцністю, а тому надійністю. V-й малюнок протектора, складений глибокими, широкими канавками, дозволяє максимально навантаженій техніці впевнено долати перешкоди, що виникають на шляху. Завдяки покращеній ергономіці кабіни навантажувача оператор виконує свою роботу в умовах підвищеного комфорту та належної безпеки.

Група компаній "TDC", представляючи споживачеві за розумною ціною нову надійну техніку з Китаю з довготривалим робочим ресурсом та гарантією, пропонує післягарантійне її обслуговування, а також проведення ремонтних робіт. Компанія має великий вибір запчастин для всіх видів спецтехніки. За бажанням замовника здійснюється їх адресна доставка. Ремонтна база компанії оснащена сучасним обладнанням. Завдяки теоретичним знанням та багаторічному досвіду технічних фахівців компанії ваша техніка завжди буде у належному працездатному стані.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме