×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Тягачі HOWO A7

Найновіші моделі з інноваційною системою рухової та ходової системи – тягачі Howo А7. Найкращі технічні характеристики важких вантажівок відповідають стандартам світового машинобудування, а за багатьма параметрами значно перевершують їх, наприклад, за надійністю, тривалістю роботи. Економна витрата палива, великий проміжок між техремонтами.

Сідельні тягачі HOWO A7

Тягачі HOWO подолають будь-яке завдання, яке стоїть у нього на шляху. Виробник Sinotruck активно розвиває напрацювання у бік покращення заводської потужності та автоматизації контролю якості барвистих покриттів та зварювальних з'єднань.

HOWO А7 представляє новітні моделі тягачів з інноваційною системою двигунів та ходовою системою. Тягачі від фірми Howo А7 - справжні велетні, які відповідають стандартам світового машинобудування, а за багатьма параметрами перевершують їх, наприклад, за надійністю або тривалістю роботи.

Тягачі HOWO А7 називають вантажівкою нового покоління, яка встановила нові стандарти у виробництві важкої вантажної техніки в Китаї. Якісні характеристики автомобілів значно покращують якість роботи техніки. Тягачі HOWO А7 включають дуже комфортабельну кабіну. Колісна формула 4х2 та 6х4. Моделі тягачів HOWO A7 мають потужність двигуна - 309 (420) кВт (к.с). Технічно допустимі маси становлять 19000 і 26000 кг. Максимально допустима маса причепа – 34 700 та 39 600 кг. Двигун відповідає екологічному стандарту – Євро-4. Якісні параметри у поєднанні із сучасним дизайном зроблять будь-яку роботу для задоволення.

У тягачах HOWO А7 стоїть двоконтурна, привід-пневматична гальмівна система, розділена на контури (передній та осі заднього візка), все до деталей продумано для вашої безпеки: всі гальмівні механізми коліс – барабанні.

Група компаній "ТDС" є офіційним постачальником тягачів HOWO A7. Пропонуємо вам вигідні умови та приємне обслуговування. У нас є спеціальна пропозиція – гарантія – 24 місяці.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме