×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Після прийому спецтехніки на ремонт складається акт огляду та загальна діагностика. Потім наші фахівці приступають до розбирання машини. Складається дефектна відомість. Після погодження із замовником переліку робіт та замінюваних запчастин проводиться відновлення машини. Цей трудомісткий процес часто приховує у собі "підводні камені" — непередбачені моменти, які обов'язково узгоджуються з клієнтом.

Ремонт спецтехніки в Україні

Дорожня та будівельна спецтехніка працює з великими навантаженнями, часто у складних умовах, безперервно тривалий час. Поломки трапляються навіть у найкращих машин. Зупинка для ремонту спричиняє затримку у термінах виконання робіт. Уникнення значних збитків у цьому випадку безпосередньо залежить тільки від професіоналізму ремонтної бригади, точності та ефективності обладнання для діагностики та ремонту спецтехніки, якості витратних матеріалів та запчастин для заміни.

Група компаній "TDC" багато років займається продажем спецтехніки провідних світових виробників. Роботи з технічного обслуговування, діагностики та ремонту спецтехніки будь-якої складності є однією з наших головних спеціалізацій. Майстри проходять стажування та навчання на заводах та в сервісних центрах виробників у різних країнах, мають усі необхідні атестати та постійно вдосконалюють свої навички. Великий досвід, найкраще оснащення виробничого цеху та шести мобільних ремонтних бригад дозволяють працювати якісно, але у максимально стислий термін, економлячи ваші гроші.

Ми також здійснюємо постачання оригінальних запчастин усіх провідних вітчизняних та зарубіжних заводів. Продумана складська система дозволяє скоротити терміни виконання ремонту техніки та заміни вузлів до мінімуму.

У нас ви можете замовити ремонт спецтехніки, її вузлів та агрегатів:

  • Усі види зварювальних, токарних та фрезерних робіт з будь-якої дорожньо-будівельної спецтехніки.
  • Ремонт дорожньо-будівельної спецтехніки: бульдозерів, катків, автогрейдерів, асфальтоукладальників і т.д.
  • Ремонт навантажувачів фронтальних та вилкових, ремонт ескаваторів-навантажувачів, автокранів.
  • Ремонт окремих вузлів спецтехніки: двигуна, трансмісії, гідравліки, коробки перемикання передач КПП, редуктора, паливного насоса, гідромуфти, стріли, ковша, ручок і т.д.
  • Заміну: ножів, зубів, коронок, втулок, черевиків, ланок гусеничних ланцюгів, катків, рульових наконечників, колодок, циліндрів, накладок, барабанів і т.д.
  • Заміну: фільтрів та масла у двигуні, редукторі, коробці передач, мастило з'єднань.
  •  із введення в експлуатацію нової спецтехніки та комплексне навчання вашого персоналу.

Компанія TDC гарантує найкращі ціни на ремонт спецтехніки, раціональність, обдумані рішення та тільки професійний підхід, дотримання термінів та високу якість ремонтних робіт.

Ремонт котків, навантажувачів, бульдозерів, екскаваторів та іншої техніки починається зі складання точної дефектної відомості з детальним описом необхідних робіт та списку необхідних деталей для заміни, аргументацією необхідності та вартістю робіт. Ми використовуємо лише найефективніше обладнання та постійно його оновлюємо. Для діагностики двигуна з електронним керуванням ми застосовуємо: універсальний діагностичний сканер, відеоендоскоп, компресометр, манометри, статоскоп, мультиметр, щуп та ін. Діагностика гідросистеми проводиться за допомогою: манометрів для перевірки пілотного тиску та системи управління та ін.

Якісний та гарантовано надійний ремонт спецтехніки

Ремонт навантажувачів можливий з мінімальними витратами завдяки наплавочно-розточувальному комплексу, який дозволяє провести якісну реставрацію замість заміни стріли, наприклад. Виконуємо капітальний ремонт навантажувача будь-якої складності, на час роботи ви зможете взяти в оренду спецтехніку. Ми здійснюємо найскладніший капітальний та поточний ремонт кранів вантажопідйомністю до 100 т, маючи для цього промислову базу та все необхідне обладнання, техумови. Є дозволи на проведення робіт підвищеної небезпеки. Ми ремонтуємо гідроциліндри, гідронасоси та гідромотори кранів будь-якого виробника.

Якщо ви не знаєте, в чому може бути причина несправності імпортної спецтехніки, зв'яжіться з нашими фахівцями та проконсультуйтеся. Ми продаємо спецтехніку та тільки оригінальні запчастини до неї заводів: Weichai, Lonking Holdings Limited, Caterpillar, Stalowa Wola, Stalowa Wola, LongGong, Cummins, Case, Deutz, Perkins, Linde, Hitachi, Atlas, Bomag, JCB, Dressta, Komatsu, HOWO Sinotruk, SDLG, Dingsheng Tiangong, Stalowa Wola, Lonking, XCMG, LiuGong, ZF та інших. Майстри, електрики, слюсарі, гідравліки, токарі, мотористи мають великий досвід, постійно проходять підвищення кваліфікації в Україні та закордоном, мають відповідну освіту та сертифікати.

Працює велика промислова база для ремонту спецтехніки будь-якої складності. Шість сервісних автомобілів готові у найкоротші терміни приїхати для виконання діагностики, оперативного усунення несправностей, капітального та поточного ремонту спецтехніки на місці знаходження техніки або забрати її на ремонтну базу за потреби. Гарантія на роботу 12 місяців. Група компаній "TDC" пропонує комфортне партнерство на максимально вигідних умовах.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме