×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Техника для ремонту доріг

Рух якісною трасою водієві приносить завжди максимум задоволення при мінімумі поломок самого авто. Їзда по дефектному дорожньому полотну – зіпсований настрій та швидкий вихід машини із ладу.

У місцях виникнення ледь помітних тріщин з тієї чи іншої причини волога проникає в глибинні шари покриття, порушуючи його цілісність. Внаслідок цього з'являються розколи, вибоїни і навіть досить глибокі ямки. Безперервний потік транспорту посилює цю ситуацію. Для підтримки стану транспортних магістралей на належному рівні слід своєчасно здійснювати ремонт ямок, герметизувати тріщини з використанням техніки, призначеної саме для ремонту доріг.

Ремонтні машини Madrog та KOBIT – техніка європейської якості

Техніку для ремонту доріг польського виробника «Madrog» вирізняє зразкову якість, а тому надійність. За допомогою машин цієї торгової марки можна оперативно усунути весь комплекс проблем, що виникли, привести дефектне дорожнє покриття в належний вигляд. Відповідно йому і чеський виробник спеціальної техніки KOBIT - європейська якість і струминно-ін'єкційна холодна технологія загортання вибоїн на дорожніх покриттях за допомогою бітумної емульсії, що дозволяє в найкоротші терміни провести ремонт дорожнього полотна з незмінно високою якістю та максимальною зручністю для оператора установки.

Група компаній "TDC" – надійний постачальник спецтехніки Madrog та KOBIT

Група компаній "TDC" ось уже протягом двох десятків років радує споживачів відмінними характеристиками спеціалізованої техніки всесвітньо відомих брендів, що поставляється на вітчизняний ринок.

Сьогодні наша компанія розширює асортимент дорожньо-ремонтного обладнання, пропонуючи машини польського виробника «Madrog» та чеського виробника KOBIT. Це і різноманітні ремонтери, і гудронатори, і укладачі узбіччя, і розподільники будівельних матеріалів. За допомогою перерахованих різновидів ремонтотехніки можна оперативно відновити будь-яке дорожнє покриття: закласти ями та вибоїни, усунути розтріскування, укласти належним чином узбіччя тощо.

Так, високопродуктивні дорожні ремонтери незамінні при швидкому та ефективному здійсненні ямкового ремонту. Надійні укладачі-відсипачі якнайкраще облаштують узбіччя, забезпечать гранично можливу на сьогоднішній день ширину укладання. Дорожній комбайн KD 3D забезпечить рівномірний розподіл бітуму та щебеню для отримання захисного, зносостійкого, поверхневого шару дорожнього покриття. За допомогою представлених у нашій компанії різних моделей щебенерозподільників можна отримати високий показник зчеплення шина авто/дорожнє полотно. Моделі автогудронаторів забезпечують, як доставку, так і найкращий розподіл поверхнею дороги бітуму або бітум-емульсії.

Група компаній "TDC" пропонує вітчизняному споживачеві за конкурентоспроможною вартістю з гарантійними зобов'язаннями надійну спецтехніку Madrog та KOBIT європейського виробництва. Сервісний центр компанії надає послуги із здійснення її постгарантійного ТО, відновлення працездатності тієї чи іншої несправної машини. Тут є великий вибір комплектуючих для всіх видів техніки з ремонту дорожніх магістралей. За бажанням клієнта здійсненна їх адресна доставка. Кожна ремонтна майстерня компанії має передове обладнання. Технічний персонал будь-якої з них має належний рівень знань і багатий досвід. Завдяки перерахованому техніка клієнта буде завжди у працездатному стані.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме