×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Дедалі більше організацій в Україні заявляють, що вони займаються ремонтом фронтальних навантажувачів. Пропоную розібратися, чи це так насправді? І хто може здійснити якісний ремонт навантажувача.

Ремонт навантажувача

Спочатку треба зазначити, що ремонт фронтального навантажувача — це дуже трудомісткий і тривалий процес, а зокрема — ремонт двигуна фронтального навантажувача. Навантажувачу не можна зробити якісний капітальний ремонт у чистому полі чи не підготовленому цеху. Відповідно, у виконавця якісного ремонту навантажувача має бути обладнаний цех, навчений персонал, наявні запасні частини на складі, випробувальні стенди, допоміжне обладнання та чималий досвід для виконання повного спектру робіт з ремонту.

Без усіх перелічених вище елементів ремонт фронтального навантажувача може затягнутися за термінами, а якість ремонту не буде відповідати очікуванням замовника.

Група компаній "TDC" пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг з ремонту навантажувача без необхідності звертатися до сторонніх організацій. Ремонт відбувається в заздалегідь обумовлені строки завдяки правильно побудованій та відпрацьованій схемі.

Процес ремонту фронтального навантажувача починається з прийому техніки ремонтний у цех виконавця. При прийомі техніки складається акт прийому-передачі техніки. В акті вказується стан навантажувача, комплектність навантажувача, побажання клієнта щодо переліку робіт під час ремонту навантажувача. Прийнята техніка обов'язково фотографується.

Наступним дуже важливим етапом у ремонті фронтального навантажувача проводиться розбирання та дефектування. Від правильності складання дефектної відомості залежить якість ремонту. Дефектна відомість узгоджується із замовником за кількістю запасних частин, термінами виконання ремонту та вартістю всього ремонту.

Дефектування проводиться згідно з інструкцією з ремонту фронтального навантажувача. Усі зношені деталі вимірюються на відповідність параметрам, вказаним в інструкції. Якщо деталь не відповідає параметрам, її рекомендують замінити на нову. Завдяки якісному дефектуванню ремонт фронтального навантажувача проходить швидко та без затримок. Окремо варто зауважити, що такий параметр, як "на дотик нормально" або "і так піде" у нас не застосовується.

Після погодження вартості послуг та підписання договорів починається процес ремонту навантажувача.

Складання - найвідповідальніший момент ремонту навантажувача. Тому у групі компаній "TDC" ремонтом окремих вузлів та агрегатів займаються окремі цехи. Ремонтом двигунів займаються мотористи, КПП та ГТР ремонтують коробочники, гідронасоси та гідромотори ремонтують гідравліки, електрик займається проводкою. По факту готовності всіх вузлів та агрегатів збирачі встановлюють все на свої місця.

Процедура ремонту вузлів та агрегатів фронтального навантажувача проходить за однаковою схемою. Після складання дефектування всі запчастини, що залишаються, перемиваються. Зі складу видаються нові запчастини, необхідні для складання. Усі отримані запчастини перед встановленням перевіряються відділом технічного контролю. І лише після перевірки ВТК запчастини потрапляють до складального цеху. Тому відсоток поломок після ремонту вузлів та агрегатів наближений до нуля.

На окрему увагу при ремонті фронтального навантажувача заслуговує процес обкатки. Усі готові вузли та агрегати після збирання проходять обкатку на обкатувальних стендах. Обкатка дозволяє усунути дрібні похибки у складанні, можливі підтікання, дозволяє правильно відрегулювати потрібний тиск.

Дуже часто у ремонт потрапляють фронтальні навантажувачі з розбитими отворами стріли та ковша, рідше трапляються розбиті вуха скола рами. Спеціально для цих робіт група компаній "TDC" закупила найновіший комплекс для відновлення отворів WS2 Standard. Комплекс дозволяє без особливих проблем відновлювати отвори діаметром від 45 мм до 250 мм та глибиною до 2 метрів. Ремонт двигуна фронтального навантажувача провадиться в максимально короткий термін.

Після збирання всіх вузлів та агрегатів, ремонту електропроводки та фарбування проходить процес випробування готового навантажувача. Техніці дається навантаження, з яким вона працюватиме. Відділ технічного контролю перевіряє показники техніки, якість виконання робіт, якість збирання навантажувача. Тільки після позитивної відповіді відділу ВТК клієнт може приїжджати для приймання техніки.

При здачі техніки клієнт отримує повний пакет документів, гарантію на послугу з ремонту, рекомендації з експлуатації. Не багато організацій, які заявляють про можливість робити ремонти, виконують їх правильно. І якщо ви хоч раз потрапите до нас на виробництво, зрозумієте, чому група компаній "TDC" може проводити ремонти будь-якої складності.

Група компаній "TDC" без проблем робить ремонт навантажувача та двигунів азіатського, польського та іншого роду європейського виробництва. Постійна наявність запасних частин дозволяє проводити ремонт швидко та якісно. Ми завжди йдемо на зустріч клієнту і завжди будемо раді допомогти.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме