×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Ручні котки ROADWAY

Ручные катки ROADWAY

Ручні котки – механізм спеціального призначення, призначений для ущільнення робочого матеріалу методом вібрації та вирівнювання отриманої поверхні з метою надання їй водонепроникності та міцності. У такому устаткуванні поєднані два варіанти ущільнювального впливу. Якщо встановити високу амплітуду вібрацій, то ковзанка якісно ущільнить сипучий матеріал такий, як ґрунт, щебінь, пісок тощо. При низькій амплітуді вібраційної дії машина ідеально утрамбує в'язку масу (асфальтове або бітумне покриття). За допомогою котка, керованого вручну, можна здійснити як трамбування великих обсягів робочого матеріалу, так і якісне ущільнення в один його прогін.

Компактна конструкція з успіхом застосовується в умовах обмеженого тими чи іншими спорудами або огорожами простору (стіна, бордюр тощо), коли проміжки між останніми та нею мінімальні. Область застосування ручних котків не обмежується будівництвом та ремонтом доріг. Їх з успіхом використовують при облаштуванні різноманітних інженерних мереж, спортивних та дитячих майданчиків, прокладанні велосипедних і пішохідних доріжок, лісових та путівців, благоустрої алей у паркових зонах, прибудинкових територій (ущільнення газону, відливів уздовж фундаменту будинку) тощо.

Група компаній "TDC" — надійний постачальник ручних котків торгової марки ROADWAY

Поставляючи на вітчизняний ринок найрізноманітнішу спецтехніку протягом останніх 20+ років, компанія Група компаній "TDC" сьогодні представляє модельний ряд ручних одновальцевих та двовальцевих котків китайського бренду ROADWAY: від RWYL11 до RWYL33С. Моделі, оснащені як бензиновими, так і дизельними двигунами з повітряним охолодженням HONDA і KIPOR (привід двох типів – гідравліка, гідростатика), малогабаритні, про що говорять порівняно невеликі розміри та маса ущільнюючого обладнання (286 – 700 кг).

Модельні модифікації котків з ручним управлінням цієї торгової марки мають ряд переваг:

  • простота та надійність конструкції;
  • хороша мобільність та маневреність в умовах обмеженого простору. Цьому сприяють порівняно невелика вага та компактна конструкція;
  • здатність долати круті схили;
  • універсальність;
  • керованість однією людиною;
  • простота обслуговування;
  • екологічність;
  • помірність вартості.

Група компаній "TDC", поставляючи на вітчизняний ринок китайські моделі ручних котків бренду ROADWAY з довготривалим робочим ресурсом, здійснює їхнє гарантійне обслуговування. Постгарантійний догляд та виконання ремонтних робіт в умовах нашої ремонтної бази, обладнаної за останнім словом техніки – правильне рішення. Наші технічні фахівці, володіючи багаторічним досвідом і теоретичними знаннями, що постійно поповнюються, швидко і якісно приведуть несправне обладнання в працездатний стан, характеристики якого не поступатимуться заводським параметрам.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме