×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС
Виробник
Sinoway Industrial (Shanghai) Co., Ltd
Навантаження на передню вісь, кг
12500
Навантаження на задню вісь, кг
13500
Колісна база, мм
3500
Кліренс, мм
490

Група компаній "TDC" продає сучасні та надійні моделі компакторів, поставляє запасні частини до них, здійснює гарантійний ремонт. Конкурентоспроможна вартість на території України. Професійне обслуговування. Комп'ютерна діагностика.

Про компактори

Як придбати компактор

Компактори

Компакторы

Компактори – це самохідні колісні машини, які призначені для ущільнення, зміщення та завантаження сміття, відходів, ґрунту, подальшим його перепрофілюванням та складуванням на полігонах, будмайданчиках або на звалищах.

У світі давно розробляється вирішення проблем переробки твердих відходів, особливо хвилює їхнє складування та пресування. Раніше цей процес на звалищах виконували бульдозери, але вони лише розрівнювали технічне сміття площею, не пресували його. До того ж тиск гусениць бульдозера на ґрунт слабкий. У розрівненому шарі залишалися повітряні прокладки, які у спеку створювали передумови для самозаймання. У порожнинах скупчувалася гниюча жижа, з'являвся важкий задушливий запах, сморід.

Для звалищ важливо не так розрівняти сміття, скільки зруйнувати його, змішати в однорідну масу і перемішати з ґрунтом.

Комп'ютери. Досвід зарубіжжя

За кордоном давно відмовилися від бульдозерів, за винятком хіба що спеціалізованих моделей. Розвиток машинобудування та впровадження нових технологічних конструкторських рішень дозволили розробити ідеальні машини для комунальних робіт – компактори.

Вони, на відміну бульдозерів, не розрівнюють відходи по поверхні, а ефективно їх ущільнюють.

Як придбати компактор

На нашому сайті передбачено оформлення замовлення через зв'язок із менеджером. Вам лише необхідно перейти на вкладку "Контакти", вибрати свого регіонального менеджера та замовити зворотній дзвінок. Буквально за кілька хвилин з вами зв'яжеться представник. Ви зможете обговорити всі фінансові питання, отримати консультацію щодо оформлення замовлення, дізнатися про терміни доставки, гарантійні умови та всі інші нюанси стосовно придбання компакторів, що Вас зацікавлять.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме