×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Китайські виробники HBXG SHEHWA і Zoomlion уповноважили групу компаній "ТDС" офіційно представляти в Україні свою машинобудівну продукцію.

HBXG, Xuanhua Construction Machinery Co, Ltd – це китайська відносно молода, але досить велика машинобудівна компанія, відома також під брендовою назвою SHEHWA. Діяльність HBXG спрямована на конструювання та випуск бульдозерів різних тягових класів, додаткового навісного обладнання до них, а також бурових установок, колісних навантажувачів (вантажопідйомністю понад 6 тонн), дорожніх катків (від 12 до 20 тонн), екскаваторів (у спільній роботі з LIEB) .

Компанія Zoomlion - це найбільший виробник спеціальної техніки в Китаї і один з провідних виробників спеціальної техніки у світі. Заснована в 1992 році, Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co., Ltd. виробляє широкий модельний ряд високотехнологічного обладнання, інженерної та спеціальної техніки для будівництва та сільського господарства. Завдяки більш ніж 25-річному досвіду в галузі машинобудування, інновацій та розробок у цій сфері, компанія стала глобальним підприємством з 9 основними категоріями та 49 лінійками продуктів. Штаб-квартира підприємства знаходиться в Науковому парку Zoomlion у місті Чанша, провінція Хунань.

Група компаній "TDC" постачає запасні частини для лінії спецтехніки HBXG SHEHWA і Zoomlion. Здійснює гарантійний ремонт та діагностику. ТDС надає конкурентоспроможну ціну на бульдозери на території України та професійне обслуговування.

Бульдозери, їх особливості та характеристики

Бульдозеры

До самохідних машин землерийного типу відносять і таку поширену спецтехніку, як бульдозер.

Бульдозери збираються на базі готового тягача (або колісного/гусеничного трактора) шляхом монтажу спеціального навісного робочого обладнання – косого відвалу.

Бульдозери найчастіше використовують для розчищення земельних ділянок шляхом пошарового знімання ґрунту, для копання котлованів, переміщення ґрунтів на порівняно невеликі відстані (до 0,5 км), для засипання ям і траншей, для вирівнювання косогорів та укосів. Також виправдано використання гусеничних бульдозерів у кар'єрах як штовхачів скреперів.

Так само, як і в екскаваторів, навісне обладнання бульдозерів може приводитися в рух механічно, від електричного генератора, або за допомогою гідравлічної установки.

Різновиди бульдозерів на кшталт кріплення відвалу

Залежно від типу кріплення відвалу, бульдозери бувають:

  • з неповоротним (глухим) відвалом, що кріпиться перпендикулярно до лінії руху тягача;
  • з поворотним відвалом (можливий монтаж під кутом або перпендикулярно до лінії руху);
  • з універсальним відвалом (відвал кріпиться на спеціальні шарніри, що дають можливість встановлювати його під будь-яким кутом, у т.ч. перпендикулярно).

Основними характеристиками відвалів прийнято називати: розміри (довжину, ширину, висоту), масу, розмір поглиблення та максимально можливу висоту підйому відвалу.

Також у модельній лінійці багатьох виробників є спеціалізовані машини, призначені переважно для робіт у лісі, на болотистих місцевостях або у пустелях, адаптовані до сталої роботи на схилах або у вугільних кар'єрах.

Група компаній ТДС є офіційним представником HBXG SHEHWA і Zoomlion на території України. До вашої уваги пропонуються різні моделі бульдозерів за вигідними цінами. Фахівці ТДС розкажуть вам всю необхідну інформацію щодо обслуговування, експлуатації та підбору необхідних запчастин для вашої моделі бульдозера.
Купуючи бульдозер у ТДС ви не тільки економите час і гроші, а ще здобуваєте надійного партнера на довгі роки.
Сервісна служба ТДС працює по всій Україні.

Співпраця з вами – найвища цінність для нас!

Як купити бульдозер

На сайті передбачається оформлення замовлення онлайн. Вам потрібно пройти в контакти. Вибрати регіонального менеджера. Замовити зворотній дзвінок. Буквально за кілька хвилин з вами зв'яжеться представник. Ви зможете обговорити всі фінансові питання, отримати допомогу в оформленні замовлення, дізнатися про терміни доставки.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме