×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Про компанію

ТОВ «ТДС Укрспецтехніка»

Компанія ТОВ «ТДС Укрспецтехніка» пропонує усе необхідне для обслуговування та ремонту спеціальної сільськогосподарської, комунальної, будівної, навантажувально-розвантажувальної, дорожньої та кар’єрної техніки провідних світових виробників. До основних напрямків діяльності, окрім цього, належать:

 • продаж і виробництво запасних частин та навісного обладнання до спецтехніки;
 • продаж і виробництво нової спецтехніки;
 • ремонт і обслуговування спецтехніки.

Персонал компанії складають досвідчені фахівці з високим рівнем кваліфікації, до того ж, ми маємо потужну ремонтно-технічну базу, власний автопарк і сервісну службу. Номенклатура нашого складу запасних частин і витратних матеріалів становить 100 000 одиниць, завдяки чому ми маємо всі необхідні засоби для проведення ремонтів будь-якої складності, гарантійного та регламентного технічного обслуговування.

Власне конструкторське бюро, що складається зі справжніх професіоналів своєї справи, дозволяє освоювати нові напрямки діяльності, а також оперативно та гнучко підходити до виконання замовлень наших клієнтів.

Пріоритетними напрямками діяльності ТОВ «ТДС Укрспецтехніка» є:

 • технічне обслуговування спеціальної, кар'єрної, дорожньо-будівельної, дорожньої, комунальної, вантажної та сільськогосподарської техніки як гарантійне, так і післягарантійне;
 • проведення діагностичних робіт, капітального та поточного ремонту спецтехніки, її вузлів, механізмів та агрегатів;
 • постачання запасних частин, комплектуючих та витратних матеріалів до техніки провідних світових виробників;
 • власне виробництво повноповоротних міні-навантажувачів, або, як їх ще називають, навантажувачів з бічним поворотом, під торговою маркою «TDC»;
 • виробництво широкого спектру навісного обладнання, зокрема: ковшів, відвалів, вил, щіток будь-яких форм, призначень і розмірів для грейдерів, бульдозерів, фронтальних навантажувачів, екскаваторів, екскаваторів-навантажувачів, міні-навантажувачів, комунальної та інших видів спеціальної техніки;
 • власне виробництво ріжучих кромок, ножів для грейдерних та бульдозерних відвалів, пальців та втулок, зубів для ковшів дорожньо-будівельної техніки, тягових пластинчастих ланцюгів.

Мережа представництв компанії ТОВ «ТДС Укрспецтехніка» охопила всі регіони країни, зокрема, для зручності та оперативності надання послуг філії відкриті у Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові та Хмельницькому. Центральний офіс компанії розташований у м. Бровари Київської області.

Наші виїзні сервісні бригади укомплектовані всім необхідним інструментом та діагностичним обладнанням, а величезний склад запчастин дозволяє забезпечувати свій ремонтно-виробничий цех та гарантувати виконання будь-якого замовлення клієнтів. Крім того, за відсутності запасних деталей на складі компанії в момент замовлення, що буває вкрай рідко, наші постачальники оперативно здійснять їх доставку безпосередньо із заводу-виробника з гарантійною підтримкою. Ми співпрацюємо з багатьма заводами та постачальниками по всьому світу, що дозволяє постійно оновлювати номенклатуру складу та привозити навіть рідкісні запчастини у найкоротші терміни.

Компанія ТОВ «ТДС Укрспецтехніка» набула чималого професіоналізму у ремонті двигунів WEICHAI, CUMMINS, PERKINS, DEUTZ, CAT, JCB; трансмісії ZF, CARRARO, ADVANCE, DANA-SPICER; гідравлічного обладнання POCLAIN, DANFOSS, BOSCH REXROTH, LINDE, KAWASAKI.

Ми завжди прагнемо покращувати часові та якісні показники складних ремонтів та сервісного обслуговування. У планах нашої компанії не лише розширити вже існуюче виробництво, удосконаливши модельний та асортиментний ряд, а й освоїти на своїх потужностях випуск нових перспективних видів продукції.

ТОВ «ЛОГІСТИК МАШИНЕРІ»

Основним профілем діяльності компанії у складі групи компаній ТДС є продаж нової спецтехніки: фронтальних навантажувачів, бульдозерів, автогрейдерів, екскаваторів, тракторів, автокранів, самоскидів, кар'єрних самоскидів, тягачів, напівпричепів, вилкових та телескопічних навантажувачів, катків, техніки для ремонту доріг, міні-навантажувачів, мульчерів та дорожніх косарок.

ТОВ «Логістик Машинері» є офіційним дилером таких брендів, як SDLG (VOLVO GROUP), LGMG (VOLVO GROUP), SHEHWA (HBXG), TATRA, SINOTRUK, ZOOMLION, FAE GROUP (PRIME TECH), MADROG, KOBIT, HDD ROLLEX, NURSAN TRAILER, ROADWAY, FARESIN, UDS, LOCUST, MOBA, SaMASZ.

Серед своїх факторів успіху ТОВ «Логістик Машинері» виділяє якісну продукцію від партнерів, прозорі умови співпраці, індивідуальний підхід до кожного покупця та можливість надати великий спектр фінансових інструментів, у тому числі кредитних та лізингових.

Завдяки широкому модельному ряду спеціальної техніки, величезній пропозиції додаткового та навісного обладнання та можливості замовити будь-яку модель в індивідуальній комплектації ми надаємо клієнтам можливість підібрати спецтехніку під свої конкретні потреби, з максимальною продуктивністю та економічною ефективністю.

ТОВ «Логістик Машинері» працює по всій території України. Маючи центральний офіс у місті Бровари Київської області, регіональні представництва компанії розташовані у наступних містах:

 • Дніпро
 • Львів
 • Хмельницький
 • Одеса (смт. Таїрове)
 • Харків (м. Горішні Плавні)

На всю реалізовану нами техніку поширюється гарантія, проводиться регламентне сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Штат компанії укомплектований виїзними сервісними бригадами для обслуговування, проведення діагностики та ремонту техніки на території замовника.

Як для лідера на національному ринку, пріоритетними напрямками розвитку для нас є розширення дилерської сітки, посилення співпраці зі світовими гігантами індустрії, постійний технологічний розвиток із навчанням персоналу та підвищення рівня сервісу. Звісно, працюючи з людьми більше 20 років, найвищій пріоритет ми віддаємо саме обслуговуванню, основними задачами якого є вирішення проблеми у день звернення, мінімізація простою обладнання в ході експлуатації, ремонту та ТО, а також якісна підготовка та фахівців до виконання такого виду робіт.

Завдяки професіоналізму наших співробітників та міцним партнерським зв'язкам ми тривалий час співпрацюємо з багатьма успішними підприємствами України та можемо себе позиціонувати як успішну, таку, що розвивається та надійну компанію.

Наші постійні клієнти: ПАТ «Металургійний комбінат «АЗОВСТАЛЬ», ПрАТ «Кременчуцький сталеливарний завод», ПП «Рівненська дирекція залізничних перевезень», ДВП «Львівська залізниця», ТОВ «ДСУ-50», ТОВ «СУ-813», ТОВ « БМК Планета-мост», ТОВ «Електросталь», ПрАТ «Виноградівська ПМК-78», ПрАТ «Іршанський ГЗК», ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО», ДАЖТ України «Укрзалізниця», ТОВ «Хай-Рейз Констракшнз Холдинг», ПАТ «Маріупіль ім. Ілліча», ДП «Торезантрацит», ВАТ «Запоріжсталь», ВАТ «Укрнафта», НДВУ «Чернігівнафтогаз», ПрАТ «Києво-Дніпровське МППЗТ «Києво-Московська філія», ПАТ «Ясинівський коксохімічний завод», ДАК «Автомобільні дороги України», ДП «Міжнародний аеропорт Бориспіль», Національна гвардія України, Міністерство Оборони України та багато інших. Також наша компанія веде свою діяльність на ринках ближнього зарубіжжя у Польщі та Молдові.

З нетерпінням чекаємо на зустріч із Вами!

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме