×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС
Виробник
TDC
Робоча ширина барабана, мм
450
Діаметр барабана, мм
530
Робоча глибина фрезерування гідравлічно, мм
0-200
Кількість різців, шт
55
Виробник
TDC
маса, кг
1610
Твердість наплавленого шару зуба, HRC
55-60
Товщина зуба, мм
40
Максимальне заглиблення зуба, мм
450
Виробник
TDC
Габаритні розміри (Д*Ш*В), мм
1340*2230*650
маса, кг
465
Діаметр щітки, мм
550
Ширина, мм
1700
Виробник
TDC
Габаритні розміри (Д*Ш*В), мм
1340*2280*650
маса, кг
450
Діаметр щітки, мм
550
Ширина, мм
1800
Виробник
TDC
маса, кг
1330
Діаметр обхвату, м
0,95-1,35
Виробник
TDC
маса, кг
200
Висота, мм
965
Глибина, мм
1536

Широкий асортимент навісного обладнання, адаптованого під популярні моделі фронтальних та вилкових навантажувачів, міні-тракторів та іншого будівельного парку. Допомога у виборі. Постачання своєчасно. Низькі ціни. Гарантія на продукцію. Група компаній "TDC" постачає запасні частини, вузли та окремі деталі на великий спектр моделей спецтехніки, а також виконує професійний ремонт і комп'ютерну діагностику.

Детально про навісне обладнання

Як придбати навісне обладнання

Продаж навісного обладнання. Категорії, властивості, функції

Ковши

Сфера робіт впливає на вибір основного обладнання та спецтехніки, а потім до такої техніки підбирається навісне обладнання, додаткові аксесуари та пристосування.

Навісне обладнання для різноманітної будівельної техніки (тракторів, екскаваторів, навантажувачів) умовно поділяють на шість основних категорій:

  • Ковші.
  • Відвали.
  • Вила.
  • Колоди захоплення.
  • Екскаваторно-навантажувальне.
  • Та інше.

Вилы

За функціональним використанням виділяють три категорії: допоміжне, розширювальне та оновлююче.

Розширювальне – це навісне обладнання, яке збільшує сферу використання спецтехніки.

Оновлююче – це навісне обладнання, яке перетворює спецтехніку на унікальну машину. Вартість такого обладнання дуже велика, тому воно рідко застосовується.

Навісне обладнання для збільшення функціональності техніки

Навісне чи допоміжне обладнання не робить нічого такого, щоб змінити робочі параметри самої техніки. Воно призначене для розширення функціоналу, для виконання однією моделлю більшої кількості операцій, для полегшення робіт або для одночасного виконання роботи з кількома видами матеріалу.

Наприклад, ківш, відвал, вила, колодозахоплення надають спецтехніці широкі додаткові можливості, збільшують продуктивність та забезпечують раціональну експлуатацію.

У наявності завжди слід мати комплект із навісного обладнання, тоді не доведеться купувати нову техніку, а використовувати наявну з великим ККД, виконувати з її допомогою більшу кількість робіт, більшу кількість операцій.

Навісне обладнання. Практичне рішення

Навісне обладнання для певного, конкретного виду спецтехніки має обиратися з урахуванням можливих негативних моментів.

Навісне обладнання має власну вагу, часто не малу. Змінюючи одне обладнання на інше, розраховуйте, як зміняться робочі параметри машини: вантажопідйомність агрегату, висота підйому, швидкість пересування, усунення центру стійкості та інше. Підходити до встановлення додаткового пристрою слід грамотно. Наші спеціалісти обов'язково проконсультують Вас щодо цього, а також допоможуть із вибором!

Навісне обладнання продається не лише до будівельної спецтехніки, а й до сільськогосподарської, складської, промислової. Сфера застосування навішування дуже широка.

Як придбати навісне обладнання

На нашому сайті передбачено оформлення замовлення через зв'язок із менеджером. Вам лише необхідно перейти на вкладку "Контакти", вибрати свого регіонального менеджера та замовити зворотній дзвінок. Буквально за кілька хвилин з вами зв'яжеться представник. Ви зможете обговорити всі фінансові питання, отримати консультацію щодо оформлення замовлення, дізнатися про терміни доставки, гарантійні умови та всі інші нюанси стосовно придбання навісного обладнання, що Вас зацікавлять.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме