×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Компания "ТДС УкрСпецтехника"

КАТАЛОГ СПЕЦТЕХНІКИ

Каталог спеціалізованої автотехніки групи компаній "TDC" — це збірка описів, фотографій, технічних характеристик, схем-креслень із зазначенням габаритних розмірів різноманітних марок спецтехніки, які випускають всесвітньо відомі підприємства, які пропонуються для покупки в Україні.

На сьогодні кар'єрні, дорожні, будівельні та інші подібні роботи є високоінженерними технологічними процесами. Найважливіша роль відводиться, звичайно ж, високій якості, надійності і довговічності спецтехніки.

Група компаній "TDC", яка відома на ринку нашої країни з 1999 р., — це надійний партнер-постачальник спеціалізованої техніки, призначеної як для вантажно-розвантажувальних робіт, так і безпосередньо для різних видів будівництва.

Наша компанія взяла на себе обов'язки офіційного представника-дилера таких всесвітньо відомих на ринку планети компаній, як "Dingsheng", "Tiangong", "Weichai", "HOWO", "Sinotruk", "SDLG", "Lonking". У зв'язку з цим продаж більшості моделей спецавтотехніки покупцю здійснюється нашим підприємством без накруток посередницьких підприємств за оптимальними цінами.

На нашому сайті передбачено оформлення замовлення через зв'язок із менеджером. Вам лише необхідно натиснути на кнопку "Замовити дзвінок" нагорі сторінки або перейти на вкладку "Контакти", вибрати свого регіонального менеджера та замовити зворотній дзвінок. Буквально за кілька хвилин з вами зв'яжеться представник. Ви зможете обговорити всі фінансові питання, отримати консультацію щодо оформлення замовлення, дізнатися про терміни доставки, гарантійні умови та всі інші нюанси стосовно придбання спецтехніки, що Вас зацікавлять.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме