×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Екскаватори — ледь не найпопулярніший з різновидів дорожньо-будівельної техніки, що призначений для виконання різноманітних земляних робіт. Екскаватори ATLAS, SDLG та UDS є універсальними екскаваторами для дорожнього будівництва, підземних інженерних робіт, планування, ремонту та для багато чого іншого. Вони надзвичайно міцні, мобільні та можуть ефективно використовуватися практично за всіх умов.

Скористайтеся посиланнями нижче задля навігації у межах категорії. На цій сторінці Ви знайдете таку інформацію:

Гусеничні екскаватори

Залізничні (рейкові) екскаватори

Колісні екскаватори

Екскаватори-навантажувачі

Екскаватори-планувальники

Як придбати екскаватор

Гусеничні екскаватори

Гусеничний екскаватор – це вид спецтехніки, призначений для проведення землерийних та кар'єрних робіт нижче рівня опору гусениць. Завдяки можливості швидкої зміни додаткового обладнання стає незамінним під час будівництва доріг, підготовки майданчиків до будівництва будівель, проведення гірничодобувних робіт.

Переваги гусеничного екскаватора:

 • висока надійність (всі вузли призначені для довгострокової роботи, на етапі проектування усунуто всі слабкі місця);
 • економічний турбований дизельний двигун (Deutz, Німеччина);
 • система телеметрії, що дозволяє економити паливо у режимах з мінімальним навантаженням;
 • розширене шасі, яке за рахунок Х-подібного планування рами покращує стійкість екскаватора;
 • високий кліренс, завдяки чому гусеничний екскаватор SDLG має хорошу прохідність навіть при роботах в умовах переміщення малозв'язних порід, що руйнуються;
 • надійна двонасосна гідравлічна система, можливість керування оператором;
 • підвищена міцність ковшів та стріл завдяки використанню спеціальних сплавів сталі;
 • у місцях передбачуваного найбільшого навантаження гусеничний екскаватор має посилену стрілу за рахунок додаткових ребер жорсткості;
 • здатність рухатися під кутом по похилій поверхні (до 35 °).

На сайті групи компаній "ТDС" можна ознайомитись з основними характеристиками землерийних машин та обрати гусеничний екскаватор потрібної потужності та комплектації. Представлені моделі з двигунами в діапазоні потужності від 69 до 203 к.с., з об'ємом ковшів від 0,52 до 1,5 м3, з глибиною копання від 5,53 до 7,32 м, з різною висотою вивантаження і довжиною стріли.

Залізничні екскаватори

Залізничний (рейковий) екскаватор — ще один різновид такої спецтехніки. Підприємствам, що займаються поточним та капітальним ремонтами залізничних колій, а також організаціям, які мають та обслуговують власні залізничні під'їзні колії, доцільно оснастити свій технопарк сучасними, продуктивними колійними машинами – рейковими екскаваторами. За допомогою такої техніки, оснащеної змінним обладнанням таким, як траверс для рейок, ковшовий пристрій для заміни шпал і підбивочний з вмонтованою віброодиницею і т.п., виконується широкий спектр робіт:

 • зміна рейок, брусів, шпал;
 • демонтаж, укладання решітки рейкошпальної;
 • виправлення, підбиття, рихтування шляхів;
 • відсипання баластів;
 • підвезення інструменту, матеріалів тощо.

Група компаній "ТDС", поставляючи на український ринок німецькі моделі залізничних екскаваторів бренду Atlas, пропонує і гарантійне обслуговування, а також постгарантійне. Проведення ремонтних робіт у наших ремонтних майстернях — рішення вигідне. Несправність буде усунута нашими технічними фахівцями оперативно за помірною ціною.

Колісні екскаватори

Спеціалізуючись на постачанні якісної спецтехніки на вітчизняний ринок вже понад 20 років, група компаній "ТDС" пропонує модельний ряд колісних екскаваторів німецької торгової марки Atlas потужністю від 140 W до 220 W.

Колісні екскаватори цього бренду потрібні в різних сферах діяльності. Завдяки підвищеній маневреності, компактності та економічності ці потужні машини порівняно невисокої вартості успішно виконують свої функції при постановці завдань різної складності там, де експлуатація громіздких аналогів старого зразка буде нераціональна, неефективна і економічно невигідна.

Сьогодні колісна техніка Atlas, представлена з безліччю модельних модифікацій, має такі переваги і конструктивні особливості, які багато виробників спецтехніки беруть на озброєння при створенні власних модельних лінійок.

Екскаватори-навантажувачі

Екскаватор-навантажувач (іноді зустрічається назва ”навантажувач зі зворотною лопатою”) – це найпопулярніша на будівельному та сільськогосподарському ринках землерийна машина. Таку популярність екскаватор навантажувач завоював завдяки оптимальній та компактній конфігурації навісного обладнання: з одного боку зворотна лопата (тобто функціонал екскаватора), з іншого — стріла з ковшем або щелепним захватом (функціонал фронтального навантажувача).

Найчастіше екскаватори-навантажувачі SDLG використовуються міськими службами або підрядними фірмами для прокладання та ремонту теплотрас, кабельних каналізацій, при будівництві доріг, для копання котлованів під проектувані будівель, прибирання снігу, навантаження сипучих матеріалів, переміщення землі для благоустрою територій та іншого. Також незаперечною перевагою екскаватора навантажувача є порівняно невелика площа для маневрування (наприклад, мінімальний радіус розвороту моделі LGB677 складає всього 5,2м). вантажів у ковші або на вилах, а працюючи в бульдозерному режимі – використовується для переміщення та розрівнювання землі.

Екскаватор-навантажувач може комплектуватися таким навісним обладнанням:

 • ківш з прямою ріжучою кромкою. Ковші можуть бути різних об'ємів, прості та армовані (найчастіше застосовуються для переміщення землі, глини, піску, дрібного гравію);
 • щелепний ківш (для поштучного захоплення вантажів, засипання канав тощо);
 • можливе використання специфічного навісного обладнання (гідромолотів, гідробурів або фрези для асфальту).

Якщо Ви вирішили придбати екскаватор-навантажувач SDLG — зв'яжіться з нами! Ми уточнимо всі моменти, що Вас цікавлять, проконсультуємо щодо можливих варіантів комплектації та витратних матеріалів.

Екскаватори-планувальники

Екскаватори-планувальники — це універсальні гідравлічні повноповоротні машини, основним робочим рухом яких є висування-втягування телескопічної стріли з повноповоротним ківшем при копанні, плануванні та транспортуванні ґрунту в ковші після екскавації. 

Прямий поступальний рух у поєднанні з поворотом ковша робить ці машини ідеально підходящими для планування похилих укосів та насипів, розташованих нижче за рівень екскаватора. Поворотний ківш дозволяє обкопати трубу, вирівняти вертикальні стінки та дно котлованів.

Екскаватор-планувальник UDS, що пропонує група компаній "TDC", має телескопічну стрілу, на яку монтується спеціальний інструмент, який може повертатися на 360 градусів. Застосування такого конструкторського рішення дає можливість використання величезної кількості додаткового обладнання найрізноманітніших завдань і сфер діяльності, наприклад:

1. Ківш 0,63 м3
2. Кирковщик
3. Ківш планувальний
4. Беззубий ківш 0,63 м3
5. Адаптер грейфера
6. Адаптер косарки
7. Адаптер гідравлічної дробарки S-7XA
8. Адаптер бура
9. Вила для гною та корму
10. Адаптер вібромайданчика Stanley HS-6000
11. Захоплення, кліщі для брил
12. Подовжувач стріли 1,5m / 3m / 4,5m
13. Розриваючий ніж
14. Робочий кошик
15. Дошка планувальна
16. Розпушувач
17. Дренажний ківш 0,4m/0,5m/0,65m
18. Трамбуючий каток
19. Ківш з розпушувачем, що демонтується
20. Ківш з нерухомим розпушувачем
21. Ківш профільний (ширина дна 0,35 m / 0,5 m)
22. Адаптер гідромолота Nordstahl H7X/HRK 00800
23. Асфальторізчик
24. Ківш для чищення
25. Додаткове навантаження
26. Ківш для буряків
27. Ківш для сипких матеріалів
28. Адаптер ротора
29. Адаптер фрези
30. Харвестер

Екскаватори-планувальники бувають наступних видів:

 • на гусеничному ходу;
 • на колісному ходу;
 • на автомобільному шасі;

Якщо Вам потрібна спецмашина з найсучаснішими рішеннями, надійна та маневрена – саме час купити екскаватор-планувальник UDS! Зателефонуйте нам, і вже за кілька днів екскаватор почне працювати на Вашому об'єкті!

Як придбати екскаватор

На нашому сайті передбачено оформлення замовлення через зв'язок із менеджером. Вам лише необхідно перейти на вкладку "Контакти", вибрати свого регіонального менеджера та замовити зворотній дзвінок. Буквально за кілька хвилин з вами зв'яжеться представник. Ви зможете обговорити всі фінансові питання, отримати консультацію щодо оформлення замовлення, дізнатися про терміни доставки, гарантійні умови та всі інші нюанси, що Вас зацікавлять.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме