×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

ТОВ «Логістик Машинері», що входить до групи компаній «TDC» - офіційний дилер Faresin Industries S.p.A. - італійського виробника дизельних та електричних телескопічних навантажувачів, а також самохідних кормороздавальних машин.

DIECIFaresin 

Телескопічні навантажувачі FARESIN заслужено користуються популярністю на ринку спеціальної техніки: це сучасні самохідні механізми для підйому вантажів з унікальними експлуатаційними та технічними характеристиками. Найширша модельна лінійка, висока якість виконання, надійність, висока продуктивність, багатофункціональність, великий асортимент навісного обладнання, передові технічні рішення, багаторічна репутація бренду – ось відмінні риси телескопічних навантажувачів Faresin. На відміну від, скажімо, звичайних навантажувачів, італійська техніка з телескопічною стрілою забезпечує значно більшу висоту підйому, оптимальну точність подачі, демонструє прекрасну прохідність і маневреність при пересуванні по складному ландшафту або в умовах обмеженого робочого простору.

Компанія Faresin була заснована в 1973 році в Італії і на сьогоднішній день фірма займає лідируючі позиції на світовому ринку розробки, виробництва та продажу спеціальних вантажних машин та механізмів.

Інноваційні телескопічні навантажувачі Faresin незамінні в багатьох сферах людської діяльності: промисловості, аграрному секторі, будівництві, логістиці словом скрізь, де не обійтися без потужної витривалої вантажної техніки.

Завод випускає навантажувачі з великою вантажопідйомністю і при цьому мають цілу низку переваг: потужною міцною рамою, компактними габаритами, чудовою оглядовістю, простотою та ергономічністю управління, відчутною економічністю. Неперевершена маневреність навантажувача дозволяє застосовувати такий механізм на сучасних промислових об'єктах практично будь-якого масштабу, а висота підйому стріли безпрецедентна. Також окремо слід зазначити безпеку роботи оператора, як ключову характеристику, якою компанія Faresin приділяє досить багато уваги – так кабіна навантажувача сертифікована одразу за трьома стандартами ROPS, FOPS та ANSI.

Навісне обладнання телескопічного навантажувача може включати:

 • різні за функціями та обсягом ковші, включаючи моделі із захопленням;
 • різноманітні види для підхоплення та підйому вантажу;
 • ковші-змішувачі;
 • тюкові та колодозахоплення;
 • гратчасті подовжувачі з гаком або лебідкою;
 • платформи типу "люлька";
 • щітки для підмітання;
 • ємності для подачі бетону.

Модельний ряд навантажувачів від Faresin Industries включає:

 • малі телескопічні навантажувачі серія SMALL RANGE (робоча висота підйому стріли 6 метрів, вантажопідйомність 2,6 тонни);
 • компактні телескопічні навантажувачі серії COMPACT RANGE (робоча висота підйому стріли 7-9 метрів, вантажопідйомність 3 тонни);
 • телескопічні навантажувачі середньої тоннажності серії MIDDLE RANGE (робоча висота підйому стріли 7-11 метрів, вантажопідйомність 3-4,5 тонн);
 • важкі телескопічні навантажувачі серії HEAVY DUTY RANGE (робоча висота підйому стріли 9-10 метрів, вантажопідйомність 6-7 тонн);
 • висотні телескопічні навантажувачі серії BIG RANGE (робоча висота підйому стріли 14-17 метрів, вантажопідйомність 4-4,5 тонн).

Faresin электрический телескопический погрузчик

Науково-дослідний центр Faresin Industries, після багаторічних досліджень, розробив унікальний інноваційний повністю електричний телескопічний навантажувач на тому ж шасі, що і телескопічний навантажувач 6.26 серії SMALL RANGE з робочою висотою підйому стріли в 6 метрів і вантажопідйомністю. Той факт, що така машина має нульові викиди CO₂ та низький рівень шуму, дозволяє використовувати її на робочих місцях, де використання двигунів внутрішнього згоряння не рекомендується: у закритих приміщеннях, таких як склади, логістичні ділянки та зони сільськогосподарської діяльності. Телескопічний навантажувач Faresin Full Electric 6.26 може використовуватися практично в будь-яких умовах експлуатації завдяки своїй практичності та повному приводу.

З величезного асортименту вантажних машин Faresin з телескопічною стрілою кожен зможе вибрати для своїх потреб найкращу модифікацію. Але в будь-якому випадку це буде по-справжньому якісна, надійна, багатофункціональна техніка, що відповідає найвищим світовим стандартам.

Якщо Ви зацікавилися та хочете придбати телескопічний навантажувач Faresin, звертайтесь до «Логістика Машинері» – до офіційного дилера італійського заводу. Спеціалісти нашої компанії допоможуть вам у виборі найоптимальнішої моделі телескопічного дизельного або електричного навантажувача, забезпечать його доставку, якісне гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

Dieci S.r.l. – італійська компанія, що займається виробництвом телескопічних навантажувачів з фіксованою та поворотною стрілою для сільського та комунального господарства, промисловості та будівництва, відома на ринку з 1962 року. Історія компанії розпочалася у невеликому містечку Монтеккьо-Емілія, коли в цехах підприємства було створено перший бетонозмішувач на самохідному шасі.

З роками асортимент продукції компанії DIECI значно розширювався, у продаж надходили все нові види техніки, згодом розроблялися цілі модельні ряди. У 1982 році з конвеєра компанії зійшла перша телескопічна машина DIECI і компанія досить швидко увійшла до світових лідерів з виробництва цієї категорії спецтехніки.

В даний час модельний ряд компанії налічує майже 150 модифікацій навантажувачів з поворотною і стаціонарною стрілою. Маневрені та компактні машини можуть піднімати від 2 до 21 тонни вантажу, а максимальний виліт стріли може досягати 25 метрів.

Крім того, технічний відділ компанії DIECI пропонує індивідуальні рішення, розроблені на основі стандартних транспортних засобів, заснованих на специфічних технічних вимогах клієнтів, з метою задоволення їх особливих потреб застосування.

За час свого існування телескопічні навантажувачі DIECI стрімко еволюціонували, гнучко підлаштовуючись під зростаючі потреби будівельної та сільськогосподарської галузі.

У 2007 році під Міланом збудовано новий завод DIECI з урахуванням сучасних вимог та оснащений високопродуктивним верстатним парком, є випробувальний підрозділ. Нові технології, застосування комплектуючих від провідних виробників дозволили створити та освоїти серійне виробництво телескопічних навантажувачів з поворотною вежею, що мають чудові технічні характеристики, що відповідають жорстким вимогам Європейських стандартів.

Універсальність застосування виробленої техніки DIECI забезпечується широким набором різного швидкознімного змінного навісного обладнання: ковші, сільськогосподарські та вантажні вила, граблі, міксер, захоплення, робочі платформи, бульдозерні відвали, вантажопідйомні пристрої, щітки, яке можна швидко встановити на головах ефективно виконувати різні роботи у полі, на фермі, будівництві.

Вантажно-розвантажувальні роботи, переміщення тюків, підняття будматеріалів, чищення снігу та багато інших завдань успішно виконають телескопічні навантажувачі DIECI. Техніка оснащена гідростатичним приводом повноповоротних коліс із формулою 4х4х4. Реверсивна гідростатична трансмісія з двоступінчастою коробкою забезпечить широкий діапазон швидкості. У робочому режимі навантажувач розвиває швидкість до 7 км/год, у транспортному - до 40 км/год. Надійна звукоізоляція, ефективна вентиляція, анатомічне крісло, система обігріву та кондиціювання гарантують оператору комфортну роботу.

«Телескопи» DIECI славляться своєю надійністю, функціональністю та довговічністю, користуються попитом у всьому світі.

Якщо Ви зацікавилися і хочете придбати телескопічний навантажувач Dieci, звертайтеся в «Логістик Машинері» – до офіційного дилера італійського заводу. Спеціалісти нашої компанії допоможуть вам у виборі найоптимальнішої моделі телескопічного дизельного або електричного навантажувача, забезпечать його доставку, якісне гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. Переходьте на вкладку "Контакти" та замовляйте зворотній дзвінок!

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме