×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС
Привід надбудови
дизельний двигун/силова гідравліка шасі
Об'єм бункера, м3
5
Об'єм емульсійного бака, л
1500
Об'єм резервуару для води, л
320
Виробник
MADROG
Тип
Автономний
Підігрів емульсії
Автоматичний: -газовий пальник для первинного розігріву - використовуючи систему охолодження двигуна під час роботи
Насос подачі емульсії
GVR (Італія)
Комп'ютерна система
Siemens (Німеччина)

Дорожні ремонтери

Безперервний потік транспорту, недотримання графіку ремонтних робіт, досить суворі кліматичні умови – це все негативно позначається на стані доріг.

Завдяки впровадженню передових технологій у дорожнє будівництво, використання високосортних матеріалів та новітньої дорожньої техніки, професіоналізму будівельно-ремонтних бригад в Україні з'являються автомобільні магістралі, які відповідають вимогам сьогодення.

Для підтримки автотранспортних артерій у належному стані на вітчизняному ринку спецтехніки пропонується обладнання категорії «профі-техніка для будівництва та ремонту автомобільних доріг». Дорожні ремонтери – яскраві її представники. Це можуть бути автономні ремонтні автомобілі, і причіпні автоконструкції.

Дорожні ремонтери Madrog та KOBIT

Модельний ряд ремонтних машин польського виробника «Madrog» - високопродуктивна техніка, що дозволяє оперативно та якісно упорядкувати те чи інше дорожнє покриття. Це й ефективно працюючі автономні установки - мадпатчери (madpatcher), призначені для ямкового ремонту, та мобільні кохери, здатні і доставити литий асфальт до місця робіт, і безпосередньо самотужки усунути глибокі дефекти дорожнього покриття.

Чеський бренд KOBIT - це високоякісна спеціалізована техніка, у тому числі для ремонту ям доріг. Установки серії TURBO чудово зарекомендували себе як надійна, продуктивна техніка, що дозволяє в найкоротший термін впоратися з вибоїнами, тріщинами та іншими дефектами дорожнього полотна, що з'являються в процесі інтенсивної експлуатації дороги.

Група компаній "TDC" - надійний постачальник дорожніх ремонтерів від Madrog і KOBIT

Кохери — це термос-міксери, встановлені на шасі або причіп. За допомогою таких машин здійснюється транспортування всіх видів литого асфальту для здійснення ремонту ямки, виготовлення асфальтобетонної суміші прямо на ділянці його проведення. Сам термос-бункер серії MK – це змішувач вертикального типу, що складається з теплоізольованої мінеральної ватої ємності з автоматичним підігрівом вмісту та лопатевої мішалки з гідроприводом та ланцюговою передачею.

У конструкції мадпатчера для проведення ямкового ремонту струминно-ін'єкційним способом пневмонабризкування передбачені дві або три ємності: для щебеню та емульсії.

Принцип роботи ремонтерів досить простий. Для вирівнювання дорожнього покриття у вибоїну під тиском із спецобладнання надходить гарячий асфальтобетонний склад. Обслуговуючий персонал такої техніки Madrog обмежується двома працівниками: водієм та оператором.

KOBIT TURBO 5000 установка для ремонта дорог

Ще одним брендом, з яким ми тісно співпрацюємо, є завод KOBIT із міста Йічін, Чеської Республіки. Дорожні ремонтери цієї марки - це надійність, практичність, зручність у використанні та, звичайно, європейська якість виробництва та збирання. Подібні установки, а ми говоримо про лінійку KOBIT TURBO, незамінні помічники дорожніх служб.

Група компаній "TDC" пропонує нову надійну техніку брендів «Мадрог» та KOBIT за розумною вартістю з можливістю здійснення не тільки гарантійного та постгарантійного ТО, а й повного відновлення працездатності несправного обладнання. Для цього в компанії є великий вибір запасних частин, створено укомплектовану за останнім словом техніку ремонтну базу, відповідним чином навчено технічний персонал. Купити європейську техніку – дорожні ремонтери Madrog та KOBIT у групі компаній "ТDС" за лояльною ціною – це забезпечити ефективне та якісне проведення ямкового ремонту, у найкоротші терміни та зі стабільно високою якістю роботи.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме