×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Група компаній "TDC" пропонує в Україні недорого надійну ущільнювальну техніку. Компанія дилер обслуговує нову техніку. Надає гарантійне та інше сервісне технічне обслуговування. Проводить професійний ремонт, технічне обслуговування, заміну деталей на оригінальні запчастини. Вигідні ціни. Постачання без посередників.

Детально про ущільнювальну техніку

Як купити ущільнювальну техніку

Ущільнювальна техніка та обладнання

Про ущільнювальну техніку

Ведення будівельних робіт, підготовчий етап з облаштування будмайданчика — всі етапи зазвичай пов'язані з проведенням вирівнювання поверхні одночасно надаючи грунту однорідність і щільність. Для виконання цієї процедури використовується спеціальна ущільнювальна техніка.

Ущільнювальна техніка є спеціальним обладнанням, яке має високу статичну вагу, певну амплітуду і частоту вібрації. Саме ці робочі характеристики допомагають перетворити ґрунт, пісок, бетон, асфальт та інші матеріали на однорідну масу високої щільності. Простіше кажучи, вони вирішують завдання, пов'язані з ущільненням, та вирівнює майданчики в одній площині.

Ущільнення проводиться для того, щоб надати перерахованим матеріалам нові властивості: стійкість до пропускання води, зменшення ерозії, пористості ґрунтів.

Ущільнювальне обладнання, впливаючи на матеріал динамічно, максимально наближає його консистенцію до однорідної структури і дозволяє досягти якісного вирівнювання поверхні.

Основні види обладнання

Ущільнювальне обладнання випускається різних типів та моделей, в яких враховують сферу застосування, поєднують різну вібрацію із частотою та амплітудою.

Розрізняють такі основні види:

  • Трамбувачі.
  • Нереверсивні віброплити.
  • Реверсивні віброплити.
  • Одновальцеві ручні котки.
  • Двохвальцеві ручні котки.
  • Багатоцільові траншейні котки.

Перераховане обладнання широко використовується для утрамбування, ущільнення ґрунту, щебеню, гравію, піску. Воно застосовується для укладання та розрівнювання будівельного розчину, бетону та свіжого асфальту.

Сфера використання

Сучасні моделі трамбувачів, віброплит, котків відрізняються високою продуктивністю та простотою експлуатації, що сприяє їх масовому застосуванню при веденні дорожньо-будівельних процесів, при підготовці фундаментів для ділянки дороги.

Спецтехніка для утрамбування та вирівнювання широко застосовується для благоустрою території вулиць, міських скверів та пішохідних доріжок.

 

Як купити ущільнювальну техніку

На нашому сайті передбачено оформлення замовлення через зв'язок із менеджером. Вам лише необхідно перейти на вкладку "Контакти", вибрати свого регіонального менеджера та замовити зворотній дзвінок. Буквально за кілька хвилин з вами зв'яжеться представник. Ви зможете обговорити всі фінансові питання, отримати консультацію щодо оформлення замовлення, дізнатися про терміни доставки, гарантійні умови та всі інші нюанси стосовно придбання ущільнювальної техніки, що Вас зацікавлять.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме