×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Скористайтеся посиланнями нижче задля навігації у межах категорії. На цій сторінці Ви знайдете таку інформацію:

Про мінінавантажувачі

Навісне обладнання

Як придбати мінінавантажувач

Що таке мінінавантажувач і як його вибрати

Повноповоротний мінінавантажувач (або, як його також називають, навантажувач з бортовим поворотом) належить до універсальної будівельної техніки, відрізняючись від звичайних навантажувачів підвищеною маневреністю за рахунок зниження масо-габаритних показників. Бувають на гусеничному ходу або на пневматичних шинах. Останній зустрічається частіше, так як основним місцем роботи мінінавантажувачів є складські приміщення, доки, супермаркети, паркові зони і міські вулиці. Для ефективної роботи в обмежених умовах мінінавантажувачі наділені здатністю розвертатися на місці, практично не займаючи додаткового простору. Така особливість можлива завдяки окремим приводам на праві та ліві колеса, які при необхідності можуть обертатися в різні боки.

Мінінавантажувач складається з шасі, двигуна, кабіни водія, гідравлічної системи, стріли і різноманітного додаткового навісного обладнання.

Маневреність мінінавантажувачів забезпечується:

 • шарнірно-зчленованою рамою, яка складається з двох напіврам, що складаються в точці з'єднання при виконанні поворотів або об'їзді нерівностей. Така шарнірна будова рами дозволяє нівелювати частину впливу на опорну поверхню, даючи мінінавантажувачам можливість працювати на делікатних поверхнях: кортах, стадіонах або невеликих газонах. Зазвичай органами управління в таких машинах є кермо і педалі;
 • бортовим поворотом, що забезпечує відмінну маневреність і стійкість машини, прохідність на нерівних поверхнях (вибоїни або насипи грунту, які часто зустрічаються на будмайданчиках). Управління навантажувачами з бортовим поворотом здійснюється важелями або джойстиком.

На сьогодні TDC пропонує наступні деталі та спецтехніку власного виробництва:

Група компаній «TDC» багато років виробляє мінінавантажувачі, чим насичує національний ринок спецтехніки. Ми пропонуємо універсальну компактну техніку у декількох моделях, наведених нижче.

Більш детальну інформацію про власле виробництво групи компаній "TDC" Ви можете знайти на сторінці "Виробництво"

Мінінавантажувачі активно використовуються муніципальними міськими службами при будівництві та ремонті доріг, а також у комунальному секторі. Застосовуючи різні види навісного додаткового обладнання, можна отримати аналоги:

Додаткове навісне обладнання

Використовуючи додаткове навісне обладнання, мінінавантажувач, може виконувати завдання, аналогічні наступним видам спеціальної техніки:

 • Фронтальний ковшовий міні-навантажувач (змінний ківш); міні навантажувачі
 • Вилочний міні-навантажувач (палетні вила, подовжувачі вил);
 • Навантажувач коробок, бочок і т. д. (захоплення для прямокутних, циліндричних вантажів);
 • Трактор для сільгоспробіт (сінозахоплення, ківш, зворотня лопата);
 • Машина для прибирання снігу (відвал, снігоочисний шнеко-роторний навіс);
 • Трактор для лісництв і невеликих підприємств з переробки деревини (лісозахоплення);
 • Газонокосарка (спеціальний ріжучий механізм);
 • Міні-грейдер для вирівнювання майданчиків, розпушування грунту або зняття асфальтного шару (фреза, розпушувачі, поворотні відвали);
 • Комунальний міні-трактор (дорожня щітка, щітка з бункером).

Також в якості додаткового обладнання можуть бути використані гідромолоти, зварювальні апарати, насоси, компресори, і навіть бетонозмішувачі. Таким чином, беззаперечна універсальність міні-навантажувачів дає можливість виконувати майже всі види будівельно-монтажних робіт, обходячись без допомоги важкої техніки.

Також всі сучасні мінінавантажувачі мають систему вирівнювання ковша, захист кабіни оператора від падаючого або сипучого вантажу, з'єднувачі і перехідники для додаткового навісного обладнання.

 міні-навантажувачі LOCUST продажКожен покупець прагне придбати не тільки універсальну, але і надійну техніку. Цим вимогам повністю відповідають словацькі мінінавантажувачі LOCUST , що мають найбільшу в своєму класі силу тяги і підйому. Всі машини мають Бортовий поворот, комплектуються  дизельними двигунами YANMAR (ви-ва Японії) і гідравлічними системами BOSCH-REXROTH. Мінімальна витрата палива мінінавантажувачів LOCUST  забезпечується безступінчатим регулюванням тиску рідини гідронасоса ходової частини машини і не має аналогів у конкуруючих виробників.

Також важливими достоїнствами таких машин є простота і точність системи управління, хороша вантажопідйомність відносно розміру, міцність конструкції, безпека і комфорт водія, легкий доступ до всіх ключових вузлів мінінавантажувача.

Група компаній ТДС пропонує зі складу універсальні мінінавантажувачі власного виробництва та від LOCUST і спеціальне навісне обладнання до них. Маючи в розпорядженні таку універсальну машину, ви істотно зменшуєте вартість проведених робіт і економите час. Все, що вам потрібно –  це вибрати необхідне додаткове обладнання, і мінінавантажувач готовий до роботи!

Як придбати мінінавантажувач

На нашому сайті передбачено оформлення замовлення через зв'язок із менеджером. Вам лише необхідно перейти на вкладку "Контакти", вибрати свого регіонального менеджера та замовити зворотній дзвінок. Буквально за кілька хвилин з вами зв'яжеться представник. Ви зможете обговорити всі фінансові питання, отримати консультацію щодо оформлення замовлення, дізнатися про терміни доставки, гарантійні умови та всі інші нюанси стосовно придбання мінінавантажувачів, що Вас зацікавлять.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме