×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС
Виробник
SDLG (Shandong Lingong Construction Machinery Co., Ltd)
Експлуатаційна маса, кг
24165
Модель двигуна
SD130B13-130
Розмір шин
20.5-25
Гарантія
36 місяців або 3000 мт/год
Виробник
SDLG (Shandong Lingong Construction Machinery Co., Ltd)
Експлуатаційна маса, кг
17665
Розмір шин
17.5-25-16PR
Гарантія
36 місяців або 3000 мт/год
Потужність, кВт
165 (224)
Виробник
SDLG (Shandong Lingong Construction Machinery Co., Ltd)
Експлуатаційна маса, кг
15010
Модель двигуна
WP6G175E21
Розмір шин
17.5-25-16PR
Гарантія
36 місяців або 3000 мт/год

Найвигідніша ціна на автогрейдери SDLG тільки у компанії ТОВ «Логістик Машинері» у складі групи компаній ТДС.

ТОВ «Логістик Машинері» виконує професійний ремонт, гарантійне та післягарантійне обслуговування, доставку оригінальних запчастин на замовлення, постачає всю модельну лінійку спеціальної техніки та навісного обладнання.

Один з видів будівельної техніки – автогрейдери

Будь-яке будівництво починається з планування і вирівнювання майданчика: будівля, аеродром або звичайна автомобільна дорога. Для цього використовують спеціальні землерийні самохідні машини – автогрейдери. Галузі застосування цієї техніки дуже різноманітні:

 • будівництво доріг: автогрейдери в цьому випадку “співпрацюють” з бульдозерами, які швидко та ефективно переміщують ґрунт, поки автогрейдери вирівнюють та профільують ділянку, а також грейдери виконують роботи зі змішування ґрунтів зі спеціальними в'язкими та зміцнюючими добавками;
 • будівництво злітно-посадкових смуг для аеродромів;
 • формування насипів для ґрунтових "грейдерних" доріг та для укладання залізничного полотна;
 • у комунальному секторі господарства автогрейдери відмінно розчищають дороги від снігу, рихлять та прибирають льодову кірку, а новітніші моделі грейдерів виконують планування невеликих земельних ділянок;
 • у сільськогосподарському секторі автогрейдери використовуються для підготовки майданчиків під будівництво ферм, формування ґрунтових доріг, облаштування спеціальних земляних корит та силосних ям;
 • також автогрейдери, забезпечені спеціальними щітками, можуть бути задіяні на міських звалищах чи полігонах для очищення території від сміття та багато іншого.

Автогрейдеры купить киевСама землерийна машина є рамою (шасі) вантажного автомобіля, що серійно випускається (найчастіше - бульдозера) зі спеціальним навісним обладнанням - відвалом з ножем, управління яким здійснюється за допомогою гідравлічної системи. Також існує практика використання додаткового навісного обладнання – кирківника, зазвичай призначеного для розпушування та розчищення твердих шарів ґрунтів І-ІV категорій, льоду, асфальту або старих кам'яних доріг. Сам відвал зазвичай розміщений між передньою та задніми осями машини і може приймати будь-яке положення – під кутом до вертикальної або горизонтальної осі, піднятим догори або повністю опущеним.

Різновиди автогрейдерів

Якщо розглядати автогрейдери в розрізі ваги та потужності двигунів, то можна виділити три класи цих землерийних машин:

 • легкі (вага – до 9 т, потужність двигуна – до 100 кВт);
 • середні (вага – від 10 до 15 т, потужність двигуна – від 100 до 150 кВт);
 • важкі (вага – більше 15 т, потужність двигуна – понад 150 кВт).

Залежно від типу шасі, автогрейдери бувають одно-, дво- і тривісні.

Група компаній ТДС пропонує Вам автогрейдери від компанії SDLG, що входить до VOLVO GROUP. Ми обрали найкращі у своєму класі універсальні землерийні машини з високою якістю складання вузлів, максимальною продуктивністю та, що важливо, у оптимальному ціновому діапазоні.

Виберіть у каталогах сайту конкретну модель автогрейдера, зв'яжіться з нами, і ми розповімо, скільки часу потрібно на доставку техніки Україною, обговоримо можливі додаткові опції та модифікації, гарантію та, за Вашим бажанням, – планові технічні огляди нашими фахівцями. Ми гарантуємо якість машин! За умови правильної експлуатації Ви багато років не знатимете, що таке поломка та ремонт автогрейдера.

Автогрейдери SDLG

Відмінність моделей автогрейдерів SDLG ранжується за масою, габаритними розмірами, потужністю двигуна та параметрами відвалу. Головна робоча характеристика, що впливає на продуктивність автогрейдера – це його маса. Вона визначає кількість ефективних проходів машини, необхідні профілювання ґрунтових поверхонь під час планувальних робіт.

Для виконання завдань, що стоять перед комунальними підприємствами, достатньо автогрейдера відносно невеликої потужності. Найбільш популярна серед організацій, що виконують прибирання вулиць, модель автогрейдера SDLG G9165, потужність якої становить 129 кВт при експлуатаційній масі 14,6 тонни. Для обслуговування магістральних доріг найчастіше застосовують машини підвищеної потужності. Для таких цілей потрібні моделі автогрейдерів SDLG G9180 з потужністю 140 кВт при масі 15,3 тонни, SDLG G9190 з потужністю 146/148 кВт і масою 15,8 тонни, SDLG G9200 (потужність - 151 кВт, експлуатаційна маса). На будівництві, де необхідне здійснення великого обсягу робіт з перенесення ґрунту, застосовують важчий грейдер SDLG G9220 (потужність – 164 кВт, загальна маса – 18,9 тонни). Його технічні параметри не поступаються іншим найкращим світовим аналогам, а за деякими показниками навіть перевершують.

Переваги грейдерів SDLG:

 • висока продуктивність;
 • збалансоване конструктивне рішення машин;
 • высока точність рухів, что скорочує витрати часу;
 • пристосованість до заміни навісного обладнання (бульдозерний відвал, розпушувач та ін.);
 • конструкція моста з великим кліренсом у центральній частині, що забезпечує поворот коліс під значним кутом для розвороту в обмежених умовах;

Купити автогрейдери SDLG в Україні

Група компаній TDC є офіційним представником спецтехніки SDLG в Україні.  Виконуємо професійні ремонтно-відновлювальні роботи та доставку запчастин і вузлів на замовлення.

Купити спецтехніку Ви зможете, зв'язавшись зі своїм регіональним менеджером у вкладці контакти, або замовивши зворотній дзвінок.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме