×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС
Виробник
SHACMAN
Двигун
CUMMINS ISM11E5 440 Євро V
Коробка передач
механічна, 12-ступінчаста, модель: 12JSDX200TA-B, технологія ''FULLER'', з синхронізаторами на всіх передачах, з ручним перемиканням
Потужність двигуна, кВт (к.с.)
324/440
Задній міст
технологія «MAN», двоступінчастий сповільнювач, з блокуванням міжосьового та міжколісного диференціала
Виробник
LGMG
Коробка передач
автоматична, FC6A210PRT
Шини
14.00R25
Повна маса, кг
55000
Потужність двигуна, кВт (к.с.)
338 (460)
Виробник
LGMG
Коробка передач
автоматична, FC6A210PRT
Шини
18.00R25
Повна маса, кг
63000
Потужність двигуна, кВт (к.с.)
338 (460)
Виробник
LGMG
Коробка передач
автоматична, 8DS260
Шини
16.00-25-36PR
Максимальна швидкість, км/год
50
Повна маса, кг
96000
Виробник
LGMG
Коробка передач
7DS200K, 7 вперед 1 назад
Шини
14.00-25-36PR
Максимальна швидкість, км/год
57
Повна маса, кг
85000

Кар'єрні самоскиди

Суперпотужні, сучасні моделі кар'єрних самоскидів від відомого якістю та надійністю своєї продукції провідного китайського виробника LGMG (Lingong Machinery Group Co., Ltd.), Shacman і Howo. Група компаній "ТDС" робить вигідну пропозицію своїм клієнтам, постачаючи спецтехніку за найнижчими в Україні цінами. Запчастини, ремонт двигунів, комп'ютерна діагностика Супровід документації, відповідність технічним даним виробника.

Детально про кар'єрні самоскиди

Як купити кар'єрний самоскид

Про кар'єрні самоскиди

Самоскиди для звичайних доріг випускаються практично всіма виробниками техніки, призначеної для вантажопереміщень. Однак у конкретних випадках часом просто не обійтися без багатотоннажних гігантів.
 
Кар'єрні самоскиди зазвичай використовуються на відкритих розробках корисних копалин. Через значну вагу та габарити експлуатація їх на проїжджій частині для загального користування неможлива. Найбільші моделі транспортуються в пункт призначення частинами, а вже потім їх збирають на місці. Для важких самоскидів дуже доцільною вважається конструкція з двома осями, де привід або повний, або ззаду, і вивантаженням кузова через задній борт.

Існують самоскиди і з донним вивантаженням.

Кар'єрні самоскиди вкрай необхідні для транспортувань на короткі відстані гірської породи, а також сипких вантажів: кімберліт, залізняк, вугілля тощо. Ці величезні автомобілі з успіхом застосовуються в будівництві як гідротехнічних, так і промислових об'єктів, не виключаючи потужні конгломерати — сталеливарні заводи з дуже серйозними робочими умовами.

На ринках будівельної техніки вузької спеціалізації, серед чималої кількості пропонованих моделей від світових виробників, особливо міцну позицію займає китайська автотехніка, що випускається корпорацією Lingong Group Jinan Heavy Machinery Co., Ltd. (LGMG), Shaanxi Automobile Holding Group Co., Ltd і Howo.

Штаб-квартира LGMG розташована в провінції Шаньдун. Основний бізнес LGMG, починаючи від етапу розробки та закінчуючи серійним випуском готової продукції, охоплює виробництво вузькоспеціалізованих гірничодобувних машин, будівельної та сільськогосподарської техніки, обладнання тієї ж спрямованості, забезпечення запасними частинами раніше випущених та сьогоднішніх моделей великовантажної техніки, у тому числі й гумотехнічними виробами – шинами .

Корпорація Shaanxi Automobile Holding Group Co., Ltd (іноземний бренд: SHACMAN) - найбільший і єдиний виробник техніки у світі, який спеціалізується на нових джерелах енергії.

Сама назва «SHACMAN» народилася в результаті довгострокового співробітництва компанії «MAN» (Німеччина) із заводом Shaanxi (Shaanxi+MAN) у 2004 році. Вся техніка SHACMAN оснащена потужними дизельними двигунами всесвітньовідомого бренду CUMMINS.

Sinotruk Howo - сімейство великотоннажних вантажних автомобілів повною масою до 60 тонн, що випускаються китайською компанією Sinotruk Group, яка входить до державного концерну CNHTC.

CNHTC був заснований на основі Автомобільного заводу Цзінань (JAW). Автомобільний завод Цзінань був споруджений у 1935 році, і в основному виробляв запчастини для вантажних автомобілів. Він почав розробку та виготовлення важких вантажівок у 1956 році і став першим виробником важких вантажівок у Китаї. У квітні 1963 року була випущена перша вантажівка JN150 марки «HUANGHE». Ця подія стала початком виробництва важких вантажівок у Китаї.

Група компаній "ТDС" - офіційний представник LGMG, SHACMAN і Howo в Україні. Придбати кар'єрний самоскид за найвигіднішими цінами та умовами можна у групі компаній "ТDС". Справжні професіонали своєї справи допоможуть визначитися з правильним вибором кар'єрного самоскиду з огляду на Ваші бажання та потреби. ТDС надає послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів та здійснює продаж запчастин до автомобілів.

Як купити кар'єрний самоскид

Купити спецтехніку Ви зможете, зв'язавшись зі своїм регіональним менеджером на вкладці контакти, або замовивши зворотній дзвінок.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме