×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

На сьогоднішній день неможливо уявити собі галузь спецтехніки, яка могла б обійтися без гідравлічного обладнання. Важливою та невід'ємною частиною будь-якої гідравлічної системи є насос. Він є силовий вузол, іншими словами, механізм, який призначений для перетворення механічної енергії в гідравлічну енергію. Основні характеристики гідравлічних насосів: робочий об'єм насоса, його тиск та конструктивне виконання насоса.

Гідравлічний насос є найбільш надійною частиною гідросистеми. Але якщо він все ж таки вийшов з ладу, необхідно з'ясувати, що саме в гідросистемі викликає відмову насоса.

Основними лідерами з виробництва гідронасосів до спецтехніки є компанії Linde, Kawasaki, Rexrot, Hydromatik, Komatsu, Liebherr, CAT, Poclain, Parker.

Причинами поломок гідравлічних насосів найчастіше є такі фактори: якість використовуваного масла в гідросистемі, а також умови роботи та обслуговування самого обладнання. Тому масло потрібно підбирати ретельно та уважно стежити за роботою техніки.

Гідравлічне масло, основним завданням якого є передача тиску, виконує функцію змащувальної речовини та засоби охолодження при терті. Необхідно постійно контролювати наявність води, загальну кислотність та в'язкість у системі. Дрібне сміття, бруд і вода, можуть потрапити в масло, тим самим спричинити ремонт гідронасосів. Тверді частинки, такі, як металеві порошки та піщаний бруд, викликають дряпання та знос поверхонь циліндра. Необхідно також стежити за температурою масла. Якщо вона перевищує технічні вимоги і норми, в'язкість знижуватиметься, буде присутня домішка кисню і це спричинить появу бульбашок — так званого процесу кавітації. Це, у свою чергу, призведе до збільшення тиску в місцях, де ці бульбашки лопаються, що викличе вібрацію і шум, а периферійні області будуть піддані ерозії. Зменшення рівня масла веде до недостатнього змащення і, в результаті, до дряпання і зносу масляного ущільнення. До того ж, масло швидко окислюватиметься.

На перший погляд, гідравлічний насос може здаватися нескладним вузлом гідравлічної системи, проте його ремонт вимагає добре підготовлених, кваліфікованих професіоналів та спеціального обладнання для випробування та тестування гідронасосів.

Технологія ремонту гідронасосу складається з кількох етапів:

Проводиться розбирання корпусу, промивання та очищення всіх деталей, а також оцінка ступеня їхнього зносу. Найчастіше, знос деталей досить великий, оскільки гідронасос є найбільш завантаженою частиною гідросистеми. Велика увага фахівців нашої компанії приділяється діагностиці та точному визначенню причин несправностей. Перелік робіт та деталей, що потребують заміни чи відновлення, узгоджується із замовником, після чого визначається вартість ремонту гідронасосу.

Наступним етапом ремонту гідронасосу є монтаж нових та відновлених вузлів та деталей.

Останнім, але не менш важливим етапом ремонту гідронасосу, є складання всіх деталей і самого насоса в цілий механізм. Після цього гідронасос перевіряють і обкатують на спеціальному стенді. Наш стенд для контрольних випробувань відповідає всім сучасним вимогам та стандартам тестувань гідравлічних насосів, таких виробників як Kawasaki, Rexrot, Hydromatik, Linde, Komatsu, Liebherr, CAT та інші. Це єдиний стенд в Україні, який дозволяє випробовувати насоси потужністю до 350 кВт.

 

У разі успішного результату випробувань, з дотриманням усіх встановлених стандартів та нормативів, відремонтований гідронасос готовий.

Наша компанія пропонує ремонт аксіально-поршневих насосів провідних зарубіжних виробників, таких як Linde, Kawasaki, Rexrot, Hydromatik, Komatsu, Liebherr, CAT, Poclain, Parker. Висока якість виконання ремонтних робіт забезпечується величезним досвідом наших фахівців. Замовник, який звернувся до нашої компанії, має право розраховувати на швидкий, якісний та професійний ремонт гідравлічних насосів. На всю виконану роботу ми надаємо гарантію.

Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте потрібний Вам результат!

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме