×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Група компаній "ТDС" з 2019 стала офіційним дилером продукції MOBA Mobile Automation AG.

MOBA Mobile Automation AG

Нами реалізовано безліч проектів щодо встановлення систем нівелювання на автогрейдери.

Оскільки будівництво дороги – це складний процес, в якому задіяний широкий парк техніки: асфальтоукладальники, дорожні фрези, екскаватори (з різним навісним обладнанням), бульдозери та грейдери, бурове та своєбійне обладнання, навантажувачі, роботу кожної одиниці техніки просто необхідно автоматизувати, що підвищить її ефективність у кілька разів. Компанія MOBA вже понад 40 років займається саме цим питанням.

MOBA Mobile Automation AG була створена у 1972 році. За більш ніж 45-річну історію компанія виросла з невеликого бюро в транснаціональну корпорацію. Роки досліджень та розробок дозволили стати найбільшим постачальником систем автоматики на дорожньо-будівельну техніку.

Група компаній "TDC" пропонує встановлення та обслуговування універсальної системи нівелювання MOBA GS-506 (2D). Дана система призначена для грейдерів і бульдозерів. Вона значно спрощує проведення землерийних і грейдерних робіт під час будівництва основи дороги. Система виключає просту техніку в очікуванні команди геодезиста, прискорюючи робочий процес.

Існує кілька варіантів по комплектації GS-506:

1. Базова система.

Ця напівавтоматична конфігурація забезпечує контроль поперечного ухилу відвалу. Регулювання висоти відбувається ручним способом за допомогою важелів. Відмінний вихідний варіант для проведення грубих землерийних робіт на бульдозері. Також значно прискорює традиційні грейдерні роботи "по колах", оскільки оператор контролює висоту з одного боку відвалу. Система вимагає мінімум часу на перенавчання оператора та не змінює звичний для фахівців порядок робіт.

системы нивелирование для автогрейдеров и бульдозеров.jpg

2. Ультразвукова система.

Базова система доповнюється ультразвуковим датчиком Sonic-Ski. Ця конфігурація системи MOBA GS-506 є повністю автоматичною: Автоматичний контроль поперечного ухилу, висоти відвалу та утримання відвалу над струною – ці три функції надають оператору комфорт керування машиною. Він не потребує команд геодезиста (не простоює), сконцентрований на роботі, виконує грейдерні роботи, особливо "чистові проходи" значно швидше. Також вона знижує вимоги до професійних якостей оператора. Ультразвукова система - це найбільш універсальний варіант, який підходить для будівництва доріг та майданних об'єктів. Як опорна поверхня може використовуватися натягнута копірна струна, край дороги або вже підготовлена ​​поверхня (особливо у випадку, коли оператор робить паралельний прохід). Ця конфігурація може встановлюватися на грейдер і бульдозер, але більш актуальна для грейдера.

3. Лазерна система.

Базова система доповнюється лазерним будівельником площини та лазерним ресивером на щоглі. Дана конфігурація системи є найточнішою, крім того дозволяє вільно пересуватися по будмайданчику, однак як опорна поверхня використовується лазерна площина, відповідно, грейдер може скопіювати тільки площину, а для будівництва дороги зі складним поздовжнім профілем цього явно недостатньо. Система призначена для будівництва майданних об'єктів: торгові центри, стадіони, автостоянки.

Установка навіть найпростішої базової комплектації системи MOBA GS-506 на грейдер/бульдозер підвищить продуктивність земляних та грейдерних робіт, особливо на стадії фінальних "чистових проходів" на 50%.

Встановивши систему MOBA GS-506 на грейдер/бульдозер, дорожньо-будівельна компанія отримає такі переваги:

  • підвищення темпів робіт і продуктивності праці;
  • високу точність і якість робіт і, як наслідок, зниження ймовірності незапланованих витрат, пов'язаних з виправленням та переробкою роботи;
  • незалежний робочий процес - можливість побудувати об'єкт у більш стислий термін;
  • комфорт роботи - зниження вимог до професійних навичок оператора, підвищення його продуктивності та зростання мотивації;
  • можливість апгрейду і модифікації в 3D - система розпізнає тип датчика, що підключається;
  • підвищення репутації компанії, яка у своїй роботі використовує передові технології будівництва.

система управления отвалом грейдера или бульдозера MOBA GS-506 2D

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме