×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Група компаній "ТDС" гарантує якість і оригінальну збірку напівпричепів NURSAN TRAILER, високу якість агрегатів і вузлів даної техніки. Ми професійно обслуговуємо спецтехніку, виконуємо гарантійний та післягарантійний ремонт. Поставляємо весь спектр запасних частин.

Детально про напівпричепи

Як придбати напівпричеп

Продаж напівпричепів.

Незамінним видом спеціальної техніки для транспортування вантажів є напівпричіп. Вантажний напівпричіп – це причіпна техніка тягача, яка значно розширює можливості експлуатації вантажного автомобіля. Купуючи новий напівпричіп у офіційного постачальника, Ви не тільки убезпечите себе від покупки "кота в мішку", але й зможете на етапі вибору моделі та модифікації напівпричепа врахувати та передбачити всі необхідні Вам характеристики та специфікації такої техніки.

Напівпричепи NURSAN TRAILER різних модифікацій використовують для перевезення ПММ та продуктів нафтохімії, зрідженого газу, цементу, борошна, зерна, кормів, контейнерів. Шасі напівпричепа виступає платформою для монтажу цистерн, установки бортів, кузовів самоскидів, суцільнометалевих кузовів і обладнають як трали.

NURSAN semi-trailers

В Україні такий напівпричіп купити досить просто: група компаній ТДС завжди готова підібрати оптимальну одиницю такої техніки для Ваших потреб. Завдяки нашій постійній співпраці із заводами-виробниками, вся техніка, перерахована на сайті, завжди в наявності на складах, що суттєво економить Ваш час.

Наші профільні фахівці допоможуть Вам пройти планові техогляди, у нас завжди є повний набір витратних матеріалів. Ми також маємо можливість проводити ремонт напівпричепів турецького виробництва: для цього на наших складах є всі необхідні запчастини (всі запчастини – тільки оригінальні).

Якщо Вам потрібний напівпричіп з гарною вантажопідйомністю, сучасними рішеннями, надійний та маневрений – саме час купити напівпричіп NURSAN TRAILER – зателефонуйте нам, і вже за кілька днів турецький напівпричіп NURSAN почне працювати на Вашому підприємстві!

Як придбати напівпричіп

На нашому сайті передбачено оформлення замовлення через зв'язок із менеджером. Вам лише необхідно перейти на вкладку "Контакти", вибрати свого регіонального менеджера та замовити зворотній дзвінок. Буквально за кілька хвилин з вами зв'яжеться представник. Ви зможете обговорити всі фінансові питання, отримати консультацію щодо оформлення замовлення, дізнатися про терміни доставки, гарантійні умови та всі інші нюанси стосовно придбання напівпричепів, що Вас зацікавлять.

NURSAN TRAILER

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме