×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС
Виробник
KOBIT, spol. s r.o.
Об'єм бункера, м³
4-7
Робоча ширина заливки суміші, м
2-8
Привід надбудови
H - привід від гідравліки транспортного засобу; M - привід від допоміжного двигуна.
Вивантаження
Шнекове або самовивантаження
Виробник
MADROG
Тип
Вертикальний
Гідравліка
Danfoss (Данія)
Об'єм бункера, м3
4,5
Спосіб монтажу
На шасі чи причіп
Виробник
MADROG
Тип
Вертикальний
Гідравліка
Danfoss (Данія)
Об'єм бункера, м3
3,5
Спосіб монтажу
На шасі чи причіп

Термоси для асфальту

Термоси для асфальту — це спеціалізований вид дорожньо-будівельної техніки, розроблений для високоефективної роботи з облаштування та ремонту асфальтобетонного покриття з дотриманням усіх технологічних норм.

Сферою застосування подібної техніки є оперативна доставка асфальту від асфальтобетонних заводів (АБЗ) до місця проведення робіт. Основне застосування термос-бункер для асфальту знаходить при частковому ямковому ремонті доріг, але також може бути використаний при укладанні суцільних ділянок дороги як довантажувач до асфальтоукладача або засобів для підсипання суміші в важкодоступні місця.

Головна перевага використання термоса для асфальту закладена у самій його конструкції, адже при роботі з асфальтобетонною сумішшю головним завданням є зберегти її робочу температуру до моменту укладання. В іншому випадку суміш втратить свої властивості і результати робіт виявляться неякісними. В Україні дуже часто ямковий ремонт проводиться по-старому, сумішшю зі звичайного кузова самоскида. Асфальтова суміш просто завантажується лопатами і трамбується. Звичайно ж, це дуже позначається не тільки на якості ремонту, але і на його довговічності. Результати ми з Вами можемо бачити після кожного осінньо-весняного сезону: кількість пошкоджень дорожнього полотна зростає в багато разів. Пропоновані пристрої призначені саме для того, щоб забезпечити дотримання технології роботи. Термоси для асфальту дозволяють довгий час утримувати температуру матеріалу на одному потрібному рівні і при необхідності її підвищувати.

Перевагою в роботі з термос-бункером є збереження робочої температури, а також наявність подачі асфальтної суміші точно в місце, що ремонтується. До того ж використання такої машини дуже економічно вигідне, стінки бункера з дуже товстим шаром теплоізоляції дозволяють зберігати гарячу суміш навіть без включення пальника, що додатково скорочує витрати.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме