×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Термос для асфальту HDD RoLLex Thermo Asfalt 9000 Basic

Країна виробник:
Польща
Завод виробник:
HDD RoLLex

Термос Thermo Asfalt 9000 Basic від компанії RoLLex – це сучасний термос-бункер для транспортування асфальтних мас. Цей асфальтний термос не має черв'ячного подаваємого пристрою (карданного приводу), який є аварійним у використанні, дорогим і, до того ж, застарілим рішенням.

Термос для асфальту RoLLex 9000 Basic є багатоканальною термоконструкцією з потужною ізоляцією і системою підігріву, загальною ємністю 9-10 тонн. Цей асфальтовий термос дозволяє транспортувати асфальтову масу на значні, далекі відстані без втрати температури та якості суміші. Це перший у світі термос для асфальту , який здатний повністю автономно підтримувати робочу температуру теплоізольованої капсули протягом 72 годин.

Характеристики термоса для транспортування асфальтних мас RoLLex Thermo Asfalt 9000 Basic :

  • установка без системи підйому та гідравліки;
  • система підігріву фірми RIELLO 230 V, WAYN RoLLex 12 V, пальник, що працює на мазуті або дизельному паливі з термостатом та програматором температур, для тривалого транспортування асфальту без втрати температури;
  • погодинна витрата пальника 2 кг/годину;
  • вага установки 1800 кг;
  • габаритні розміри (ДхШхВ) – 3220x2300x1700;
  • ємність 9-10 тонн.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме