×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС
Виробник
Atlas
Паливний бак, л
425
Потужність, кВт (к.с.)
170 (223)
Висота, мм
3 160
Ширина, мм
3000
Виробник
Atlas
Паливний бак, л
389
Потужність, кВт (к.с.)
125 (168)
Висота, мм
3 160
Ширина, мм
2 800
Виробник
Atlas
Паливний бак, л
301
Максимальна швидкість, км/год
20
Потужність, кВт (к.с.)
95 (130)
Гальмо стоянки
Диски

Перевантажувачі

Перевантажувачі ATLAS застосовуються у різних галузях промисловості, сільського господарства, будівництві та призначені для переміщення великих обсягів вантажів. Зокрема, існують гідравлічні екскаватори-перевантажувачі, що призначені для переміщення металобрухту або колод, а також широко застосовуються при виконанні різних сільськогосподарських робіт. Крім того, існує ряд моделей перевантажувачів, які призначаються для застосування у процесі будівництва різних будівель та споруд, так само мають широке застосування у портах.

Детально про перевантажувачі

Як придбати перевантажувач

Екскаватори-перевантажувачі гідравлічного типу

Спецекскаватор, який ще називають перевантажувачем – різновид екскаваторів. Така техніка призначена для підняття на необхідну висоту того чи іншого вантажу, виконання вантажно-розвантажувальних операцій, пов'язаних з його перевалкою, зокрема для навантаження вугілля, великогабаритної деревини, металевого брухту тощо. Такий вид екскаватора сьогодні активно впроваджується у виробничі лінії, що утилізують сміття.

Головний робочий орган екскаватора-перевантажувача – стріла. Її рух здійснюється завдяки злагодженій роботі гідравлічних циліндрів. Залежно від поставленого завдання, кінець стріли може бути оснащений тим чи іншим різновидом грейфера, захватами як механічного типу, так і електромагнітного. Переважна більшість перевалочних екскаваторів обладнано спеціальним комплексом, який забезпечує підйом кабіни оператора для збільшення площі огляду. У результаті точність вироблених дій відчутно покращується, а ефективність роботи загалом підвищується.

Група компаній "TDC" - надійний постачальник перевантажувачів!

Спеціалізуючись на постачання спецтехніки на вітчизняний ринок від всесвітньо відомих виробників, ми пропонуємо модельний ряд перевалочних екскаваторів німецької торгової марки Atlas: від MH 180 до MH 520, 230MHLC, 270MHLC, 340L.

Розрізняють два види перевантажувачів цього бренду:

 • гусеничний;
 • колісний.

Головні переваги перевантажувачів гусеничного типу (приклад – модель MH 180) перед колісним (приклад - модель 230MHLC) полягають у високій стабільності цих спецмашин в умовах великих навантажень, у меншій величині тиску на опорну поверхню.

Модельні модифікації перевантажувачів цієї торгової марки характеризуються рядом переваг:

 • надійність;
 • універсальність: базову модель екскаватора-перевантажувача можна використовувати і для транспортування великогабаритного вантажу, і для різання металобрухту, для здійснення якого достатньо оснастити техніку навісними ножицями;
 • висока потужність – 95 ÷ 216 кВт;
 • максимальний радіус дії 10,10 ÷ 21,85 метра;
 • зміщений центр тяжіння, що збільшує вантажопідйомність, покращує стійкість;
 • вантажопідйомність у межах 18,8 ÷ 57,0 тонн;
 • висока стійкість техніки під час виконання робіт;
 • особлива конструкція стріли;
 • наявність комфортної кабіни;
 • наявність гідравлічної телескопічної рукояті;
 • доступність всіх деталей для обслуговування;
 • помірність цін.

Як придбати перевантажувач

На нашому сайті передбачено оформлення замовлення через зв'язок із менеджером. Вам лише необхідно перейти на вкладку "Контакти", вибрати свого регіонального менеджера та замовити зворотній дзвінок. Буквально за кілька хвилин з вами зв'яжеться представник. Ви зможете обговорити всі фінансові питання, отримати консультацію щодо оформлення замовлення, дізнатися про терміни доставки, гарантійні умови та всі інші нюанси стосовно придбання перевантажувача, що Вас зацікавлять.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме