×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Ґрунтові та дорожні котки від лідера виробництва дорожньо-будівельних машин SDLG (VOLVO GROUP) за вигідною ціною пропонує офіційний дилер в Україні – група компаній "TDC". Наявна асортиментна лінійка моделей. Постачання оригінального навісного обладнання. Гарантійний ремонт. Конкурентоспроможна вартість на території України. Професійне обслуговування. Комп'ютерна діагностика.

Скористайтеся посиланнями нижче задля навігації у межах категорії. На цій сторінці Ви знайдете таку інформацію:

Про ґрунтові котки SDLG

Переваги котків

Характеристики дорожнього котка

Як придбати коток

Про ґрунтові котки SDLG

Ґрунтовий коток вже давно став невід'ємною частиною майже всіх будівельних робіт – чи це прокладка чи ремонт автошляхів, підготовка майданчиків, будівництво будівель та стадіонів, ущільнення ґрунту при будівництві аеродромів і навіть дамб.

Головною відмінністю ґрунтових котків від решти землерийної техніки є циліндричний валець (він же коток), що монтується замість передніх коліс машини. Вальцев може бути кілька (до трьох), але в будь-якому випадку на один з них (провідний) подається крутний момент від двигуна. Також використовують ведені напрямні вальці.

Принцип роботи техніки дуже простий: валець утрамбовує шар ґрунту, давлячи на нього своєю масою. Сучасні ґрунтові котки оснащуються спеціальними вібраційними пристроями, які передають на валець коливальні рухи у вертикальній площині, підвищуючи тим самим якість ущільнення оброблюваної поверхні та зменшуючи тимчасові витрати на укочення ділянки. Зазвичай віброкотки використовують на важких ґрунтах (ІІІ-IV категорії), на піщаних або суглинистих ґрунтах. Віброкотки дуже якісно обробляють площі, що містять гравійну кришку – при роботі віброкотка частина каменів у ґрунті подрібнюється та ущільнюється.

Переваги котків

Якщо Ви плануєте купити коток, то рекомендуємо звернути увагу на техніку SDLG (Shandоng Lingоng Construction Machinery Co. Ltd.). SDLG є провідною китайською машинобудівною компанією, яка завдяки високій якості виробленої техніки та активній співпраці з європейським брендом VOLVO швидко досягла масової популярності не лише в Китаї, а й в інших азіатських та європейських країнах. Основними перевагами спеціалізованих машин SDLG стали:

 • високий коефіцієнт готовності машини, тобто. всі вузли та механізми мають продуману та посилену конструкцію з високим запасом міцності;
 • потужні та економічні двигуни (як власної розробки, так і виготовлені за ліцензією європейських брендів);
 • надійна гідравлічна система;
 • зручність оператора: всі кабіни звуко- та шумоізольовані, органи управління та дисплей телеметричної системи надійні та мають зручне ергономічне розташування;
 • безпека оператора: окрема увага приділяється питанню стійкості машин на нерівностях та при виконанні робіт на схилах. Це досягається завдяки зниженню центру тяжіння машини;
 • багато моделей техніки оснащуються (опціонально) системою кондиціонування повітря;
 • доступна, не завищена вартість спеціалізованої техніки SDLG.

Асортимент продукції – ґрунтові та дорожні котки, фронтальні навантажувачі та екскаватори.

Купити коток SDLG в Україні досить просто: уся техніка вже є в наявності на постійно оновлюваних складах групи компаній "ТDС". Ми співпрацюємо із заводом-виробником без посередників, тому пропонуємо будівельну техніку SDLG у повному асортименті та за розумними цінами.

Ґрунтові котки SDLG комплектуються дизельними двигунами потужністю від 132 до 147 кВт. На молодші моделі (найчастіше з експлуатаційною масою 18-22 т) встановлюються китайські низькооборотні двигуни Shangchai, на більш важкі моделі (маса більше 22 т) – німецький чотиритактний шестициліндровий Deutz з безпосереднім упорскуванням палива та турбонаддувом.

Ґрунтові котки мають статичне навантаження на ґрунт від 390 Н/см2 до 665 Н/см2, амплітуда вібрації котка можлива в діапазоні від 0,8 мм до 2 мм, що дозволяє якісно ущільнювати ґрунт на глибину до 1,5 м!

Котки SDLG чудово адаптовані до важких погодних умов – усі прокладки та з'єднання, ізоляція проводів та струмопровідних деталей проходять тестування в умовах підвищеної вологості та низьких температур. Інтелектуальна система управління гідравлікою завжди оптимально розподіляє навантаження, заощаджуючи таким чином ресурс машини, не втрачаючи при цьому продуктивності.

Ковзанка дорожня
Дорожні ковзанки призначені переважно для ущільнення основи доріг та їх асфальтобетонних покриттів шляхом укочування їх спеціальним вальцем. Але така техніка затребувана не лише при будівництві автошляхів, а й при спорудженні аеродромів, залізничного полотна, підготовці майданчиків для житлових та промислових будівель, кортів, стадіонів та навіть у гідротехнічному будівництві.

Характеристики дорожнього котка

Найкраще дорожній коток характеризують такі параметри:
 • діаметр та ширина вальця в мм;
 • максимальний кут, який може повертатися валець під час роботи;
 • тиск вальця на поверхню, кг/см2;
 • частота та амплітуда вібрації вальця (в ГЦ та мм відповідно);
 • продуктивність машини, тобто площа, ущільнена до потрібного стану протягом 1 години безперервної роботи;
 • габарити всієї машини та мінімальний кут розвороту;
 • максимальний кут нахилу, на якому може ефективно працювати дорожній коток без ковзання та пробуксувань.

Сучасні дорожні котки розробляються з урахуванням санітарно-гігієнічних вимог, зокрема це стосується вібраційних впливів (віброкотки), від яких може страждати оператор машини. Для цього розроблено та застосовується безліч ефективних методів пригнічення вібрації в кабіні, покращення шумоізоляції, температурний контроль салону, панель приладів спеціалізованої техніки стала ергономічною та зручною, дозволяючи якісно та безпечно виконувати всю роботу.

Зараз, коли інтенсивність транспортних потоків на дорогах неухильно зростає, все частіше при будівництві нових та реконструкції доріг зі старим шаром асфальту затребувані передові технології, які дозволяють у стислий термін будувати надійне та довговічне дорожнє покриття. Основною технікою в цьому випадку стають котки: ґрунтові і дорожні, від якості роботи яких залежить результат і доцільність витрачених грошових і часових ресурсів, і навіть показник аварійності на конкретній ділянці шляху. Тому потрібно особливо ретельно вибирати тип котка (вальця), враховуючи необхідний коефіцієнт ущільнення і специфіку ділянки, що оброблятиметься.

Як придбати коток

На нашому сайті передбачено оформлення замовлення через зв'язок із менеджером. Вам лише необхідно перейти на вкладку "Контакти", вибрати свого регіонального менеджера та замовити зворотній дзвінок. Буквально за кілька хвилин з вами зв'яжеться представник. Ви зможете обговорити всі фінансові питання, отримати консультацію щодо оформлення замовлення, дізнатися про терміни доставки, гарантійні умови та всі інші нюанси стосовно придбання котків, що Вас зацікавлять.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме