×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Детально про фронтальні навантажувачі

Як купити фронтальний навантажувач

Про фронтальні навантажувачі

Фронтальный погрузчик

Все частіше будівельні концерни і навіть невеликі комунальні підприємства для реалізації своїх завдань обирають китайські фронтальні навантажувачі SDLG. SDLG – це скорочена назва компанії Shandong Lingong Construction Machinery Co., Ltd, що займається розробкою та виробництвом спецтехніки. Працюючи понад 40 років, компанія давно вийшла на міжнародний ринок – фронтальні навантажувачі, екскаватори, бульдозери та інша спецтехніка затребувана в країнах Європи (переважно Швеція, Німеччина та Франція), Австралії та Азії (Іран, Росія). У Китаї фронтальні навантажувачі SDLG – лідери продажів, завдяки своїй універсальності використовуються для виконання різних завдань (будівництво, лісоповал, сільське господарство). Досягти міжнародних стандартів якості виробництва (ISO 9001) та гнучкого управління процесами виробництва та збирання допомогла співпраця з відомим концерном VOLVO GROUP.

Компанія «Shandong Lingong Construction Machinery Co., Ltd» орієнтована на надійність своєї продукції, підтримує конкурентоспроможне співвідношення якості та ціни.

Купить фронтальный погрузчиков

Продаж фронтальних навантажувачів

Наразі фронтальний навантажувач SDLG можна швидко та з гарантією придбати в Україні за допомогою групи компаній ТДС. Для цього потрібно лише знайти цікаву для Вас машину на нашому сайті і зв'язатися з консультантом. Якщо потрібно, наші висококваліфіковані консультанти допоможуть розібратися з асортиментом спецтехніки, підкажуть, який фронтальний навантажувач SDLG зможе виконувати прогнозовані Вами завдання, розкажуть про варіанти комплектації та необхідний час на доставку по Україні. Купити навантажувач у нас, отже, вигідно вкласти гроші.

Також група компаній ТДС надасть всі видаткові матеріали та необхідні комплектуючі, більшість з них є на складі, що скоротить час на доставку Вашого замовлення. Також фахівці групи ТДС здійснюють гарантійну та постгарантійну підтримку та технічне обслуговування китайської спецтехніки SDLG, допоможуть відремонтувати вузол або проконсультують з питань, що виникли.

Характеристики та особливості фронтальних навантажувачів SDLG:

  • високі стандарти якості на етапі виробництва та складання, розробка основних вузлів спільно з VOLVO GROUP;
  • потужні економічні двигуни, які виробляються за ліцензією та технічним наглядом німецької фірми «DEUTZ»;
  • універсальність – за рахунок додаткового обладнання (ковші, захвати) фронтальний навантажувач SDLG легко впорається як із переміщенням ґрунтів, так і з трубами, сіном, лісом, гравієм та іншими сипучими матеріалами;
  • компактні розміри та хороша маневреність – навіть найпотужніші моделі навантажувачів мають порівняно невеликі габарити за рахунок продуманих зчленувань рам;
  • доступність механізмів та ключових вузлів для швидкого ремонту або технічного обслуговування;
  • комфортне місце оператора (кондиціонована, шумозахищена кабіна, максимальна оглядовість);
  • фронтальний навантажувач SDLG має найкраще на ринку будівельної техніки співвідношення ціна/якість;
  • недорогі експлуатаційні матеріали.

Як купити фронтальний навантажувач?

На нашому сайті передбачено оформлення замовлення через зв'язок із менеджером. Вам лише необхідно перейти на вкладку "Контакти", вибрати свого регіонального менеджера та замовити зворотній дзвінок. Буквально за кілька хвилин з вами зв'яжеться представник. Ви зможете обговорити всі фінансові питання, отримати консультацію щодо оформлення замовлення, дізнатися про терміни доставки, гарантійні умови та всі інші нюанси стосовно придбання фронтального навантажувача, що Вас зацікавлять.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме