×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС
Виробник
MADROG
Тип
Автономний. Не вимагає підключення до систем навантажувача.
Об'єм бункера, м3
3
Ширина укладання узбіччя, мм
2500
Спосіб монтажу
Кріпиться на стрілу фронтального навантажувача

Укладачі узбіччя

Усбіччя — крайова зона дороги, не призначена для безпосереднього руху автотранспорту, але що межує з основною - проїжджою.

Ця периферійна частина є місцем для:

  • розвороту автотранспорту у разі, коли для здійснення цієї операції ширина проїжджої частини замала;
  • роз'їзду транспортних засобів в умовах недостатньої ширини дороги;
  • стоянки транспорту;
  • пересування велосипедистів та пішоходів в умовах відсутності велодоріжок та тротуарів.

Завдяки грамотному облаштуванню крайових зон дорожнього полотна забезпечується повне відведення з дорожнього покриття надлишків вологи, здатних порушити при їх скупченні монолітність дороги.

Для правильного облаштування бічних ділянок дороги розроблено таку спецтехніку, як укладальники-відсипачі. Ці багатофункціональні машини категорії «профі техніка для будівництва та ремонту автомобільних доріг» забезпечують:

  • розширення дорожнього полотна;
  • зміцнення узбіччя за рахунок синхронних процесів з відсипання та планування сипких будівельних матеріалів (піску, гравію, щебеню) вздовж дорожнього полотна;
  • рівномірне розподілення сильно нагрітого (200 °C) асфальтобетонного складу;
  • акуратне формування крайових зон дороги.

Група компаній "TDC" — надійний постачальник машин-відсипачів узбіччя

Група компаній "TDC" вже протягом більше двох десятиліть на слуху у вітчизняних споживачів спецтехніки. І це зрозуміло. Адже наша компанія займається постачанням лише високоякісного обладнання всесвітньо відомих торгових марок із відмінними технічними характеристиками.

Сьогодні ми розширюємо асортимент дорожньо-ремонтного обладнання, пропонуючи машини польського виробника «Мадрог», зокрема моделі укладачів узбіччя без і з системою нівелювання.

Процес формування бічних зон дороги є досить простим. У бункер відсипника з кузова самоскида попереду надходить робочий матеріал, який потім укладається на узбіччя у заданому швидкісному режимі. У моделі укладача узбіччя без системи нівелювання процес відсипання проводиться в ручному режимі, виходячи з необхідних величин висоти шару та кута лемеша. В іншій моделі з системою нівелювання процес відсипки можна проводити як вручну, так і в авторежимі. Останній можливий завдяки оснащенню конструкції укладача інтегрованим комплексом нівелювання. Оператору потрібно лише за допомогою нього позначити проектні параметри крайової зони: рельєф, висоту, ширину. Далі процес здійснюватиметься автоматично.

Група компаній "TDC" сьогодні пропонує укладачі узбіччя Madrog виключно за конкурентоспроможною ціною. Наш сервісний центр забезпечує, як гарантійне, так і післягарантійне їх ТО. Величезний асортимент комплектуючих, досвід технічного персоналу центру, комплектація ремонтних майстерень новітнім обладнанням дозволяють якісно і в стислі терміни відновити працездатність техніки, що вийшла з ладу.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме