×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Термос для асфальту HDD RoLLex Thermo Asfalt 9000 HS Premium

Країна виробник:
Польща
Завод виробник:
HDD RoLLex

Термос для транспортування асфальтових мас Thermo Asfalt 9000 HS Premium від компанії RoLLex - це сучасний термос-бункер для транспорту асфальтових мас з повністю незалежною системою випорожнення бака і гідравлично відкриваючих створок. Цей асфальтний термос не має черв'ячного подаючого пристрою (карданного приводу), яке є аварійним у використанні, дорогим і, до того ж, застарілим рішенням.

Основними плюсами термосу для асфальту Thermo Asfalt 9000 HS Premium є вивантаження будь-якої кількості маси, що транспортується, за дуже короткий проміжок часу, точне дозоване висипання асфальтобетонної суміші і можливість монтажу термос-бункера на будь-якому шасі, а також на причепі.

Термос для асфальту RoLLex 9000 HS Premium є багатоканальною термоконструкцією з потужною ізоляцією та системою підігріву, загальною ємністю 9 тонн. Цей асфальтовий термос дозволяє транспортувати асфальтову масу на значні, далекі відстані без втрати температури та якості суміші. Перший у світі термос для асфальту , здатний повністю автономно підтримувати робочу температуру в теплоізольованій капсулі протягом 72 годин.

Характеристики термоса RoLLex Thermo Asfalt 9000 HS Premium :

  • система підігріву фірми RIELLO, пальник, що працює на мазуті або дизельному паливі з термостатом і програматором температур, для тривалого транспортування асфальту без втрати температури;
  • погодинна витрата пальника 2 кг/годину;
  • стулки вивантаження асфальтної маси, верхні завантажувальні заслінки та злив - відкриваються гідравлічними циліндрами;
  • привід гідравлічних систем обладнаний двигунами Lambordini 15 LD 500 чи Hatz;
  • термос може бути обладнаний гудронатором асфальтної емульсії RoLLex SKR-200 ємністю 200 л;
  • вага установки 3400 кг;
  • габаритні розміри (ДхШхВ) – 4700x2340x1790;
  • ємність 9-10 тонн.

Оператор контролює роботу термосу для асфальту з кабіни.

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме