×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Ковші для фронтальних навантажувачів

Завод виробник:
TDC
маса, кг
700
Об'єм, м3
1,8-4,5

Вантажний ківш використовується на фронтальних навантажувачах. Існують звичайні навантажувальні ковші та скельні. Звичайний вантажний ківш призначений для транспортування, збирання легких, сипких матеріалів. Його виготовляють із легких сплавів, щоб не обтяжувати об'ємну конструкцію навісного обладнання. Нижня кромка ковша виконується із зубьями, для легкого підбору пухкого матеріалу. Верхня частина має козирок, що мінімізує втрати вантажу. Матеріал нержавіючий, розрахований на роботу у несприятливих умовах. Легка зміна навісного ковша відбувається завдяки наявності спеціальної зчіпки.

Вантажний ківш. Асортимент навісного обладнання

Компанія TDC пропонує широкий асортиментний ряд навісного обладнання для фронтальних навантажувачів. Вибір ковшів визначається з передбачуваних робіт. Для повного охоплення та ефективного розширення функцій спецтехніки в арсеналі потрібно мати кілька видів ковшів. Вони уніфіковані та легко навішуються на всі марки фронтальних навантажувачів LG. Компанія-дистриб'ютор здійснює продаж нової оригінальної спецтехніки, ущільнювальної техніки, навантажувачів, навісного обладнання, запасних частин для машин.

Основні характеристики
маса, кг
700
Об'єм, м3
1,8-4,5

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме