×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Країна розбудовується, а війна не стане цьому перепоною!

Дороги — це артерії нашої рідної України, та ніхто так не піклується про їх здоров'я, як вітчизняні дорожньобудівельні компанії. Одні з гігантів індустрії та наші дуже поважні клієнти — ТОВ "Автомагістраль-Південь" — сьогодні поїхали від нас щасливішими, ніж приїхали! Раді поділитися новиною про відвантаження трьох мульчувачів задньонавісних бічних TDC-KM 2.0, щойно з конвеєра.

Ми піклуємося про своїх клієнтів та хочемо зробити досвід роботи з нашим навісним обладнанням якомога кращим, а Ваші інвестиції — якомога вигіднішими! Саме тому ми зпроєктували нашу косарку так, щоб вона була здатна на більше, ніж здається з першого погляду. Її конструкція дозволяє дістатися важкодоступних місць, а дизайн тридцяти молоткових елементів дозвоє впоратися зі стовбурами рослин діаметром до 50 мм, викошуючи одразу 2 м в ширину.

Нас переповнює радість та мотивація рухатися далі, бути кращими, більшими, потужнішими, адже нам довіряють такі великі та значущі підприємства, як АВТОМАГІСТРАЛЬ-ПІВДЕНЬ! Не зупиняємося на цьому, рушаймо далі, а Вам бажаємо ще більшої наснаги та мужності. Разом до перемоги!

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме