×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Дорога не руйнується відразу і щороку потрібно проводити роботи з її підтримання у належному стані для комфортного пересування автотранспорту. Системне "лікування" дорожнього покриття здійснюється різними методами, засобами та матеріалами, що в сукупності визначають якість, термін служби й вартість, тобто результативність ремонтних робіт. Найрозповсюдженим методом ремонту доріг є ямковий ремонт гарячою асфальтобетонною сумішшю (щебінь, пісок, бітум).

Даний метод ремонту доріг є швидким та результативним, також можна застосовувати всесезонно. Сутність роботи Madrog MPA 6.5 полягає в заповненні ями/тріщини бітумною емульсією та дрібним щебнем під тиском. Радіус розкиду щебеню мінімальний. По спеціальному рукаву стиснене повітря подає зазначені матеріали в місце ремонту. Тому пішоходи, що проходять поруч, не наражаються на небезпеку . Модель MPA 6.5 обладнана стрілою, яка дає змогу переміщувати форсунку на відстань до чотирьох метрів. Нове покриття остаточно твердіє через п'ять хвилин.

Ямкові ремонтери доріг виробництва Madrog моделі MPA 6.5 в кількості двух одиниць техніки передано комунальному підприємству, що на Київщині для здійснення ремонту окремих ділянок доріг. Ямковий ремонт з дотриманням всіх технологічних особливостей гарантує високу якість та повноцінну експлуатацію дорожнього покриття мінімум на 3-4 роки.

Високопродуктивний ремонтер MPA 6.5 характеризується такими параметрами:

  • місткість емульсійного бака – 1,1 м3,
  • об’єм кожного бункера для щебеню – 3,25 м3.

Машина обладнана потужним двигуном японського бренду Kubota, що відрізняється низьким рівнем шуму, комп'ютерним комплексом Siemens, емульсійним насосом GVR, повітродувкою Robushi та гідравлікою датського виробника Danfoss.

Основною перевагою Madrog MPA 6.5 є технологія струменево-ін'єкційного методу ремонту, який часто називають інжекторний. Попередньої підготовки ділянки дороги, що реставрується, іншим технічним засобом не вимагається. Ця технологія з успіхом застосовна на всіх типах асфальтобетонного покриття, що експлуатується як у містах, так і поза ними.

MPA - автономне обладнання, яке може бути змонтоване на шасі, причепі (варіація стаціонарна) або самоскиді (варіація легкознімна). У конструкції мадпатчера (madpatcher) передбачені три ємності: два бункери для щебеню та емульсійний бак (оснащений інноваційним комплексом підігріву).

Управляти ямковим ремонтером MPA 6.5 легко. Адже машина обладнана вдосконаленою системою керування. Завдяки зосередженню всіх елементів управління в ергономічному пульті оператор якісно та оперативно впорається з поставленим перед ним завданням.

Тільки в ТДС вигідні умови для придбання Madrog MPA 6.5 на території України.

Телефонуй +38/044/238 82 00 не зволікай!

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме